Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Регионално излетче - Пловдив

Тази тема е заключена « Prev

Shades снимка Shades 10 юни 2009 - 10:40

С цел организация на правилното придвижване в колона, както и с други неупоменати в протокола цели - :newsm05_41: :o ,
постъпи предложение да се организираме за един автоизлет. Предполагаемите дати засега са 20.06 или 21.06, предполагаем маршрут Пловдив - х. Здравец. Нека всеки, който има предложения за кръчми, полянки или изцяло нови дестинации и дати да пише в темата за да успеем да се организираме повечко хора. Лято е, срамотия е да се кисне в града, който все по-успешно се превръща в казан за курбан. Пък и е време за една сериооооозна фотосесия на пловдивската бригада сред природата.

П.С. Мероприятието, също като националния събор, ще се проведе с апел за разумно и безопасно за останалите участници в движението шофиране. Нека покажем, че сме съпричастни!
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 10 юни 2009 - 13:21

Айдеееееее, нападаме :newsm05_41:
На хижата има достатъчно поляни, да не говорим че към Студенец има една хубава кръчмичка :o
Може спокойно да си направим и барбекю, дано да стоят още джагите на центъра, става яка игра там, хехехе
Отговори

Рошко снимка Рошко 10 юни 2009 - 13:27

За тия ли момчета ста'а въпрос...? Позна'ам ги, той единя мно'о прос' :newsm05_41:

цък

Еdit: Моля за извЕнение... :o
Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 10 юни 2009 - 13:57
Отговори

Shades снимка Shades 10 юни 2009 - 13:34

Ееей, спамер, оправи си линка, стига си правил реклама на хипермаркети! :newsm05_41:
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 10 юни 2009 - 17:39

Много добра идея!Поздравления за умните главици дето са я измислили таз работа с излета!Ся аз да питам понеже не съм идвал на такива излети с Опел клуб и не знам с половинки(жените) ли ходите или по сами?Не че нещо ама да знам за кой от двата дни да изказвамличното си желание!И ако някой се накваси има ли осигурени резервни шофьори :newsm05_41: Иначе като идея готино наистина спор няма! :o :o
Отговори

Vas снимка Vas 10 юни 2009 - 18:06

Auris 1.6 vvt-i този с бирата не работи ли в Ice company? :newsm05_41:
Щото съм правихме топлоизолация над техния офис

ПС: Извинявам се за спама
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 10 юни 2009 - 18:11

па требваше на Л.С. да го питаш :newsm05_41: Иначе добре сте го замислили, адмирирам хубавата идея :o
Мнението беше редактирано от IvailoM: 10 юни 2009 - 18:11
Отговори

Рошко снимка Рошко 10 юни 2009 - 18:17

Па дОмъкни си з@дните части насам - 'ем да донесеш малко свинско, 'ем не само да я адмирираш ами да я финансираш... :newsm05_41: Нали си петролен магнат... :o Пък може да ти заделим и на теб нЕкой ребърце... :dance:

П.С. Да, колегата бачка в Айс къмпъни :o
Отговори

BALKY снимка BALKY 10 юни 2009 - 18:25

 Auris 1.6 vvt-i, на 10 Jun 2009, 02:27 PM, каза:



И тва е идея - нейде по пътя към Асенова крепост. Там има доста интересни места за такива мероприятия.
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 10 юни 2009 - 21:02

За повече колитрябва да е на същото място където са били и те (ауриса)там има място за паркиране иначе другите са по-тясни места.Или да седнем на Салаша да ометем по няколко бири :o Но и идеята за хижа Здравец не е лоша!Както предцени мнозинството аз съм "ЗА" :newsm05_41:
Отговори

Shades снимка Shades 10 юни 2009 - 22:15

 ILKO_85, на 10 Jun 2009, 06:39 PM, каза:

Много добра идея!Поздравления за умните главици дето са я измислили таз работа с излета!Ся аз да питам понеже не съм идвал на такива излети с Опел клуб и не знам с половинки(жените) ли ходите или по сами?Не че нещо ама да знам за кой от двата дни да изказвамличното си желание!И ако някой се накваси има ли осигурени резервни шофьори :o Иначе като идея готино наистина спор няма! :newsm05_41: :dance:

Кой с когото иска да идва - няма ограничения. Половинки, четвъртинки, панаир да става ... Ние ергените ще гледаме сеира :o
Отговори

BALKY снимка BALKY 10 юни 2009 - 22:42

В интерес на истината на 20-ти имам изпит, а на 21-ви има Ф1, така че аз директно отпадам.
Мнението беше редактирано от BALKY: 10 юни 2009 - 22:42
Отговори

Galabov снимка Galabov 10 юни 2009 - 22:59

аз сам за но да видим дали ще се освободя за тези дати пак и поемам ангажимента да проверя за някаква хубава голяма поляна над Асеновата крепост,ако намеря ще има и снимков материал:)
Мнението беше редактирано от Galabov: 10 юни 2009 - 23:00
Отговори

Galabov снимка Galabov 13 юни 2009 - 00:56

Да не би нещо да се отказахте гледам никои не пише никои не предлага оферти нищо маи сте несириозни.Аиде даите да се организираме и да отиваме.Поздрави:)
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 13 юни 2009 - 02:06

Как ще сме се отказали, всички сме на линия :first:
Утре ще има снимки от х. Здравец, да видите как е положението там,
по принцип има достатъчно място, има и заведенийца, трябва да са отворили
вече :clap:
Отговори

Shades снимка Shades 13 юни 2009 - 07:21

Никакво отказване! Другата неделя сме там.
Отговори

Debeliya снимка Debeliya 13 юни 2009 - 10:28

А така, ако е неделя съм навитакис и аз! Тъкмо да полея изпита :clap:
Отговори

Shades снимка Shades 15 юни 2009 - 11:20

Гледайки как се движат нещата, предлагам да направим срещата в неделя - 21.06, тъй като повече хора са свободни тогава. Формулата ще я гледаме на запис или там ако намерим местенце с телевизор ще се кютнем отпред.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 15 юни 2009 - 11:30

Снимки от района :clap:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 15 юни 2009 - 12:56

дали 20 или 21 аз съм на 99% на линия :clap:
ще вида да доведа народ от карлово да видим кой как ще се организира и какво ще прави,но аз казвам 99% съм ма линия
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg