Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

печка

did0vl снимка did0vl 27 декември 2011 - 23:17

Колеги как работи печката на вектра б 2.0дтх 101 коня имам я но не знам как се пуска и какъв ее принципа и на действие,някой казват че трябва да има дистанцийонно други че се включвала сама ако някой знае ще съм благодарен да ми пише може и лично съобщение.
Отговори

fitnesman снимка fitnesman 28 декември 2011 - 00:09

Сама се пуска колега като температурата падне под определени градуси, не е с дистанционно..
Отговори

Гостalex_alex_* 04 февруари 2012 - 18:56

 fitnesman, на 28 декември 2011 - 00:09, каза:

Сама се пуска колега като температурата падне под определени градуси, не е с дистанционно..

Точно такава печка имам и на моята вектра б ,но никога не мога да разбера кога се включва и кога не.Казвам го това защото през последните дни сутринта беше почти -15 градуса и изобщо не се включи.А пък друг път ми е правило впечетление ,че на много по високи температури се е включвало,т.е. понякой път на 0 градуса,друг път на -3 градуса с една дума когато си пожелае тогава се включва.Това на какво се дължи,и какво трябва да направя за да се включи примерно под определена температура.
Отговори

Vankissa снимка Vankissa 19 декември 2012 - 11:56

Предлагам ти да се свържеш с колегата peshocom /Петър/, който вече е профилирал доста сериозно в отсраняване на проблеми по електрониката на въпросните печки. Моята например ходи къде ли не, включително и във фирмения сервиз, като накрая пак Пешето я оправи.
Освен това е страшно отзивчив,...

Иначе, печката трябва да пали сама под 5 градуса външна температура на запален двигател есествено. Аз в моемтна имам проблем с датчика за вънпната температура и това ми ебава работата на целия климатроник - заслужава си да обърнеш внимание на това. Но Пешето ще те светне в детайли и ако имаш нужда ще отстрани проблема ти!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg