Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Плевен

Среща на 19.08.2007

Тази тема е заключена

rydeordie снимка rydeordie 18 август 2007 - 13:09

Надявам се този път пак да се съберем повечко хора..... даже ще е хубаво да се съберем всички ,които иначе присъстваме във форума :opel_forever:
Знаете мястото и часа , така че се активизирайте и намерете време да дойдете..., пък ще видиме дали някой трябва да черпи... нали Здравко :icon_biggrin: :offtopic: :beer:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2007 - 16:24

Да, така е!
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 август 2007 - 16:43

На линия съм :opel_forever:
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 18 август 2007 - 17:11

Сигурно и батко ще дойде.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2007 - 20:22

Утре сутринта съм на пазара на колите. Ако някой иска да дойде, може да поразгледаме колите. Подчертавам, че това не е среща и няма да измести редовната ни сбирка в неделя.
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 18 август 2007 - 21:34

Ами аз принципно пазарчето на колите не го прошускам та Здравко утре може да се засечем
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 18 август 2007 - 21:47

 cecko_pleven, на Aug 18 2007, 10:34 PM, каза:

Ами аз принципно пазарчето на колите не го прошускам та Здравко утре може да се засечем

ОК! Аз по принцип спирам точно под моста, а ако няма място, срещу бензиностанцията на Петрол.
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 19 август 2007 - 20:23

Стана много добре срещичка! Почерпихме се и който не дойде, може само да съжалява! Очаквахме да дойдат още колеги, но колкото- толкова. Има много колеги от Плевен в Опел форума, но малко, които идват на срещи, за съжаление. А може би не?
Отговори

666 снимка 666 23 август 2007 - 21:18

 zdravkop, на Aug 19 2007, 09:23 PM, каза:

Стана много добре срещичка! Почерпихме се и който не дойде, може само да съжалява! Очаквахме да дойдат още колеги, но колкото- толкова. Има много колеги от Плевен в Опел форума, но малко, които идват на срещи, за съжаление. А може би не?


Бях се отнесъл и се сетих доста късно, много ме е яд! Надявам се тази Неделя да се ориентирам навреме, че в тия жеги слънчасах вече! :opel_forever:
Отговори

Silencer снимка Silencer 24 август 2007 - 10:07

 666, на Aug 23 2007, 10:18 PM, каза:

 zdravkop, на Aug 19 2007, 09:23 PM, каза:

Стана много добре срещичка! Почерпихме се и който не дойде, може само да съжалява! Очаквахме да дойдат още колеги, но колкото- толкова. Има много колеги от Плевен в Опел форума, но малко, които идват на срещи, за съжаление. А може би не?


Бях се отнесъл и се сетих доста късно, много ме е яд! Надявам се тази Неделя да се ориентирам навреме, че в тия жеги слънчасах вече! :opel_forever:

аз ще отсъствам туй като съм на село на сбор,а вечерта съм на рожден ден на приятел,но хубавата новина че съм с нов таван и няма как,требе да го видите може би другата неделя :wave:
Отговори

zdravkop снимка zdravkop 24 август 2007 - 11:46

Ще го видим новия таван, стига да не го боядисаш пак! :opel_forever:
Отговори

Silencer снимка Silencer 25 август 2007 - 08:59

 zdravkop, на Aug 24 2007, 12:46 PM, каза:

Ще го видим новия таван, стига да не го боядисаш пак! :opel_forever:

надявам се,че няма...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg