Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за неоново осветление

RED BULL снимка RED BULL 26 февруари 2008 - 12:45

Днес забелязах едно клипче в VBOX което наистина ме впечатли...(http://www.vbox7.com/play:129b3b38)
реших да си направя и мойта кола така..Моето питане е някой правил ли си е такива неонки...с ДИОДИ които да си сменят цвета? Може ли някой да ме насочи от къде мога даси закупя такива?
Отговори

ickko снимка ickko 26 февруари 2008 - 12:48

И аз имам няколко въпроса... На колко години си? Знаеш ли в коя година сме? Сериозно ли ти харесва? И осъзнаваш ли колко ще ти се смеят ?
Бате, стига бе.... :dummy:
Отговори

FANTOMASCHO снимка FANTOMASCHO 26 февруари 2008 - 19:46

Не се прави с неон а със светодиоди имах някаде такава схема с плуващи цветове ама се отказах
Темата "Бързи и Яростни" смятам че стана малко банална трябва да си с много як автомобил да го правиш
Отговори

Maiky снимка Maiky 26 февруари 2008 - 19:56

 ickko, на Feb 26 2008, 12:48 PM, каза:

И аз имам няколко въпроса... На колко години си? Знаеш ли в коя година сме? Сериозно ли ти харесва? И осъзнаваш ли колко ще ти се смеят ?
Бате, стига бе.... :dummy:


Не мисля, че годините имат нещо общо! Аз също го харесвам, но ако го имам няма да гу пускам докато карам по улиците! Иначе вкус другар няма, така че моля те да спестиш коментари от подобен род!
Отговори

RED BULL снимка RED BULL 26 февруари 2008 - 22:25

това колко съм годишен няма значение...щели да ми се смеят хората пффф пък знаеш ли колко ме е грижа за такива дет не ги кефило...както и да е ...
точно такова като на клипчето на дали някой ще може да направи...но ако има някой с такива схемички моля да даде..има ли някой който е запознат с такива осветителни тела говоря за RGB LED диодни пури...намерих едни дет ги продават комплекта е 100лв но светят само в синио,а и нямат команден блок...т.е. няма никви ефекти в тях просто си святкат :)
Отговори

hakera снимка hakera 26 февруари 2008 - 22:38

И аз имах светещи сини диоди по колата и една вечер ме спират куките и искат да ми правят акт защо има сини светлини по колата,можело да бъдат бели или жълти само , е разбрахме се ама .затова може да ти правят проблеми куките.
Отговори

RED BULL снимка RED BULL 27 февруари 2008 - 16:39

Да,напълно си прав колега...но тия светлинки ще ги пускам не в движение...абе куките не са ми грижа:) те ако сега ме хванат пак ще ми правят проблеми..както и да е :) някви иде очаквам аз...някой да предложи схеми...
Отговори

kirenski снимка kirenski 27 февруари 2008 - 16:52

забрави ще стане ............. доста грозничко и няма смисъл с неон :dummy:

За какво ще си разваляш колата :clap:
Отговори

happy68 снимка happy68 28 февруари 2008 - 01:07

Много ми хареса,
но се опасявам, че в БГ. не съм виждал такова нещо да се продава.

И ме е страх, че това е МН. скъпо нещо?

Иначе ме изкефи :-)
Отговори

ickko снимка ickko 28 февруари 2008 - 09:04

 Maiky, на Feb 26 2008, 07:56 PM, каза:

 ickko, на Feb 26 2008, 12:48 PM, каза:

И аз имам няколко въпроса... На колко години си? Знаеш ли в коя година сме? Сериозно ли ти харесва? И осъзнаваш ли колко ще ти се смеят ?
Бате, стига бе.... :clap:


Не мисля, че годините имат нещо общо! Аз също го харесвам, но ако го имам няма да гу пускам докато карам по улиците! Иначе вкус другар няма, така че моля те да спестиш коментари от подобен род!


И защо да си ги спестявам, това е моето мнение, но под формата на въпроси :beer: :dummy:
Според мен това е жива подигравка с колата :beer:
Сигурно е изпълнимо, но ще ти спрат колата от движение моментално :clap: Виж за диско-топка на тавана незнам как стоят нещата ... :beer:

П.П: Т'ва с годините беше майтап, сори ако някой се е засегнал
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 28 февруари 2008 - 10:23

Неони за под купето, комплект 2 къси и 2 дълги пури - червени, От къде може да се намери?
Това ми е питането, търсих много ама само синьо има!
:dummy:
Отговори

Maiky снимка Maiky 28 февруари 2008 - 10:31

 SpaceWalker, на Feb 28 2008, 10:23 AM, каза:

Това ми е питането, търсих много ама само синьо има!
:dummy:


Ако не се лъжа със заявка могат да ги доставят Аутоманиите! Ще питам тия до мен и ако има вариянт ще ти пиша!
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 28 февруари 2008 - 12:17

:dummy:
Отговори

Върбанов снимка Върбанов 28 февруари 2008 - 13:48

Колега на FK с окабеляване и машинка за вътрешен монтаж цена на комплекта: 212лв. 0877498969
Имам в наличност.
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 28 февруари 2008 - 15:29

 Върбанов, на Feb 28 2008, 01:48 PM, каза:

Колега на FK с окабеляване и машинка за вътрешен монтаж цена на комплекта: 212лв. 0877498969
Имам в наличност.


те на Street Glow са по-тънкана от ебай. :dummy:
Отговори

FANTOMASCHO снимка FANTOMASCHO 28 февруари 2008 - 20:18

Абе автомобила изглежда много готин (сабира яко курволяка) иначе наистина има проблем с кукуите
Ако намера схемата ще ти я пратя ама не обещавам (правих формат на харда и май е заминала)
:dummy:
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 21 март 2008 - 15:31

Никой ли не знае? :19a:
Отговори

EgziGo снимка EgziGo 18 август 2008 - 22:56

Здравейте колеги, нов съм във форума и искам да споделя една моя идея с вас, и да чуя вашите съвети.

Идеята е следната, решил съм да слагам неон на моята корсичка, обаче като всеки българин искам да мина по тънката тарифа, и ето какво роди болния ми мозак.

Всички предполагам знаяр светещире мъркучи които ги слагат по завденията, тези мъркучи според мен светят доста силно и под купето ще изглеждат добре. Обаче има един малък проблем, 220 волта.
Та така разпитах насам натам и се оказа че за този проблем има решение и е на смешната цена от 10 лева. По мои груби изчисления цялата работа ще излезе към 30 - 35 лева. Въпроса ми е дали си заслужава и дали някои изобщо го е правил, и дали аз да го права или да се раса за оригинален неон?
Отговори

Гостpeshokn_* 19 август 2008 - 01:05

Не е задължително, чичо, да слагаш маркучи на 220 волта и там да правиш игри с трансформатори и тн. Просто виж тоя адрес и вярвам, ще бъдеш зарадван - http://led.omega-light.com/ :dance:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg