Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

ГИ за моята Вектра Б x18xe?

memolii снимка memolii 16 юни 2009 - 09:53

Здравейте колеги след дълго мислене и аз реших да си сложа ГИ на мойта Вектра .Тъй като не сам запознат много със този ГИ реших да попитам няколко въпроса.
Интересува ме каква марка ГИ да си сложа и най-важното къде бихте ми препоръчали да я сложат, отнася се само за град Варна .Общо взето какво най-важно трябва да знам преди да ми поставят газовата.Благодаря на всички още от сега :first: :clap: :clap:
Отговори

memolii снимка memolii 17 юни 2009 - 11:02

айде колеги нуждая се от вашите препоръки
Отговори

sau-152 снимка sau-152 17 юни 2009 - 12:35

Препоръчвам ти обстойно да прочетеш раздел АГУ и ще откриеш отговор! :clap:
Отговори

memolii снимка memolii 17 юни 2009 - 19:42

 sau-152, на 17 Jun 2009, 01:35 PM, каза:

Препоръчвам ти обстойно да прочетеш раздел АГУ и ще откриеш отговор! :clap:



колега изчел сам почти всичко , но повечето са стари коментари а пък аз се нуждая от най-новото на пазара и се надявам някой от компетентните колеги да ме упъти
Отговори

tennessee снимка tennessee 17 юни 2009 - 22:07

 memolii, на 17 Jun 2009, 07:42 PM, каза:

колега изчел сам почти всичко , но повечето са стари коментари а пък аз се нуждая от най-новото на пазара и се надявам някой от компетентните колеги да ме упъти


Хмм ми не разбрах обаче с X18XE1 или с X18XE си? все пак между тях има разлика. Макар че сега като гледам че си преди фейслифт - къф X18XE1 те гони :icon_razz2:
Моята бръкма X18XE е с Фобос - преди малко по-малко от 1 година е сложен и въпреки малко нескопосания монтаж до сега не е имало никакви проблеми.... мощността е непроменена, системата не е запецвала и не са се проявявали никакви негативи.... дори и донастройка не е правена, т.е. не съм ходил на майстор след монтажа.

Дано това ти помогне.
С други газови инжекциони нямам никакъв опит....
Отговори

memolii снимка memolii 18 юни 2009 - 07:47

 tennessee, на 17 Jun 2009, 11:07 PM, каза:

Хмм ми не разбрах обаче с X18XE1 или с X18XE си? все пак между тях има разлика. Макар че сега като гледам че си преди фейслифт - къф X18XE1 те гони :icon_razz2:
Моята бръкма X18XE е с Фобос - преди малко по-малко от 1 година е сложен и въпреки малко нескопосания монтаж до сега не е имало никакви проблеми.... мощността е непроменена, системата не е запецвала и не са се проявявали никакви негативи.... дори и донастройка не е правена, т.е. не съм ходил на майстор след монтажа.

Дано това ти помогне.
С други газови инжекциони нямам никакъв опит....



мерси за препоръката , да ти кажа честно колега аз не незнам дали е x18xe или x18xe1 колата е произведена края на 1995г ако това ще помогне
Отговори

lorda снимка lorda 18 юни 2009 - 08:02

Определено е X18XE щом е края на 95г. И аз карам Вектра с същия мотор и съм с полска система ГИ. DT GAS мисля се казва. Ето ТУК можеш да погледнеш за какво става въпрос. Да ти кажа аз съм доволен а и беше с 200-300 лв. по евтина от италиянските. Проблеми не съм имал до сега близо година я карам а и виждам че доста навлизат вече. Моя съвет е сложи си ГИ в сервиз за който си чувал добри отзиви, цената също да те устройва. Всички друго си е късмет. Чувал съм и за добри комбинации примерно ГИ италиански с български комп. за управление. Така че варианти много , успех с покупката.
Отговори

memolii снимка memolii 24 юни 2009 - 10:04

Мерси на всички колеги за полезните съвети. Успях да взема решение ,ще слагам ГИ на Фобос. Като ми я сложат ще пиша как се държи колата.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg