Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Въпрос ЗА Дженераус АУТО

SilverKaD снимка SilverKaD 25 октомври 2011 - 14:02

здравейте колеги, имам въпрос свързан със смяна на ангренажен ремък и ролки, насочил съм се към дженерал ауто. Та имате ли впечетления понеже са нови на пазара струва ли си да я закарам там колата (Опел Мерива Z16XE)
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 25 октомври 2011 - 15:37

Дженеръс Ауто /Generous официалния дилър/, Дженеарус или Дженерал? За какво точно питаш защото в заглавието и темата има разлика. Ако е за официалния дилър този калкулатор на Стефанов би трябвало да те ориентира с цените.
Отговори

SilverKaD снимка SilverKaD 25 октомври 2011 - 16:42

Колега за това говоря http://gauto.bg/ дето на опел събора бяха спонсори и раздаваха брошури с отстъпки :n055:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 октомври 2011 - 17:03

Аз така леко бих пропуснал да вляза там(особено след сблъсъка с бояджииното им...едно черно не могат да направят същото, а да не коментирам монтаж на Ирмшер крило)...но аз съм така с всички официални сервизи...
Мнението беше редактирано от s7ifl3r: 25 октомври 2011 - 17:08
Отговори

nikolas3 снимка nikolas3 25 октомври 2011 - 17:36

Аз лично съм доволен от тях,защото първо -живея почти срещу сервиза в Дружба,второ -след посещения при знайни и незнайни корифеи и прехвалени диагностици, момчетата бързо и сравнително евтино хващат проблемите и понякога ги отстраняват.За радост елементарни са ми били тегобите ,но пък другите се пулят и четат резултати като еди кой си евангелието.Имат нов софтуер и достъп до доста информация. Не са някакви титани,но и за фирмен сервиз не са зле.За справка-при цена за диагностика около 30лв-там беше 38 лв.Но познават. В твоя случай -не виждам сервиз в Габрово и ако се тътриш до София само за ремък :pardon: Но ти си знаеш.Ако цената те устройва и имаш ходене-поне няма да се оакат/се надявам/.Ако не -при кварталния майстор.
Отговори

Гостivozet_* 25 октомври 2011 - 18:16

Да се пазиш от тези шмекери!
Отговори

barezz снимка barezz 26 октомври 2011 - 08:16

За диагностика, както всеки официален сервиз имат всичката нужна техника, ДА.
За нови оригинални части, особено с 25% отстъпка с картите, определено ДА.
Но за ремонт - аз не бих. Не мога да си помисля в БГ да си оставя колата в сервиз без да я виждам, и да съм до нея, да видя какво махат и какво слагат от колата. Извинявам се, но доверие за живота си и на моето семейство, на сляпо никога! Случки за неподмяна на закупени нови части има много споделени тук ... Лично, последното ми влизане в ГА сервиз, и май ще е последно, бях учтиво помолен от ГА да изляза от халето, за мен това ми стига, да не влизам повече там ...
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 26 октомври 2011 - 11:07

За консумативи всичко е наред при тях :thu:
Отговори

Generous Auto снимка Generous Auto 26 октомври 2011 - 12:05

Няма да отговоряме на мненията били те за и против за да не изпадаме в излишна полемика в темата на колегата .
Затова директно на отговора .

Публикувано изображение
Отговори

SilverKaD снимка SilverKaD 26 октомври 2011 - 12:35

з лично съм доволен от тях,защото първо -живея почти срещу сервиза в Дружба,второ -след посещения при знайни и незнайни корифеи и прехвалени диагностици, момчетата бързо и сравнително евтино хващат проблемите и понякога ги отстраняват.За радост елементарни са ми били тегобите ,но пък другите се пулят и четат резултати като еди кой си евангелието.Имат нов софтуер и достъп до доста информация. Не са някакви титани,но и за фирмен сервиз не са зле.За справка-при цена за диагностика около 30лв-там беше 38 лв.Но познават. В твоя случай -не виждам сервиз в Габрово и ако се тътриш до София само за ремък :pardon: Но ти си знаеш.Ако цената те устройва и имаш ходене-поне няма да се оакат/се надявам/.Ако не -при кварталния майстор.



Да споделя че във Велико Търново смях винаги маслото докато беше гаранционна обаче и там не съм особено доволен, карат те да напуснеш халето, не ти показват старите сменени части и цените им не ми допадат. А в софия ходя всяка седмица по един ден по работа и ме устройваше ГА спрямо цена и затова се обърнах към вас.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg