Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Дизелови двигатели

Може ли да се настрои турбото да се

mi60 снимка mi60 20 май 2007 - 18:37

Тая работа с майстора... трудно се намират добри майстори които да разбират от помпи особенно в по-малките градове! Ще те посьветва да се качиш на някоя кола сьс сьщия мотор и да видиш как вьрви тя. После направи сьпоставка с твоята и отбележи какви точно са разликите вьв вьрвенето, при какви обороти и т.н.
Като одидеш на майстор той винаги намира нещо за което да се хване и да ти вземе парите дори колата ти да е напьлно добре... просто така са нашите майстори!

П.С. Преди малко си промих купера... никаква разлика нито вьв вьрвенето нито на манометьра...
Отговори

hatchetman снимка hatchetman 20 май 2007 - 18:50

mi60, на May 20 2007, 06:37 PM, каза:

Тая работа с майстора... трудно се намират добри майстори които да разбират от помпи особенно в по-малките градове! Ще те посьветва да се качиш на някоя кола сьс сьщия мотор и да видиш как вьрви тя. После направи сьпоставка с твоята и отбележи какви точно са разликите вьв вьрвенето, при какви обороти и т.н.
Като одидеш на майстор той винаги намира нещо за което да се хване и да ти вземе парите дори колата ти да е напьлно добре... просто така са нашите майстори!

П.С. Преди малко си промих купера... никаква разлика нито вьв вьрвенето нито на манометьра...
 


Значи не е бил задръстен кулера достатъчно :flag:
Относно майсторите, аз си имам подход и съм достатъчно заядлив :beer:

Возих се в една астра с исузу двигател - малко е по-пъргава
Отговори

Ka4o_pi4a снимка Ka4o_pi4a 21 май 2007 - 21:07

hatchetman, на May 20 2007, 06:50 PM, каза:

mi60, на May 20 2007, 06:37 PM, каза:

Тая работа с майстора... трудно се намират добри майстори които да разбират от помпи особенно в по-малките градове! Ще те посьветва да се качиш на някоя кола сьс сьщия мотор и да видиш как вьрви тя. После направи сьпоставка с твоята и отбележи какви точно са разликите вьв вьрвенето, при какви обороти и т.н.
Като одидеш на майстор той винаги намира нещо за което да се хване и да ти вземе парите дори колата ти да е напьлно добре... просто така са нашите майстори!

П.С. Преди малко си промих купера... никаква разлика нито вьв вьрвенето нито на манометьра...
 


Значи не е бил задръстен кулера достатъчно :flag:
Относно майсторите, аз си имам подход и съм достатъчно заядлив :beer:

Возих се в една астра с исузу двигател - малко е по-пъргава
 


Нормално, астрата е по-лека от вектрата... най добре се качи в друга като твойта със същия мотор.
Отговори

mi60 снимка mi60 21 май 2007 - 21:34

Бих добавил само че е добре да я покараш... с возене не може да се усети разликата :flag:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg