Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Сливен - Ямбол

Драг Рейсинг в Сливен на 25.05.2008

MITETO GSI снимка MITETO GSI 22 май 2008 - 20:19

До сега входа винаги е бил 6лв. на човек, НО на Драговете провеждани от БФДР на писта Божурище

За Сливен може и да е 2лв :whistle:
Отговори

DFL снимка DFL 22 май 2008 - 22:53

 MITETO GSI, на May 22 2008, 09:19 PM, каза:

До сега входа винаги е бил 6лв. на човек, НО на Драговете провеждани от БФДР на писта Божурище

За Сливен може и да е 2лв :whistle:

Входа ще е 2лв.Днес доидоха две момчета в магазина кадето работя и залепиха плакат на който пише,че входа е 2 лв,а 23 и 24 ще са тренеровачни дни.Има и някакъв ВИП Вход който е 30 лв.Това е всичко което знам.
Отговори

excitron снимка excitron 23 май 2008 - 10:34

заповядайте колеги в нашият град ,
Доста представители ще има от форума но надали оттолкова хора ще се познаеме
АЗ освен ОГито друг едвали.

А все още не съм тръгнал давидя за днешният петък дали са се заформили тренировките, за да ви кажа
Отговори

mupkoc снимка mupkoc 24 май 2008 - 11:35

Мдам... С тея командировки съм изтървал много... :thu:
Айде дайте некви координати за предварително виждане... :whistle:
Иначе вчера имаше некви на летището към 20.00 и се чудех кво правят там... :cen:

:biggrin:
Отговори

mupkoc снимка mupkoc 24 май 2008 - 14:14

Преди половин час лично видях кметя Лечков да се състезава на летището... :cen: :whistle:
Още от днес бая хора имаше, а за утре да не говорим...
Една Корса с бургаски номер Добре се представи... :biggrin: :thu:
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 24 май 2008 - 15:01

Преди малко се прибрах от тренировките. За съжаление времето на летището бе доста променливо и на няколко пъти заваляваше и организаторите трябваше да прибират измервателната техника. Иначе имаше какво да се види, доста расови автомобили, но най-голямо впечатление ми направи БМВто на Али!!! Това нещо и ИЗРОД...Иначе Сиерата на Тцунами Тунинг даде нещо от порядъка на 10.600сек :a049: Имаше и една Старозагорска Ладичка, която понаказа доста коли, в това число и една Корсичка (С20ХЕ май :unsure: ).
По-късно се появи и Жоро Карбуратора, чиято Лада предизвика огромен интерес. Имаше и представители на Опел, които смея да твърдя показаха завидна бързина :unsure: , особено една Корса (драгстер с купе от Корса по-скоро :unsure: )
Утре се надявам на хубаво време и нови рекорди :cool:
Отговори

Ачо снимка Ачо 24 май 2008 - 19:13

аз съм там :unsure:
ако видите надпис на комби сиво-ОПЕЛ КЛУБ ачо се казвам
Отговори

manolov снимка manolov 24 май 2008 - 19:52

А ти като ме видиш ела, Иван се казвам.Утре от 8 съм там
Отговори

kleyn снимка kleyn 24 май 2008 - 22:11

Доколкото разбрах нашия отбор от корсите на PacoGSI и MitetoGSI много добре са се представили днеска на тренировките,засъжаление аз неможах да ида с тях но към 5h тръгваме с едното кадетче ГСИ и 8h сме там,че сме го записали пък е срамота да недойдеме :unsure: :unsure:
Отговори

ValiuM снимка ValiuM 24 май 2008 - 22:15

8:00 се събират тези които са се записали да участват в състезанията.Старта е в 10:00
Ще се видим там
Отговори

Ачо снимка Ачо 25 май 2008 - 05:07

 manolov, на May 24 2008, 08:52 PM, каза:

А ти като ме видиш ела, Иван се казвам.Утре от 8 съм там

Е пЪ кЪ ?мислиш ти таа РА'лта.
даже бъди готов ако се загубя да ме ориентираш по тел-а
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 май 2008 - 19:29

кой бил - бил :unsure:
много яко беше. :unsure:
Отговори

manolov снимка manolov 25 май 2008 - 19:39

Да, като махнеш слънцето не беше лошо.Повечето коли от региона си сравнихме времената.Аз лично не се записах, само си дадох време за мен, но ако знаех че толкова коли са над 15 щях да се запиша.
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 25 май 2008 - 19:52

дам, поизгоряхме малко - кой на потник, кой на очила :unsure: но пък времето беше иделано за рацинг. аз лично съм мнного доволен и виждам бъдещето на драг рацинга, да е на тази писта :unsure:
Отговори

Ачо снимка Ачо 25 май 2008 - 20:02

и аз бях и аз гледах и аз лових раци
обаче всичко беше на добро ниво
браво на организаторите
Отговори

manolov снимка manolov 25 май 2008 - 20:20

 devil_vas, на May 25 2008, 08:52 PM, каза:

дам, поизгоряхме малко - кой на потник, кой на очила :unsure: но пък времето беше иделано за рацинг. аз лично съм мнного доволен и виждам бъдещето на драг рацинга, да е на тази писта :unsure:


Че там си го има от много време, има си и минало, не само бъдеще.Преди 4 години като взех астрата , там спорта кипеше.Иначе много съжалявам че не сме се запознали с повечето който бяха там.
Отговори

jorko_83 снимка jorko_83 25 май 2008 - 21:09

Днес беше много яко, но как съм изгорял.....не е истина просто :unsure: . Имаше какво да се види, но ми се струва, че между отделните серии много се мотаха организаторите и хората брадясваха от чакане :unsure: . Ето ви малко снимки:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

Още малко :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
:a049:
Отговори

H1pNoTiC снимка H1pNoTiC 25 май 2008 - 21:49

Ето малко снимки и от мен: Втори кръг от НШДР - Сливен и един клип от финала в клас C
Отговори

Krasim снимка Krasim 26 май 2008 - 23:12

И аз останах много доволен.Имаше доста добра организация,а и имахме възможност да си замерим колите на апаратурата.Аз успях да направя 14.91 и съм доволен от колицата.Опелите се представиха много добре(две ц20хе в троиката) :unsure:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg