Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

имам проблем с моята калибра

sokolchev снимка sokolchev 14 октомври 2007 - 11:07

здравейте пичове имам един проблем които немогат даго разре6ат в нито един сервиз,та проблема е 4еми светка една лампи4ка на таблото сус светкавица на нея и когато светне колата губи доста мощност и ненабира,вкарах я даи направат компютърна диагностика и показа ламбда сонда,да ама пак светна оказасе детонационен дат4ик смених и него,и сега пак по4на да светка и просто незнам какво остана да смена освен можеби колата,а се поиави и друг проблем с сущата лампа,когато дам на контакт и ако несветне тогава немога да запала колата варти всеедно 4е нема бензин,видех се в чудо,та о4аквам ва6ите савети.мерси предварително
Отговори

Ели снимка Ели 14 октомври 2007 - 11:15

 sokolchev, на Oct 14 2007, 12:07 PM, каза:

здравейте пичове имам един проблем които немогат даго разре6ат в нито един сервиз,та проблема е 4еми светка една лампи4ка на таблото сус светкавица на нея и когато светне колата губи доста мощност и ненабира,вкарах я даи направат компютърна диагностика и показа ламбда сонда,да ама пак светна оказасе детонационен дат4ик смених и него,и сега пак по4на да светка и просто незнам какво остана да смена освен можеби колата,а се поиави и друг проблем с сущата лампа,когато дам на контакт и ако несветне тогава немога да запала колата варти всеедно 4е нема бензин,видех се в чудо,та о4аквам ва6ите савети.мерси предварително

Отиди на по-качествена диагностика.
п.п. Такава тема имаше преди няколко дни,потърси с търсачката и може да откриеш отговора,който търсиш.
Отговори

rai4o снимка rai4o 16 октомври 2007 - 20:48

 sokolchev, на Oct 14 2007, 09:07 AM, каза:

здравейте пичове имам един проблем които немогат даго разре6ат в нито един сервиз,та проблема е 4еми светка една лампи4ка на таблото сус светкавица на нея и когато светне колата губи доста мощност и ненабира,вкарах я даи направат компютърна диагностика и показа ламбда сонда,да ама пак светна оказасе детонационен дат4ик смених и него,и сега пак по4на да светка и просто незнам какво остана да смена освен можеби колата,а се поиави и друг проблем с сущата лампа,когато дам на контакт и ако несветне тогава немога да запала колата варти всеедно 4е нема бензин,видех се в чудо,та о4аквам ва6ите савети.мерси предварително


колега и и аз имах подобен проблем когато карам ми пресвяткваше тази лампа а по някога дори нещеше да запали докато един ден не отказа напълно.и аз като тебе обиколих доста сервизи дори сменях компютъра.та оказа се че е едно тъпо реле което се намира до компютъра мойта беше 2000i 115 ps.релето се намира от страната на патуващия до шофьора в краката провери го може и да е то.надявам се да съм ти помогнал
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg