Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

27.02.2007 НДК - зала 1

Тази тема е заключена « Prev

Жоро снимка Жоро 28 февруари 2007 - 08:56

И така както повечето знаят вчера в НДК неколцина се събрахме да гледаме "детски Будо фестивал", на който Жужка ни беше поканила най-любезно. Браво на 73то СОУ и учениците на Жужка който взеха първо място.
Евала и на Миксера която накрая беше със златен медал.
Шоуто беше страшно. Имаше доста ефекти и демонстрации. Които не дойде си знае че е загубил.
Димо дай снимки как Жана чупи тухли..
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 09:40

еееееееееееее Благодарим Жорка, а аз много ви благодаря за подкрепата, ако не бяхте вие, ние с Миксерона нямаше да се справим, а който не дошъл..... е слабо казано, че трябва да съжалява :mhihi:
а и .... акулче..... внимавай какви снимки ще качиш, че да си нямаш работа отново с малките последователи на жужона :61: :beer: :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 февруари 2007 - 09:44

Ама какви сте и вие сладури! Вече и боен клуб ли си имаме? А бате Жорка ти включи ли се бе да покажеш на децата кво можеш :mhihi:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 09:46

а верно, имаше игра с публиката :)
Жоркин, що не се включихте
Акулче а ти ?! Хрис? а Останалите ????!!!! :crazy: :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 28 февруари 2007 - 09:47

Много съжалявам, че нямаше как да дойда в крайна сметка, наистина :mhihi: Явно съм изпуснала... ама в 7 успях да си тръгна от офиса :beer:

Браво на победителите, само така! :beer:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 09:49

Какче, март месец имат състезание и пак мисля да да най-добрите :) можете да се реванщирате, макар че там няма да е толкова интересно колкото беше в НДК, само ще се бият и ще мачкат наред :mhihi: :beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 февруари 2007 - 09:57

blue-jujka, на Feb 28 2007, 09:40 AM, каза:

еееееееееееее Благодарим Жорка, а аз много ви благодаря за подкрепата, ако не бяхте вие, ние с Миксерона нямаше да се справим, а който не дошъл..... е слабо казано, че трябва да съжалява  :mhihi:
а и .... акулче..... внимавай какви снимки ще качиш, че да си нямаш работа отново с малките последователи на жужона  :61:  :beer:  :beer:

Няма нищо и аз благодаря за покана и приятната вечер
Ако не качи тая снимка с това как чупиш тухли ще кажа че е бъзливец!!!

blue-jujka, на Feb 28 2007, 09:46 AM, каза:

а верно, имаше игра с публиката :)
Жоркин, що не се включихте

Еми щот то беше за татковци а мойте чеда са много големи иначе мислих да пробвам да мина с Танчето за дъщеря ама...
Иначе щях да им скъсам ританките с тея 10л вода. А и те с тая смешна награда. Аз ако бях нямаше да я взема...
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 10:05

ееее сорриии, ама то е главно за щоу, поне щеше да со пиеш вода на воля дълго време :mhihi: а пък и то не не нужно да си татко, за да идеш там, те така го казаха просто :beer:
знаеш ли колко приятели са участвали е така, на по 20 години :dancin:
Отговори

bugatti снимка bugatti 28 февруари 2007 - 10:05

Се си мисля че и аз бях там...малко по надолу де в максдоналдс :mhihi: там се видях с Миксера и Васко и някви бойни чавета имаше с тях.......
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 10:07

bugatti, на Feb 28 2007, 10:05 AM, каза:

Се си мисля че и аз бях там...малко по надолу де в максдоналдс :mhihi: там се видях с Миксера и Васко и някви бойни чавета имаше с тях.......
 


е тва бяха мойте - шампионите, но трябваше да се качиш и малко по-нагоре, за да си струва престоя ти в центъра :beer:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 февруари 2007 - 10:09

blue-jujka, на Feb 28 2007, 10:05 AM, каза:

знаеш ли колко приятели са участвали е така, на по 20 години  :dancin:
 

Значи Жоро чудесно щеше да се впише като татко :mhihi:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 февруари 2007 - 10:12

НеаМ РаВеН, на Feb 28 2007, 10:09 AM, каза:

blue-jujka, на Feb 28 2007, 10:05 AM, каза:

знаеш ли колко приятели са участвали е така, на по 20 години  :dancin:

Значи Жоро чудесно щеше да се впише като татко :mhihi:

Е ко да прави младо душа като моата при батковците?
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 10:16

а Ванка.... ти се появи :mhihi: а анарки каза, че дори на фестивала ще те доведе ...тцтцтцтцтцтц , ама нещо не ви видяхме :61:
и Жоро, нямаше да има много разлика , спокойно, никой нямаше да те заподозре :beer: :beer:
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 28 февруари 2007 - 10:20

Линк към албума със 109 снимки!!

Чшш, кво знаете, в клуба случайно или не се оказа едно момиче което заслужи уважението, доверието ми и искренното ми и дълбоко възхищение за това което е постигнала, постига и ще постигне!!! :61:
Много повече от някои хора минали отдавна нейната възраст!! Браво Жании, най-добрите сте ТИ, Весельонка и целата сурия нинженца :mhihi: :beer: :beer: :c010:
А шоуто беше уникалнооооо, супер сте всички школи и най вече 73 тоооо РАЗБИХТЕ ГИИ!!!!
Леле кви снимки имааааа.. пускам само няколко тийза и очаквайте филма като го сглобя!!!
п.п. мноо черни точки се събраха на некои ора коит не додоха :beer:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


колко от вас могат това :beer: :beer: мдааам, 6ст броя!!!!! DON'T GET JUJA F*#NG MAD..
Публикувано изображение


ШАМПИОНИТЕЕЕЕЕ!!!!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от Akulski_Cali: 28 февруари 2007 - 11:49
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 28 февруари 2007 - 10:25

:icon1_redface: ми мога само да кажа - ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!!!
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 28 февруари 2007 - 10:31

Много бяха готини малките.Съжалявам, че не можах да дойда по-рано ама факин уърк.Честита победа и все така да ни радвате и в бъдеще. :mhihi: :beer: Мойто дете пък не искаше да участва в игрите с публиката, че бил много дълъг.Ма по- добре щот слушка и папка и за другите деца щеше да остане тамън нищо. :61: Как не сме се засекли на МД с Микси и Васко :beer: Чакам снимкиии...

73-то RULLLZZZ
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 февруари 2007 - 10:45

Браво, Жуже! Поздравления за грижите и усърдието, които полагаш, за да изкараш тези шампиони на сцената!!! :mhihi:
Отговори

kaka снимка kaka 28 февруари 2007 - 11:19

Akulski_Cali, на Feb 28 2007, 10:20 AM, каза:

ШАМПИОНИТЕЕЕЕЕ!!!!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

 

Просълзих се, съвсем сериозно!!! :mhihi:
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 28 февруари 2007 - 12:20

:mhihi: :beer: :beer: Браво големи нинджи голямо нещо с Софията шега не бивало тц тц много бойни женските умната да не ви гледаме по снимките разкрасени :61:
Отговори

OtDeL`OlEkOtQvAnE снимка OtDeL`OlEkOtQvAnE 28 февруари 2007 - 13:34

Супер яко беше аз нямаше как да излезна като беше тва за деца....е аз дете ли съм :Д пък за възрастен неставам маи :beer: ........ За вас хора незнам ма мене ме е страх от Жужа :beer: евала..... ма се пак трееше да излезна да ви разметам.....първи дан тва не е нищо за мене :mhihi: ..... Мн. беше готино..... :bubbarubb: :ole:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg