Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Варненци за...

Тази тема е заключена « Prev

madtiger снимка madtiger 06 ноември 2006 - 04:00

Така... нека тук ние варненци локално да се разберем и да обсъдим кой, с кого, кога тръгваме... много съжалявам че не дойдох на срещата, но имах ангажимент в последния момент...

По принцип аз съм за... стига да има място за мен, аз мога и с моята ама нямам зимни гуми... така че предпочитам с някой от колегите... ако вече няма коли ще взема моята, но при положение че сме поне 3-ма че инъче мноо хард сам...

дайте мнения да не пълним и объркваме другата тема, пък после ще постнем там резултатите.

Давайте да видим колко сме Варненската група... :love_opel:
Отговори

p0ckata снимка p0ckata 06 ноември 2006 - 08:06

Ми варненската група ще трябва да се размине без мен за съжаление РАБОТАТА преди всичко мн яко изкарване на всички който ще ходят пожелавам и неделя да сте на линия за срещата :love_opel:
Отговори

Оги снимка Оги 06 ноември 2006 - 09:45

madtiger, на Nov 6 2006, 05:00 AM, каза:

По принцип аз съм за... стига да има място за мен


Аз принципно имам едно място в колата а и доколкото разбрах compacta и Emporio също ще идват, така че все ще се намери място. Аз лично мисля петък да си го взема почивен и да тръгна по навреме, че не ми се пътува по тъмно.
П.С. Аз да не приказвам много, че ако колата ми не я оправят до тогава ще се самообеся
Отговори

Celica снимка Celica 06 ноември 2006 - 10:50

ако се намери местенце и за мен мн ще се радвам!!! :)
Отговори

madtiger снимка madtiger 06 ноември 2006 - 13:40

Добре, аз по принцип в петък съм зает и може би няма да мога да тръгна... но не се знае, тъй че ако има някой за събота да казва, ако се съберем 2-3 човека в краен случай тръгваме с моята кола...
Отговори

Оги снимка Оги 06 ноември 2006 - 14:27

madtiger, на Nov 6 2006, 02:40 PM, каза:

Добре, аз по принцип в петък съм зает и може би няма да мога да тръгна... но не се знае, тъй че ако има някой за събота да казва, ако се съберем 2-3 човека в краен случай тръгваме с моята кола...
 


Ади е, освобождавай се петъка, ко са прайш :crazy: :love_opel:
Колежката Celica кой ще я взема :kinggrin:
Отговори

madtiger снимка madtiger 06 ноември 2006 - 14:31

еми незнам... може и да стане... ама тряя да знам ако съм с мойта кочина кой е с мене... пък и колежката може да вземем... :)
Отговори

Оги снимка Оги 06 ноември 2006 - 14:35

Ами май никой няма да ходи в събота човече, тука ще е добре и други да се влючат по темата ... да не стане да не можеш да дойдеш. Щот сам яко ще се изръсиш за бенз :love_opel: Ние ще тръгваме 2 коли в петък и сигурно Celica ще дойде с някой от нас ... btw тя що не си каже сама :kinggrin:
Отговори

madtiger снимка madtiger 06 ноември 2006 - 14:40

ами да, ок аз ще пиша днес или утре дали ще дойда в петък, ще направя всичко възможно...а там Emporio, compacta и другите там незнам дет ще идват да казват кой с коя кола е да се разберем... още веднъж... имате и кола от мене, стига хора да има!
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 ноември 2006 - 16:50

ААеее Аз искам да питам ако стигна там по някой друг начин, ще може ли да се прибера навръщане с някой от Вас? В неделята места по колите за варна дали ще има..... че стана усукано много :love_opel:
Отговори

madtiger снимка madtiger 06 ноември 2006 - 17:06

Яска ако идвам с моята кола при мен ще има със сигурност... само дето никой не пише с кой ще идва. То има време до петък ама нали знаете в последния момент какво става.

Досега знам че ще идват

Loz
Emporio
compacta
и май Celica, която нищо не казва... :love_opel:

Другите като обадят ще видим кво ще се разберем...
Отговори

Celica снимка Celica 06 ноември 2006 - 18:12

Emporio i Compacta не са наясно с какво точно ще ходят, аз съм изявила желание, ако с тях може или Лоз се мятам
С тях като говорих, така кат гледам четвъртък вечер ще се реши всичко.... ама аз съм багаж, какво да казвам, ако имате място.... сложете ме някъде... :+) моля
Отговори

Дамян снимка Дамян 06 ноември 2006 - 18:13

Чал Ви :love_opel:
Отговори

Celica снимка Celica 06 ноември 2006 - 18:16

kok12, на Nov 6 2006, 04:13 PM, каза:

Чал Ви  :love_opel:
 


теб няма ли кои да те замести за уиикенда????
Отговори

s@so снимка s@so 06 ноември 2006 - 18:39

yasmania, на Nov 6 2006, 04:50 PM, каза:

ААеее Аз искам да питам ако стигна там по някой друг начин, ще може ли да се прибера навръщане с някой от Вас? В неделята места по колите за варна дали ще има..... че стана усукано много  :kinggrin:
 


Вероятно в събота ще бъда в Ямбол, но няма да мога да остана за вечерта.. но ако сте се събрали някаде.. мога да прескоча до Сливен и да се видим за малко.. хем ще ви оставя Yasmania багажа ;) :love_opel:
Отговори

Дамян снимка Дамян 06 ноември 2006 - 18:41

Celica, на Nov 6 2006, 06:16 PM, каза:

kok12, на Nov 6 2006, 04:13 PM, каза:

Чал Ви  :love_opel:
 


теб няма ли кои да те замести за уиикенда????
 



:sad-smiley-050: неделя да,но събота немога :sad-smiley-050:
Отговори

yasmania снимка yasmania 06 ноември 2006 - 18:46

s@so, на Nov 6 2006, 04:39 PM, каза:

yasmania, на Nov 6 2006, 04:50 PM, каза:

ААеее Аз искам да питам ако стигна там по някой друг начин, ще може ли да се прибера навръщане с някой от Вас? В неделята места по колите за варна дали ще има..... че стана усукано много  :kinggrin:
 


.. хем ще ви оставя Yasmania багажа ;) :love_opel:
 



<_< :first: :19a: :61:
Отговори

Любчо снимка Любчо 06 ноември 2006 - 19:11

за ко иде реч ???? :)
Отговори

Strabex снимка Strabex 06 ноември 2006 - 19:15

Здравейте видях че тука се уточнявате за карандила. искам да ви попитам къде ще се разберем да се 4акаме с цел да знам къде да ви посрещна защото според мен трудно ще намерите вилата
Отговори

kaka снимка kaka 06 ноември 2006 - 19:27

s@so, на Nov 6 2006, 06:39 PM, каза:

... Yasmania багажа ;) :love_opel:
 

Яска, щом ще си багаж, ама ще присъстваш, дай да не мислим пак сложни схеми, ами вземи и за мен малко багажче-дискче :dancin:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg