Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Бах го, оше нема Тема!?

Тази тема е заключена « Prev

Vassil снимка Vassil 28 февруари 2007 - 23:56

Леле Васи, как почна да се караш и глей ко стаа, никой не смее да се разпише, а вече е 24:00 :b060: :icon1_biggrin:
Та ше започна Аз, ко да се прай. Супер яка беше срещата, както винаги, тва си се знае. В началото само имаше по-малко народ ма после към 20:30 си го понапълнихме! Нямаше къде да се сяда, добре, че сокчето поне имаше къде да си оставя. Яко смех, яко фън, яко снимки, които по-късно ще ги сложа, че требва да ги смаля първо, а сега ме мързи леко казано. Направихме плановете за Петък донякъде, обсъдихме тва онова и така :dancin:

П.С. Повече фото-та от днес, не бях виждал на среща, скоро ще има всеки, усещам :wall:
Отговори

Maiky снимка Maiky 01 март 2007 - 00:00

Аз си викам да не пускам тема да не го отнеса........ :b060:
За малкото време което бqх ми бе6е супер! Дай снимки да погледам! :wall:
Отговори

Иво снимка Иво 01 март 2007 - 00:47

Силна среща! Май не бяхме събирали повече опелчета на Еко-то :wall:
Отговори

sv_tzvetkov снимка sv_tzvetkov 01 март 2007 - 00:48

Ахам имаше доста народ като дойдох към 20.30 ч. та чак се наложи да спирам от страни в уличката... :25:
А след като си тръгнах към 24.00 ч. все още имаше единични бройки останали колеги... :wall:
Направихме няколко тестови тигела... :25: и полафихме доволно!!!
:b060:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 01 март 2007 - 01:40

всички на линия, всички в настроение, всичко на 6! :wall:
оп... с едно малко миксерско изключение :icon1_redface:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 01 март 2007 - 02:20

:b060: Да се живи и здрави.. опел да има да не раждасва и да не мухлясва.. снимки чакам :wall:
Отговори

kaka снимка kaka 01 март 2007 - 09:25

Снощи в голяма степен беше среща на уморения Опел клуб :bubbarubb: Направихме обаче някои уточнения около тръгването за Калифорния в петък, което беше полезно.

Пацо, давай снимки да видим как си се надъхал :wall:
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 март 2007 - 09:32

Верно срещата почна в намален състав но изведнъж ко стана, сите ОПЕЛи заедно се изтърсиха и изведнъж места йок.
Лафчето вървеше, макар и повечето много изморени. Обсъди се потеглянето в петък за weekend-а.

Цитат

аааааа...., Жоро къде е калинчо???

Обевявам в ефир, Калинчо е добре!!! Жив, здрав и е в привидно добро настроение. За пореден път се уверявам че света е малък, след като се видяхме по улиците тази сутрин при условие че живеем и раборим в съвсем различни посоки.
Обеща да мине да ни види ама "друг път"...
От сега нататък подобно инфо ще се заплаща, така че тея дет питат да му мисля :wall:
Отговори

O-Z снимка O-Z 01 март 2007 - 09:48

Беше много яко ама то май вече няма нужда да се казва щото е ясно. Доста народ, но този път май всички бяха в настроение.
П.П. Ванка аз ти пих от колата ако се чудиш де :bou:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 март 2007 - 09:54

Ето малко снимки от мен =)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Васкоооо давай снимките и ти ей не се прай :25:

ПС. Момчетата от Ланча искат да ни налазят най-безцеремонно :wall: "Здравейте, аз съм Вили"... "Абе тоя Вили кой е същност?"..."Е с тая Дедра-та съм отпред" :b060:
Отговори

fantastic снимка fantastic 01 март 2007 - 10:06

за съжаление вчера пропуснах срещата поради това че бях се убил от работа и съм заспал но следващия път съм на линия браво станала е чудна среща.
Гледам и пътешествениците до гързия са ске върнали ще трябва да показват снимки и да разказват как е минало ааа и Метана да каже как се е даржала бялата техника поздрави.До неделя. :b060: :wall:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 01 март 2007 - 10:10

За мое голямо сажаление и аз пропуснах! :wall:
Отговори

fanatic снимка fanatic 01 март 2007 - 10:23

Аххххххх леле астрата с кви джанти ееееееееееееее!!!!!!!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 01 март 2007 - 10:24

fanatic, на Mar 1 2007, 10:23 AM, каза:

Аххххххх леле астрата с кви джанти ееееееееееееее!!!!!!!
 

Васко е по-напред с мат'ряла, за тва викам да слага и той и да не се ослушва! =))) Има една много добра снимка с джантата задната (9J) и не си спомням на кой колата отзад =))) Много ми хареса... ама да я видим всички де :b070:
Отговори

Angelinoff снимка Angelinoff 01 март 2007 - 10:33

Супер снимки , искам и аз да присъствам мамка му само скомина ми правите секи път !

Дайте верно снимки от Гърция и инфо за винетките , хотели , алабала ...
Отговори

booogo снимка booogo 01 март 2007 - 11:26

Хора, защо ви е фотошоп, като не го използвате?! :wall: Съвсем спокойно можете да ме изтриете от снимката - появих се в много "неуважителен" вид :25:
С изненада установих, че колкото и уморен и смазан от работа да е човек, "делничната" среща е много разтоварваща и сваля напрежението! Наздраве на компанията (нищо, че е раничко) и до нови срещи! :b060:
Отговори

30e снимка 30e 01 март 2007 - 11:36

Мноу рано си тръгнахте всички - до 1,30 висяхме :wall:
Отговори

JorkoSF снимка JorkoSF 01 март 2007 - 13:38

кога е сладващата среща бре хора новичук сум и искам и аз да дойда да се позапозная с няой от форумчето :) :wall:
Отговори

Жоро снимка Жоро 01 март 2007 - 14:06

JorkoSF, на Mar 1 2007, 01:38 PM, каза:

кога е сладващата среща бре хора новичук сум и искам и аз да дойда да се позапозная с няой от форумчето :) :wall:
 

Адаш е ТУКА пише...
Отговори

Vassil снимка Vassil 01 март 2007 - 18:48

Пацолине, научил си се да щракаш. Мноу са добри твойте :wall:
Сега отивам на театър и после ще ги кача и Аз :b060:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg