Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

Пукнато предно стъкло

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 ноември 2009 - 12:25

Оставих колата!Ще слагаме европейско - сиреч по скъпо и уж качествено.Цената на монтажа с местенето на стикерите е 172лв...докато китаеца беше към 120лв...
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 25 ноември 2009 - 12:56

По-добрият избор според мен. Видимо наистина няма голяма разлика но изработката на китайците е по-калпава, кривини и т.н.
Все още се дивя защо взимат пари за местене на стикери като точно в Кобра ги поливат с една каничка с гореща вода... страшната философия... :mhihi:
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 ноември 2009 - 13:07

 Liubeznia, на 25 Nov 2009, 12:56, каза:

По-добрият избор според мен. Видимо наистина няма голяма разлика но изработката на китайците е по-калпава, кривини и т.н.
Все още се дивя защо взимат пари за местене на стикери като точно в Кобра ги поливат с една каничка с гореща вода... страшната философия... :mhihi:

Е 4лв зимат де...Да си стоплят водичката... :flag: Чакам да се обадят да видя какво са сътворили...
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 25 ноември 2009 - 14:43

Честито ми предно ново стъкло!Сложили са точно същото като предишното!Изглежда, че всичко е направено както трябва...Ся 1 седмица не трябва да се баня количката...Иначе операцията я извършиха в Кобра-та на Т.Александров с/у Арена Запад...Веднага приеха колата и точно след 3 часа както бяха казали се обадиха да си я прибера.
Отговори

DAN4 снимка DAN4 14 юли 2013 - 21:10

Колеги, ще ползвам темата за да не отварям нова, въпреки че е стара. Днес сутринта ми поправиха две шупли на предното стъкло и съм снимал едната преди и след корекцията. Останах доволен от резултата въпреки, че шуплите бяха стари /ако ви се появи такава и мислите да я поправяте, залепете й тиксо веднага за да не влиза прах в нея/. Човека идва на адрес след уговорка. Намира се в София. Ако някой се интересува да драсне едно лично и ще му дам име и номер. Цената според мен не е висока.

ПП: С удоволствие ще кача снимките ако ми обясните как става /бутоните "горе" не работят при мен/
Мнението беше редактирано от DAN4: 14 юли 2013 - 21:10
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg