Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ходова част

astra G нестабилна предница

GR1 снимка GR1 24 януари 2012 - 19:11

здравейте!4 амортисьора,носачи,бялетки,вътрешни и външни накрайници,тампони на моста,дискове накладки,лагерглавини,всичко това е сменено и частите са закупени от опел.само че усещам някакво лиолеене в предницата и в завои е нестабилна.някои има ли някакви идеи,че аз вече не знам какво още да сменям.мисля за рейка,ама не усещам луфт там.благодаря на всички отзовали се.
Отговори

Й.Атанасов снимка Й.Атанасов 27 януари 2012 - 17:13

С какви гуми караш? Реглаж си правил навярно?
Отговори

GR1 снимка GR1 29 януари 2012 - 09:12

205/60/15 и аз за реглъжа се замислям,колега.майстора ми се струва съмнителен.преди 2 дена сменях на бмв-то накрайници външни и вътрешни.след стенд,ми се струва че е същата история.благодаря за помощта.
Отговори

nikitraka снимка nikitraka 28 февруари 2012 - 21:29

Реглажа колегааааааа реглажаааааааааа.....казвам ти го от опит аз с това се занимавам
Отговори

милен златев снимка милен златев 28 февруари 2012 - 23:37

и тампоните на магарето
Отговори

ASTOR снимка ASTOR 29 февруари 2012 - 23:26

Виж си вътрешните тампони на стабилизиращата щанга.
Отговори

IVAN-72 снимка IVAN-72 29 февруари 2012 - 23:56

 nikitraka, на 28 февруари 2012 - 21:29, каза:

Реглажа колегааааааа реглажаааааааааа.....казвам ти го от опит аз с това се занимавам



Това е истината!!!
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 01 март 2012 - 00:12

Истината всъщност е, че може да са много истините! Една баланс-тежест да му е изпаднала и ако случайно гумата е крива стой и гледай! Имал съм случаи, кола налепила кал по вътрешния край на джантата, баланса си стои.. но гумата играе и се усеща така, сякаш е крива джантата. Почни отзад напред, от най-малкото (образно казано) към по-сериозните неща.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg