Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Шампионати

Писта Русе 2009

tihomir_rs снимка tihomir_rs 27 април 2009 - 21:27

Здравейте, колеги и фенове.
Предлагам тук да пишем за предстоящото състезание в Русе.
Новината с която започвам е, че се променя датата на състезанието.
Цялата информация може да намерите на http://www.aramotorsport.com

Кофти ако наистина бъде на 9-10 май и няма да мога да го гледам защото тогава ще съм в София.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 28 април 2009 - 19:40

:thu: Кофти, не кофти...тогава е..аз още не знам дали ще ходя ...макар че имам резервация за хотел и за Събота и Неделя...много ми объркаха програмата тия от Педерацията :mhihi: <_<
Няма да ходя ...но се надявам да отразявате състезанието..дори и снимки да пуснете...няма да ви се разсърдя...Поздрави
Мнението беше редактирано от GT 51: 08 май 2009 - 21:31
Отговори

FirestorM снимка FirestorM 10 май 2009 - 21:03

Много добро състезание се получи, жалко за Дунев, много добре караше и незаслужаваше този край...

Ето малко фотки -> http://www.snimka.bg...album_id=375833

И видеота на интересните моменти (само снимките са мои) -> катастрофа 1 катастрофа 2
Мнението беше редактирано от FirestorM: 10 май 2009 - 21:05
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 май 2009 - 21:25

Било е много яко...Антон Тонев е втори след като е стартирал последен...доста интересно второ клипче....а за катастрофата на Румен...ми на мен ми се вижда ,че Кольо Паунов нещо закъсня със спирачките и затова така се получи....така ми се ходеше да го еВа.... :love_opel: :3:
Отговори

nedicha1 снимка nedicha1 10 май 2009 - 21:41

Пи4ове ралито беше мн яко адски много сте изпуснали ако не сте отишли само това мога да ви кажа
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 11 май 2009 - 19:14

иначе ето какво видяхме от русе

част 1
част 2
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 11 май 2009 - 19:52

Гледам и ви се 4удя на акъла как мое да ви хареса състезание претъпкано с инциденти ........ само с4упени коли и разбити мутри ли ви харесват не зная ....... както и да е :love_opel:
Радвам се 4е сте забелязали и Антон тонев :flag: А все пак люб4о стана първи дано сте го видели :unsure:
Опел Клуб България :3:
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 11 май 2009 - 20:16

Публикувано изображение
за него говориш нали?
Много я тъпчеше ма и тя бая врЪеши! Накефих се!
А за ралито - яко си беше като изключим инцидентите.
Отговори

chriss снимка chriss 11 май 2009 - 21:22

Някой знае ли нещо за пилота в Клас Х1 Ивайло Симеонов (Пежо 106) - това собственика на колбасарския цех ЕТ Иво на ул. Згориград ли е или просто съвпадения на имената ?
Отговори

GT 51 снимка GT 51 11 май 2009 - 21:24

Гледам и ви се 4удя на акъла как мое да ви хареса състезание претъпкано с инциденти ........ само с4упени коли и разбити мутри ли ви харесват не зная ....... както и да е
...еми Баце как няма да го забележа...ти у ред ли си :3: ...нали е в нашия клуб...а ако не знаеш Иван Шопов е председател на АСК Сакси а също така и му помага за Хондата когато е по пистите....та много ясно че ме интересува...а също и много други пилоти ме интерсуват,независимо дали карат Астри,Зазки,Поршета или Ладета...а състезание без инциденти за последните 6 години през които аз ходя не съм виждал.... :unsure:
...И какво като Любчо е станал първи..??? Честито...момчето си кара карането...има талант..защо да не стане първи...той и Илия можеше да стане първи...но това е битката.... :love_opel:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 11 май 2009 - 21:41

 GT 51, на 11 May 2009, 10:24 PM, каза:

Гледам и ви се 4удя на акъла как мое да ви хареса състезание претъпкано с инциденти ........ само с4упени коли и разбити мутри ли ви харесват не зная ....... както и да е
...еми Баце как няма да го забележа...ти у ред ли си :flag: ...нали е в нашия клуб...а ако не знаеш Иван Шопов е председател на АСК Сакси а също така и му помага за Хондата когато е по пистите....та много ясно че ме интересува...а също и много други пилоти ме интерсуват,независимо дали карат Астри,Зазки,Поршета или Ладета...а състезание без инциденти за последните 6 години през които аз ходя не съм виждал.... :3:
...И какво като Любчо е станал първи..??? Честито...момчето си кара карането...има талант..защо да не стане първи...той и Илия можеше да стане първи...но това е битката.... :unsure:


Хвалби за хондите може би в някой друг форум по ще са уда4ни ..... колкото до Ванката Шопов добре направи 4овека 4е напусна форума :love_opel:
И аз мисля много скоро да сторя същото.
В опел форум ще хвалим хонди и нито дума за опел а аз до колкото видех бяха най'малко 5 ....
Не зная колко си видял за последните 6 години ама явно са ти бая тъмни цайсите :3:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 12 май 2009 - 20:57

Колега нещо пак си объркал пудрата...не хваля хондата ..а пилота и екипа за това което направиха...ама ти няма как да го разбереш....и като има Опели на състезанието само тях ли да гледам и коментирам...???? Гледам всички и се радвам на всички...и мисля , че всички потребители интересуващи се от този спорт отиват не за да гледат Опелите а битката за призовите места...и естествено публиката иска зрелища...това е част от играта...но не ми се спори...и не ходя с цайси ,а суред за нощно виждане... :knee: Поздрави :doh:


Ааааа и още нещо...само да питам....сега Ванката като бодне на Астрата мотора от Хондата ...??? Опелджия ли е , или Хондаджия....??? :doh:
Отговори

Рошко снимка Рошко 12 май 2009 - 21:44

 Yamaha^R7, на 11 May 2009, 10:41 PM, каза:

...добре направи 4овека 4е напусна форума :knee: И аз мисля много скоро да сторя същото.
Преди или след като съберем пари да ти купим гуми...? :doh:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 12 май 2009 - 21:46

Гуми...???? За какво става въпрос...???? :knee:
Отговори

Рошко снимка Рошко 12 май 2009 - 21:48

 GT 51, на 12 May 2009, 10:46 PM, каза:

Гуми...???? За какво става въпрос...???? :knee:

Потърси темата за злощастните тромпетки на Владо дето събирахме пари и че разбЕреш... :doh:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 12 май 2009 - 21:50

 Auris 1.6 vvt-i, на 12 May 2009, 10:48 PM, каза:

Потърси темата за злощастните тромпетки на Владо дето събирахме пари и че разбЕреш... :knee:

Разбрах , благодаря... :doh:
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 12 май 2009 - 22:01

 Auris 1.6 vvt-i, на 12 May 2009, 10:44 PM, каза:

Преди или след като съберем пари да ти купим гуми...? :knee:



Гуми съм си купил 2 4ифта ве4е ,не о4аквам подкрепа от никой за нищо ....... няма и да я полу4а.
Дано поне сте купили на владо тромпети .........
Отговори

Рошко снимка Рошко 12 май 2009 - 22:07

Kато не очакваш, к'во се излагаше като кифладжия...? Като някакъв просяк протегнал ръка за милостиня, а сега си тръгнал да хулиш по същите тия, към които протягаше "паничката"! Дотогава те уважавах, ама в тоя момент се изложи като кифладжия и ми "падна" в очите, а сега дозатвърди мнението, което си изградих за теб тогава!
Отговори

Yamaha^R7 снимка Yamaha^R7 12 май 2009 - 22:23

 Auris 1.6 vvt-i, на 12 May 2009, 11:07 PM, каза:

Kато не очакваш, к'во се излагаше като кифладжия...? Като някакъв просяк протегнал ръка за милостиня, а сега си тръгнал да хулиш по същите тия, към които протягаше "паничката"! Дотогава те уважавах, ама в тоя момент се изложи като кифладжия и ми "падна" в очите, а сега дозатвърди мнението, което си изградих за теб тогава!


Ако си мислиш 4е съм го казал на сериозно за покупката на гуми тря верно да си луд ....... поредполагам знаеш колко струват 4етири нови слика :knee:
Мисли ме за какъвто искаш , мен тва неме валнува кой за какъв ме има ......... който ме познава знае какъв съм !
Отговори

Рошко снимка Рошко 12 май 2009 - 22:30

 Yamaha^R7, на 12 May 2009, 11:23 PM, каза:

Ако си мислиш 4е съм го казал на сериозно за покупката на гуми тря верно да си луд ....
:knee: И аз да се бЕх се изложил така, и аз щЕх да "мажа" сега и да се чудя как да го бърша... :doh:

П.С. Ако много държиш да продължим тоя спор, най-добре да се метнем на лични, че осрахме темата за ралито.
Мнението беше редактирано от Auris 1.6 vvt-i: 12 май 2009 - 22:31
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg