Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Opel astra H gtc

Angel9305 снимка Angel9305 01 октомври 2020 - 07:03

Здравеѝ те колеги колата е opel astra H gtc 1.6 z16xep искам да попитам някоѝ срещал ли се е със тоя проблем като. Загре до нормалните градуси гасне даже и по време на движение и минава на авариен режим обиколи тук няколко електричаря никоѝ с нищо не помогна качихме я няколко пъти на диагностика не показва никаква грежка като мине на авариен режим изкарвам клемата минус или плуса слагам я отново пали кара още некоѝ километра пак гасне а и се чува и едно щракан в модула на мотора
Отговори

ivan_pop снимка ivan_pop 01 октомври 2020 - 18:08

Колата трябва да се тества/проверява когато го има проблема.Ако като отиде на майстор работи, няма как да се хване проблема.
От къде си?
Отговори

Angel9305 снимка Angel9305 01 октомври 2020 - 19:30

Ot velingrad
Отговори

помагащ снимка помагащ 01 октомври 2020 - 20:19

 Angel9305, на 01 октомври 2020 - 07:03, каза:

Здравеѝ те колеги колата е opel astra H gtc 1.6 z16xep искам да попитам някоѝ срещал ли се е със тоя проблем като. Загре до нормалните градуси гасне даже и по време на движение и минава на авариен режим обиколи тук няколко електричаря никоѝ с нищо не помогна качихме я няколко пъти на диагностика не показва никаква грежка като мине на авариен режим изкарвам клемата минус или плуса слагам я отново пали кара още некоѝ километра пак гасне а и се чува и едно щракан в модула на мотора

поредния компютър , сменяй компа и си ОК .
Втората употреба е 300лв а нов е 800лв до запялване имам ги и двата вариянта .
Отговори

Angel9305 снимка Angel9305 01 октомври 2020 - 22:11

Първата ми работа беше да сменям компа щото на няколко сервиза са ми препоръчали купих и същата работа само дет се вкарах некоѝ др лев
Отговори

помагащ снимка помагащ 02 октомври 2020 - 20:33

 Angel9305, на 01 октомври 2020 - 22:11, каза:

Първата ми работа беше да сменям компа щото на няколко сервиза са ми препоръчали купих и същата работа само дет се вкарах некоѝ др лев

няма как да е истина сменил съм поне 10-тина поради тази причина е ги държа нави и втора ръка дари вчера само че на зафира
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg