Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Евентуалната Calibra B

Taz снимка Taz 16 юни 2005 - 23:29

Ambarev, на Jun 16 2005, 11:20 PM, каза:

да като го чупят да го чупят цялото :) а ве скоро нема да караме такива коли ама ... живот и здраве ...

... живот и здраве да е, нали знаеш - надеждата умира последна :cen:
И аз бих карал този звяр някой ден
Отговори

tdrome снимка tdrome 17 юни 2005 - 08:13

Ambarev: Не виждам нищо простоврно и голямо в старата калибра, лично на мен този авотомобил ми е адски тясен нисък и збутан... ако се качат 5 човека в него, което понякога става... си ебало майката все 1 са ти седнали на главата :cen:
Отговори

Cesar снимка Cesar 17 юни 2005 - 09:47

tdrome, на Jun 17 2005, 06:13 AM, каза:

Ambarev: Не виждам нищо простоврно и голямо в старата калибра, лично на мен този авотомобил ми е адски тясен нисък и збутан... ако се качат 5 човека в него, което понякога става... си ебало майката все 1 са ти седнали на главата :p

:cen: с 2 ръце за
Отговори

city stars снимка city stars 19 юни 2005 - 16:03

C30SE, на Jun 17 2005, 07:47 AM, каза:

tdrome, на Jun 17 2005, 06:13 AM, каза:

Ambarev: Не виждам нищо простоврно и голямо в старата калибра, лично на мен този авотомобил ми е адски тясен нисък и збутан... ако се качат 5 човека в него, което понякога става... си ебало майката все 1 са ти седнали на главата :cen:

:p с 2 ръце за

и на мен калибрата никак не ми допада като автомобил.според мен няма да правят калибри повече ами ше направят нещо като Бертоне купето.то си беше тоест все още е продължение на калибрата според мен.мноооог са готини тия бертонета.гледах 2 се продаваха на горубляне изтекоха ми очите.иначе това на снимката каквото и да е определено ми харесва. :wall:
Отговори

bobopich снимка bobopich 19 юни 2005 - 22:49

tdrome, на Jun 17 2005, 08:13 AM, каза:

Ambarev: Не виждам нищо простоврно и голямо в старата калибра, лично на мен този авотомобил ми е адски тясен нисък и збутан... ако се качат 5 човека в него, което понякога става... си ебало майката все 1 са ти седнали на главата :cen:

Да ладите са по просторни и големи и могат да събират по 8 човека без проблем. А може би трябва и в поршетата да се събират и там по 4,5 човека и да им е широко.

Калибрата може да има много общи неща с вектрата ама точно пък купето и няма един общ детайл с това на Вектрата. Ако говорим за шаси, това вече е друго нещо, ама ти май между дветев неща разлика не правиш. :dancin:
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 20 юни 2005 - 18:07

Това, че калибрата била вектра купе е най-голямата глупост която съм чувал.
Нямат една обща черта по външност. Освен, че и двете са опел де.
Единственото което споделят калибра и вектра са обща основа ... дори не дъно ... окачване и мостове ... това е.
И то даже го споделят само калибра и вектра 16в ... тия със зависимия заден мост по се приближават към астра, и по вашата логика можем да кажем и че астра и вектра са едно и също :cen:

За мен калибрата е за 2-ма ... останалото си е чиста екстра
за 5 човека във калибрата няма да говорим щото по книга тя е 2+2 ... прави 4 а не 5
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg