Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Tigra A

Ще пребоядисвам Тигромобила

Тази тема е заключена Next »

ГостDidi_Grigorova_* 01 октомври 2008 - 21:49

 Jelev, на Oct 1 2008, 02:14 PM, каза:

Тва е твоя цвят според мен :beer: :thu:


Нещо такова мисля,но и златистото не е лошо!!Все пак клоня към сивото!
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 02 октомври 2008 - 09:44

мислила ли си за бяла? според мен ще стане много стилно .. хем не е некво извънземно хем бяла тигра според мен ще е много яко .. само си я представи :beer:
Отговори

Jelev снимка Jelev 02 октомври 2008 - 12:19

 Didi_Grigorova, на Oct 1 2008, 10:49 PM, каза:

Нещо такова мисля,но и златистото не е лошо!!Все пак клоня към сивото!

Сивото е по яко от златистото, може би и малко по тъмно сиво пак ще седи добре ти си избери точно кои нюанс на сивото най те кефи.....тва от мен и да качиш снимки с новата боя :beer:
айде успех
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 02 октомври 2008 - 19:19

 Harry^racinG, на Oct 2 2008, 10:44 AM, каза:

мислила ли си за бяла? според мен ще стане много стилно .. хем не е некво извънземно хем бяла тигра според мен ще е много яко .. само си я представи :thu:

Бяла Тигра мммм....много шашаво ми се вижда,пък и вече е решено-сива :beer:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 02 октомври 2008 - 20:03

не бе не знам ,мислех те за шашава :) .. бялото е най-модерно в момента м/у другото .. както едно време беше червеното.. сиви тигри има .. ама бели а ? според мене ше стане уникално ..

Зендер видни тунерю какво ще кажеш ?
Отговори

Бакалски1 снимка Бакалски1 08 октомври 2008 - 15:29

 Didi_Grigorova, на Sep 17 2008, 08:34 PM, каза:

Здравейте колеги,
Мисля да пребоядисвам колицата,но се колебая,каква да я направя и какъв цвят/ве да бъде.Ако имате добри идеи или хубави снимки,ще се радвам да ги споделите :wall:





Поздрави :unsure:


Здравей Секси Тигрице!


аз ти предлагам да я боядисаш светло зелена или оранжева... ще е мн забележителна и нестандартна което е мн яко!

ти си знаеш най-добре де ....все пак аз само си давам мнението :unsure: :wall:
Отговори

sando_astrata снимка sando_astrata 09 октомври 2008 - 17:09

 Jelev, на Oct 1 2008, 02:14 PM, каза:

Тва е твоя цвят според мен :wall: :unsure:



И според мен сиВото е твоя цвяТ :unsure:
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 14 октомври 2008 - 21:31

 sando_astrata, на Oct 9 2008, 06:09 PM, каза:

И според мен сиВото е твоя цвяТ <_<


И такава ,ще бъде!!!Сега се чудя и какви да са фарчетата-бели или черни кристални?
Отговори

Jelev снимка Jelev 14 октомври 2008 - 23:33

Диди, айде не я пребоядиса вече, чакаме да видим как ще стане.....а за фаровете и стоповете мн ще и тичат черни но стоповете да не са кристални, просто потъмнени, а фаровете нз дали има ангели за тигра, ще е яко <_<
Отговори

Zender снимка Zender 15 октомври 2008 - 08:23

 Harry^racinG, на Oct 2 2008, 09:03 PM, каза:

не бе не знам ,мислех те за шашава :) .. бялото е най-модерно в момента м/у другото .. както едно време беше червеното.. сиви тигри има .. ама бели а ? според мене ше стане уникално ..

Зендер видни тунерю какво ще кажеш ?



Ммммда като хладилник ще е интересно.....и най-вече уникално няма бяла тигра! А бялото може да е в много различни отенаци и става супер ама...
Отговори

Жоро снимка Жоро 15 октомври 2008 - 09:22

 Zender, на Oct 15 2008, 09:23 AM, каза:

Ммммда като хладилник ще е интересно.....и най-вече уникално няма бяла тигра! А бялото може да е в много различни отенаци и става супер ама...

Сутрин виждам една перлена до пазара Иван Вазов, тя е на бяла основа и не е лоша, ама...
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 15 октомври 2008 - 09:27

 Jelev, на Oct 15 2008, 12:33 AM, каза:

Диди, айде не я пребоядиса вече, чакаме да видим как ще стане.....а за фаровете и стоповете мн ще и тичат черни но стоповете да не са кристални, просто потъмнени, а фаровете нз дали има ангели за тигра, ще е яко :beer:


Края на месеца ще почне пребоядисването!А за фаровете-аз и сега съм с бели ангели,така че има <_< ,но на сива кола ,повече ще и седи черните
Отговори

Jelev снимка Jelev 15 октомври 2008 - 14:23

 Didi_Grigorova, на Oct 15 2008, 10:27 AM, каза:

Края на месеца ще почне пребоядисването!А за фаровете-аз и сега съм с бели ангели,така че има :beer: ,но на сива кола ,повече ще и седи черните

Ахааааа яснооо, еми значи стискаме палци да стане супер, ако или не <_< бояджията
Айде успех.... <_<
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 03 ноември 2008 - 10:48

сиво с лилав оттенък ли ше е последно, че много епос стана тая тема и дано стане перфектно и най вече Дидинка, да не сеналага повече интервенции по тигрицата;)
Отговори

ГостDidi_Grigorova_* 05 ноември 2008 - 22:26

А Тиграта цялата е разглобена и имам снимки,до къде са стигнали с работата!Ако не си съгласен с мен,можеш да пишеш или пратиш снимки!

Публикувано изображение Публикувано изображение
Публикувано изображение Публикувано изображениеПубликувано изображение Публикувано изображение
</H3>Следващо</H3>Следващо

 Akulski_Cali, на Nov 3 2008, 10:48 AM, каза:

сиво с лилав оттенък ли ше е последно, че много епос стана тая тема и дано стане перфектно и най вече Дидинка, да не сеналага повече интервенции по тигрицата;)


Оххх Дими ,Дими ,тоя глупав цвят ме съсипа!Неопреден такъв и не ми харесва,мисля да добавя пак ,малко светло сива боя ,че много тъмен е станал.Иначе е сиво -син!!
Мнението беше редактирано от peshokn: 06 ноември 2008 - 01:17
Отговори

Maiky снимка Maiky 05 ноември 2008 - 23:53

КРАЙ! Писна ми от спам от МОДератор и от детинщини! Затварям темата, като стане Тигъра готов ще я отворя, за да се сложат снимки и отново я затварям! И само някой да я отвори и да почне да спами..........
ГОВОРЯ СЕРИОЗНО!!! За последен път си затварям очите! Кой кого, защо и за какво не ме интересува!

пс: Страхотен пример за качествен спам в темата! Как ли е станала толкова страници???
Мнението беше редактирано от Maiky: 08 ноември 2008 - 11:33
Причина за редактиране:: Евалата Пешо, че си изтрил мненията..........сега моето виси в нищото. Много е удобно да махаш неудобните неща! За последен път ти е! Наистина ми писна!
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg