Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Въпрос за моторче за заключване на резервоара

savski снимка savski 10 март 2010 - 14:01

Привет, колеги! Преди няколко дни пуснах една тема, в която писах, че купувам моторчето, което заключва капачето на задния панел за резервоара (за моята Вектра Б). Доста колеги откликнаха, но проблемът беше, че ми писаха да ми предложат такова от Вектра А. 

Доста търсих с търсачката, но или не знам как да формулирам търсенето, или просто никъде не е коментирано това нещо. Въпросът ми е - мога ли да взема това моторче от Вектра А и ако трябва да търся такова от Б, различават ли се те в зависимост дали Вектрата е комби, седан или хечбек. 




Използвам темата да благодаря на колегите, които ми писаха с предложения! Ще отговоря на всички веднага щом имам ясното относно това какво моторче точно да търся. 

Благодаря предварително на отзовалите се!
Отговори

CH_M снимка CH_M 10 март 2010 - 14:43

Ето снимки на моторчето от моята кола - Вектра Б седан , не помня по какъв повод съм го свалял и снимал , но дано свърши работа за сравнение ......
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Отговори

hudson снимка hudson 10 март 2010 - 15:45

Върши идеално работа - на комбито, шиша отпред не е като манивела, а е прав.
Отговори

savski снимка savski 10 март 2010 - 17:24

Да, и аз го свалих да го видя как изглежда... Засега изводът е един - не става от Вектра Б комби. Въпросът е дали на Вектра А е същото :(
Отговори

savski снимка savski 11 март 2010 - 16:41

Хах, към въпроса за сравнение прибавям и дали може да взема моторче от Калибра :)
Отговори

DIKATA снимка DIKATA 21 март 2010 - 22:41

Колега като го гледам така мисля че и от астра ще стане изглежда точно като моето астра Ф
Отговори

savski снимка savski 21 март 2010 - 22:51

Вторник вероятно ще направя една проба с такова от Вектра А и ще пиша резултата! Благодаря, че откликна, колега!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg