Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Акция "ОПОЗНАВАНЕ"

craziel снимка craziel 17 октомври 2010 - 18:28

Здрасти на всички!
Най сетне и аз да се регистрирам в този форум! Чета от доста време и виждам, че тук всеки помага, което е страшно хубаво :)
Казвам се Митко на 25 от София. Не съм много млад шофьор, но карам отскоро Омега А, която не е в много цветущо състояние, но пери здраво и се надявам потребителите тука да помагат да я постегна :)
Отговори

Dracula1 снимка Dracula1 18 октомври 2010 - 21:22

Здравейте колеги! Да се представя и аз.
Казвам се Здравко на 18год. съм от град Добрич.
Все още съм ученик 12ти клас
Карам семейната Astra G Caravan X17DTL
Отговори

LASGO снимка LASGO 22 октомври 2010 - 15:50

ЗДРАВЕЙТЕ! Много ми е драго, от днес вече съм притежател на едно страхотно бертонче (1.:modownz:!
Казвам се Цонко Атанасов, на 22 години съм от Търговище. Ще се радвам на нови приятелства в този форум. :padlock:
Отговори

mantzel снимка mantzel 22 октомври 2010 - 21:22

Здравейте,казвам се Тодор,на 27 години съм от Свиленград,работя в Гранична полиция вече осма година,карам Опел Вектра Б X20XEV,която имам малко повече от 3 години :newsm05_41:
Отговори

Крисо снимка Крисо 03 януари 2011 - 09:10

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА Здравеите,сравнително нов сам в форума казвам се Кристиян Георгиев на 21 години от Гр.Перник,главното ми занимание е колите автодиагностика,ксенони,врьзваме музики и така.По между другото и на една бензиностанция бачкам да упльтниме времето.
От скоро сам собственик на VEKTRA B X18XE 1998г и TIGRA 1.4 16V 1998г която е за женами.
Мнението беше редактирано от Крисо: 03 януари 2011 - 09:11
Отговори

kreqqq снимка kreqqq 09 януари 2011 - 15:46

Здравейте, ОРел маняци!Понеже съм нов неска успях най-накрая да се регна :p .Та искам да кажа на всички за много години и живи здрави да се возите като орли. :icon_wink2: Друго Петър съм от Добрич, на 19 момче с големи планове за моята Вектра :20ashley_results: даже неска разбрах че съм именник та наздраве :drinkin: за всички който имат неска имен ден.Дано някой ден се запознаем лично по срещи и събирания :smile3560: бай бай .
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 09 януари 2011 - 15:51

Здравей и добре дошъл колега! Сигурен съм, че тук ще ти хареса и ще намериш много полезна информация. :p Съветвам те като за начало да се огледаш по форума, да се запознаеш с правилата :icon_wink2: Желая ти успех и много здраве!
Отговори

Frost снимка Frost 09 януари 2011 - 15:51

Добре дошъл във форума, дано прекараш приятни моемнти и да научиш много неща... Та, дай да я видим твойта кола, във съответния раздел де...
Отговори

boichev снимка boichev 09 януари 2011 - 16:14

Добре Дошъл във Форума, Колега! Честит Имен Ден, да си Жив и Здрав, много късмет успех и пари. Както каза IvailoM Форума ще ти хареса много. Аз се регистрирах преди около 2 години, но от 2010 ноември месец започнах да посещавам Форума. Има много много компетентни Колеги, които биха ти помогнали с каквото, и както могат. Поздрави. :p
Отговори

katerina.a. снимка katerina.a. 09 януари 2011 - 16:22

Колега,добре дошъл и от мен,но както и Ивко ти е писал-прочети добре правилата на форума-има си спам тема за общи приказки :p
Отговори

kreqqq снимка kreqqq 09 януари 2011 - 16:41

Благодаря на всички за милите думи.Ще внимавам следващият път! :p
Отговори

vaskogts снимка vaskogts 09 януари 2011 - 18:16

Добре дошъл колега, очакваме тема за твоята кола. A и лятото за събора на Клуба да не забравиш :p
Отговори

ves_v8 снимка ves_v8 16 януари 2011 - 01:37

Здравейте и от мен, аз съм регистриран тук и чета форума от повече от 2 години, но мисля че не съм се представял досега. Казвам се Веселин и живея в София. Електротехник съм, освен това се нтересувам много от автомобили. Постоянно чета нещо в областта на автомобилите и автомобилната техника. Имам една Омега-дизайн едишън, която гледам като писано яйце, имам и една Вектра-С. Смятам, че форума е интересен, но все още ми е трудничко да се ориентирам. Надявам се скоро да свикна ;)
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 30 януари 2011 - 20:46

Цяла една година и викам чакай да се напиша аджеба кой съм.
Някои ме знаят-други не.
Петър от София,на 24,карам Бертоне от 1 година.Ето и снимка на мене с любимата :mhihi:
Публикувано изображение
Поздрави!!!
Отговори

kBa3uMoD4o снимка kBa3uMoD4o 23 февруари 2011 - 22:18

Казвам се Александър - 29г. - София :)
Отговори

Й.Атанасов снимка Й.Атанасов 23 февруари 2011 - 22:25

Здравейте и от мен, казвам се Йоан Атанасов от Монтана на 18 години съм, занимавам се с автоаудио и ремонт на автомобили(начално). Вече съм половин година много горд собственик на Опел Кадет Е C16NZ, Ето ме и мен :devil-smiley-019:

Публикувано изображение
Мнението беше редактирано от Й.Атанасов: 23 февруари 2011 - 22:27
Отговори

Soni снимка Soni 05 март 2011 - 22:06

здравейте и от мен :) Казвам се Соня и съм от София, абсолютна новобранка съм :smile3560: Имам Опел Тигра вече от... 6 месеца :mhihi:
Отговори

fen_opel снимка fen_opel 06 март 2011 - 12:34

Аз пък съм Димитър,на 28 години и карам вентраА C18NZ. От Айтос съм,но живея и работя в Гърция.
Отговори

TOTTI868 снимка TOTTI868 08 март 2011 - 00:23

Аз съм Тодор,на 24 от Сливен!!!Завършил съм Психология и Национална сигурност !!Това са двата опела в семеиството-на бащата Астра Ф и моита Астра Г.
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Мнението беше редактирано от TOTTI868: 08 март 2011 - 00:25
Отговори

VisionOfMind снимка VisionOfMind 09 май 2011 - 19:55

Здравейте :flag:
Аз съм Никола от Бургас, на 20.
В момента съм студент в ТУ София. От почти 1 месец съм горд собственик на Vectra B :good:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg