Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

20.11.05г.

Тази тема е заключена « Prev

Dexter снимка Dexter 21 ноември 2005 - 00:41

тази неделя стана добра збирчица, имаше много хора, чак неможахме да се съберем на голямото сепаре в Старпауъра :kinggrin:
имаше и нови фенове които идват за пъри път, на тях добре дошли
ето сега и малко материал

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение

ето я и новата придобивка на yasmania, да му е честита и много безавариини километри
Публикувано изображение

маняците .... ама мен ме няма щот снимам :clap:
Публикувано изображение
Отговори

Мишо снимка Мишо 21 ноември 2005 - 00:46

:thu:
Ненормална срещичка стана днес :thu:
Толкова много хора не сме се събирали от МНОГО време насам :) Може би липсваха само Filev и забегналия у шопско кок12 :) (да ме извини някой ако пропускам)
Вектричката на колегата s@sо много ме изкефи... супер изчистена и лачена вектричка след фейслифта :clap:
Честито на yasmania за великолепната колибричка, да си я кара безаварийно дълго време :kinggrin:
Отговори

Vassil снимка Vassil 21 ноември 2005 - 00:47

:kinggrin: Виждам че сте започнали да се събирате доста народец, май добра срещичка се е получила, тая червената астронка на кой от маняците е, доста приличен вид има :thu: пожелавам ви да достигнете и дори надминете броя на ората в СФ :clap:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 01:03

Добрееееее :thu: Мисля ,че днес беше доста добра среща, макар че имаше хора, които не се появиха,както бяха споменали,но сигурно са били възпрепядствани за да не дойдат :kinggrin: времето беше много еб.. :thu: но въпреки всичко броят ни беше подобаващ :thu: :thu: на S@SO вектричката беше мноооооогоооо добре запазена и стегната, бравос :thu: на yasmania Колибата беше също на ниво, по-късно след регистация, може и да я видим колко върви :thu:
На магистралата беше много зле,но за там някой друг път ще се отвори тема.

Другата седмица дано се получи пак така :clap: :thu:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 01:20

хахахах кой каза че не сме минали:) минахме, сички се бехте скупчили около Плевенската калибра:) трябва да отбележа - хубави дупета имате:) хахаха
btw калибрата е много гут, поне на фасон:) ако има значение де:)

П.П. наистина имах проблем, но минах момчета, обаче не се обадих - затва може да ми пишете черна точка
Отговори

Мишо снимка Мишо 21 ноември 2005 - 01:27

Двете девойки с BMW-то? :)
Не та ли е срам как мазно мина без да се обадиш, а колежке? :) Много подло изпълнение :crazy:
Другия път може и да се запознаеш с бандата, не само да ни оглеждаш дупетата :clap:
:kinggrin:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 01:34

AstraFan, на Nov 21 2005, 01:27 AM, каза:

Двете девойки с BMW-то? :)
Не та ли е срам как мазно мина без да се обадиш, а колежке?  :) Много подло изпълнение  :crazy:
Другия път може и да се запознаеш с бандата, не само да ни оглеждаш дупетата  :clap:
:kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


е малко тъпо да се изтупам насред вас, завеяни под капака на автомобила, да ви потупам по раменцата и да кажа "здравейте сладури, аз съм crazy_baby дето във форума само ви вади нервите:) обаче колиците си бяха ок, ако дойда ше ми дадете ли да карам?:)
Отговори

Мишо снимка Мишо 21 ноември 2005 - 01:38

Ами за изтупването не се притеснявай, тъй като общо взето всеки от нас познава останалите само от форума и винаги сме били много гостоприемни към новите :) Леко странно ще ти е първите 20мин после ще ти хареса :)
Попитай за справка колегата s@so на който му беше сефтето днес и както никой не познаваше си лафихме до 11.
Помисли си за другия път :) Нека и ние да си имаме една девойка, а не само по шопско :kinggrin: :clap:
Отговори

Владо снимка Владо 21 ноември 2005 - 01:42

:clap: :thu:

crazy_baby, на Nov 21 2005, 02:34 AM, каза:

е малко тъпо да се изтупам насред вас, завеяни под капака на автомобила, да ви потупам по раменцата и да кажа "здравейте сладури, аз съм crazy_baby дето във форума само ви вади нервите:) обаче колиците си бяха ок, ако дойда ше ми дадете ли да карам?:)
<{POST_SNAPBACK}>



е как ве, сичко ще караш :D Жалко че прибрах мотора с 2та ххххх в софето :thu: :thu: :kinggrin:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 01:46

LET's fly, на Nov 21 2005, 01:42 AM, каза:

:clap:  :thu:

crazy_baby, на Nov 21 2005, 02:34 AM, каза:


е малко тъпо да се изтупам насред вас, завеяни под капака на автомобила, да ви потупам по раменцата и да кажа "здравейте сладури, аз съм crazy_baby дето във форума само ви вади нервите:) обаче колиците си бяха ок, ако дойда ше ми дадете ли да карам?:)
<{POST_SNAPBACK}>



е как ве, сичко ще караш :D Жалко че прибрах мотора с 2та ххххх в софето :thu: :thu: :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


отрежи го и го прати с куриер:) тоя лаф и аз го знам, още повече че верно си падам по мотори, ама не с кошове:)
Отговори

Владо снимка Владо 21 ноември 2005 - 02:16

ааане , не!!! тея куриери само губят пратките - и после ко :clap: ?

ся и ако постнеш некоя снимка на матор ще си сложа Скайп да знаеш :D :kinggrin:
Отговори

crazy_baby снимка crazy_baby 21 ноември 2005 - 03:05

LET's fly, на Nov 21 2005, 02:16 AM, каза:

ааане , не!!! тея куриери само губят пратките - и после ко  :clap:  ?

ся и ако постнеш некоя снимка на матор ще си сложа Скайп да знаеш  :D  :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


на мотор аз или само на мотор?:)
Отговори

vlad0 снимка vlad0 21 ноември 2005 - 07:44

LET's fly, на Nov 21 2005, 01:42 AM, каза:

:clap:  :thu:

crazy_baby, на Nov 21 2005, 02:34 AM, каза:


е малко тъпо да се изтупам насред вас, завеяни под капака на автомобила, да ви потупам по раменцата и да кажа "здравейте сладури, аз съм crazy_baby дето във форума само ви вади нервите:) обаче колиците си бяха ок, ако дойда ше ми дадете ли да карам?:)
<{POST_SNAPBACK}>



е как ве, сичко ще караш :D Жалко че прибрах мотора с 2та ххххх в софето :thu: :thu: :kinggrin:
<{POST_SNAPBACK}>


е да ама важното е, че "L" е останал... и сам войнът е войн :thu: :thu:
Отговори

yasmania снимка yasmania 21 ноември 2005 - 09:32

:clap: СТИГА ЧАТ С ДЕВОЙКАТА БЕ!!!!! Ей, нека си даде номера на ICQ и там си лафете,или на лични :thu:

Моите уважения към мацката дето така се огледа като мина, е как няма да са събрани сички около калибричката ми като и е отворен капака...та тя си беше полугола:-) С една девойка щеше да бъде същата тарпана хехе

Иначе по темата и на мен ми хареса срещата...Времето не беше проблем за никой и се радвам на всеобщия ентусиазъм да се съберем, поговорим и помогнем.
Благодаря на Dexter и Emporio за оказаната помощ,днес се справих с проблема самичак хехе сичко си имало цака.

ЧЕРНА ТОЧКА ЗА 1600Д--много приказки допоследно, за нищо! Ади Косьо, трябва да измиеш срама от челото си като се появиш следващата седмица :thu:

Общо взето....:thu: :kinggrin: :thu: :thu: :thu: :thu:
Отговори

s@so снимка s@so 21 ноември 2005 - 09:50

Така и аз да си напиша моят 2-ри пост :clap: ,Моята първа среща с вас мина много добре според мене.. поне за мен, всичките сте големи пичове , беше ми много приятно с вас.колиците на всички са много добри .. и красиви но все пак са :thu: , така че те така излизат от заводите още. :kinggrin: . Калибрата на колегата yasmania беше много добра.. надявам се другата неделя да я видим на магистралката да покаже на какво е способна . :thu:
Отговори

Любчо снимка Любчо 21 ноември 2005 - 11:03

Еи да еба мама му, Креизи ли си ква си ама аз там ли бях кат си минавала , щото не усетих нещо като БМВ да минава изодзаде ми :kinggrin:

Червенокоси мацки с 17ски вече искат 18ски , ето идва ...... след врееме продължение


Яска , кефят ма много тия джантори , мноооо якииии :clap:
Отговори

Filev снимка Filev 21 ноември 2005 - 11:43

Да са шибам в главата,с тези смени губя представа за дните,всеки ден за мен е сряда:(((((снощи бях в едно ресторантче и както си хапвам зацепих,че е неделя,но беше вече 21:30,пък и не ставаше са зарежа жена си и да хукна:(но другата неделя почивам и дано не се заплесна пак.
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 12:02

Filev, на Nov 21 2005, 12:43 PM, каза:

Да са шибам в главата,с тези смени губя представа за дните,всеки ден за мен е сряда:(((((снощи бях в едно ресторантче и както си хапвам зацепих,че е неделя,но беше вече 21:30,пък и не ставаше са зарежа жена си и да хукна:(но другата неделя почивам и дано не се заплесна пак.
<{POST_SNAPBACK}>




Скоро не си се появявал,ще трябва да те глобяваме, а глобата нали знаеш каква е :kinggrin:
Отговори

Мишо снимка Мишо 21 ноември 2005 - 12:42

Filev, на Nov 21 2005, 12:43 PM, каза:

Да са шибам в главата,с тези смени губя представа за дните,всеки ден за мен е сряда:(((((снощи бях в едно ресторантче и както си хапвам зацепих,че е неделя,но беше вече 21:30,пък и не ставаше са зарежа жена си и да хукна:(но другата неделя почивам и дано не се заплесна пак.
<{POST_SNAPBACK}>


:)
Обещавам да ти пусна едно SMS-че за подсещане :kinggrin:
Отговори

Emporio снимка Emporio 21 ноември 2005 - 18:32

crazy_baby, на Nov 21 2005, 02:20 AM, каза:

хахахах кой каза че не сме минали:) минахме, сички се бехте скупчили около Плевенската калибра:) трябва да отбележа - хубави дупета имате:) хахаха
btw калибрата е много гут, поне на фасон:) ако има значение де:)

П.П. наистина имах проблем, но минах момчета, обаче не се обадих - затва може да ми пишете черна точка
<{POST_SNAPBACK}>




Жените винаги гледат от другата страна :clap:
Ами да беше се обадила :thu: а не да ни подминеш :thu:
Другата неделя може и да успееш да дойдеш или да спреш за малко :kinggrin:


( Нищо лично от моя страна :thu: )
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg