Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

Проект "Нямам си работа"

BatSlav снимка BatSlav 11 ноември 2010 - 08:53

Супер е станало както се вижда.мен ме интересува трафа колко парички е?Като идея(може и тъпа),ако беше сложил и едно тъбло от кола и мулти волан щеше да стане също така интересно!За това обаче трябват и място и повече средства :icon_wink2: за труда.
Отговори

tremalnike снимка tremalnike 11 ноември 2010 - 11:54

 boichev, на 10 Nov 2010, 23:43, каза:

Колега, на моя TID не ми изписва коя радио станция слушам. CD-то ми е Blaupunkt Daytona MP26 ето снимка:ЦЪК Само че на моето пише XBASS , на мястото на TRAF. В моя TID ли е проблема, или ... ? :icon_wink2:


Твоя модел радио няма RDS ...  И аз се прецаках по същич начин но с Bllaupunkt Brisbane SD48 . 
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 11 ноември 2010 - 21:13

 BatSlav, на 11 Nov 2010, 8:53, каза:

Супер е станало както се вижда.мен ме интересува трафа колко парички е?Като идея(може и тъпа),ако беше сложил и едно тъбло от кола и мулти волан щеше да стане също така интересно!За това обаче трябват и място и повече средства :idiot: за труда.

Трафа беше от един телевизор. Не знам сега на какви цени са точно,но последно като ги гледах,бяха ~30 лв. за 100 VA.
Идеята с таблото няма да стане,понеже ще трябва повече място. С копчетата от мултиволана също е добра,но за жалост CAR300 не поддържа управление от мултиволан. :)


 tremalnike, на 11 Nov 2010, 11:54, каза:

Твоя модел радио няма RDS ...  И аз се прецаках по същич начин но с Bllaupunkt Brisbane SD48 . 


Радиото ти има RDS, но няма възможността да изведе информацията на външен дисплей :devil-smiley-019: .


Поздрави!
Отговори

hudson снимка hudson 11 ноември 2010 - 22:05

 Владко, на 10 Nov 2010, 13:20, каза:

Мене пък ме кефи дървото, ако си спомняте "дървената" епоха, когато всичко се произвеждаше (произвеждало, аз я помня от списанията :) ) от дърво - телевизори, радиа, всякакви други техники

Дървената епоха е в ренесанс по западна европа. Представете си DAB радио в дървен корпус + метална дръжка и струва три пъти повече отколкото същото радио, дори с повече екстри, но в пластмасов корпус.

Пачо, :devil-smiley-019: за идеята и реализацията.
И аз се канех да направя нещо подобно, само че разполагам с DID и няма да имам температурата. Траф май намерих, сега колони чакам да изпаднат...
Отговори

stepo3 снимка stepo3 11 ноември 2010 - 23:24

Йеее, как съм прескочил тая тема... Супер яко си го измислил, гледай сега как по форума ще се раздвижат продажбите на старите касетофони и диспели :)
Аз мисля да открадна идеята за цялата средна конзола и да го реализирам с МИД :devil-smiley-019: Това в кръга на шегата, просто ТИД-а ще е най-функционален с едновременното изобразяване на час/дата/т-ра. Идеален аксесоар за всеки гараж :idiot:
Отговори

4ebura6ka снимка 4ebura6ka 12 ноември 2010 - 00:08

Хъдсън, свали от някой донор от моргите колоните със се вратите, голям ташак ще е. Това в кръга на шегата де.
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 12 ноември 2010 - 23:04

Днес остана време за едната задача - "контактен ключ":

Публикувано изображение

А ето и как действа:


ЦЪК

Съжалявам за качеството на картината и звука,просто с тоя фотопарат видеото е под всякаква критика.

Поздрави!
Мнението беше редактирано от pacho_m: 12 ноември 2010 - 23:09
Отговори

FRYER снимка FRYER 13 ноември 2010 - 10:39

Това се казва креативност :idiot:
Настина много ценен аксесоар за гаража :devil-smiley-019:
Отговори

BatSlav снимка BatSlav 13 ноември 2010 - 11:47

Много добре се е получило с ключето и като цяло много добре.Много ме радва темата,дано има повечко такива темички.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 13 ноември 2010 - 12:46

Станало е страхотно! Браво колега!
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 15 ноември 2010 - 20:41

Младеж, 'що не казваш, че си имаш темичка по въпроса? А? Нека и аз да кажа... може ли? Може ли?

Просто е станало уникално! А и идеята с "контактния ключ"... Направо кърти :helpsmilie:

Но тъй като те познавам и знам, че си човек който търпи критика... Абе мОмче, заболя ме врата докато гледам клипа :helpsmilie: Защо не врътна това фото в правилната посока? Т.е. хоризонтално...


EDIT: Оценяване на темата: ***** (5 звездички)
Мнението беше редактирано от Зенит-е: 15 ноември 2010 - 22:57
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 15 ноември 2010 - 22:55

Благодаря много на всички за хубавите думи. Проекта е към финала, въпрос на няколко дена е да бъде завършен.

Тишо,ти ако си беше завъртял монитора настрани,нямаше ли да ти е по-лесно да го гледаш този клип? Казах ти,че обкръжението не беше за снимка...изобщо!
Иначе критики търпя всякакви,няма проблем.

Поздрави!
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 16 ноември 2010 - 20:59

Качвам снимки почти от финала на проекта. Остана още малко. Ето и проекта в "кухнята".
Направено е само с 1 ръка байц, цвят "палисандър".

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Утре и един лак и се започва другото-тонколони за системата :))).

Поздрави!


П.С. Цвета малко се разминава от реалния,понеже рамката е снимана на лампа+светкавица.
Мнението беше редактирано от pacho_m: 16 ноември 2010 - 21:01
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 16 ноември 2010 - 21:09

 pacho_m, на 16 Nov 2010, 20:59, каза:

...Ето и проекта в "кухнята"...

...........................................

...Утре и един лак...

До тук се представяш мнооого добре, почти отлично. Само да не направиш, както казваме ние северняците: „Власите се давят на края на дунава.” Нали ме разбираш :helpsmilie:

Мисля, че повече ще подхожда мааалко по-тъмен лак. Но пак казвам това е мое мнение.

EDIT: До тук "Отличен 5 и 1/2"
Отговори

filidor снимка filidor 16 ноември 2010 - 22:01

Много добре е станало колега! И с тоя ключ направо избиваш рибата. :helpsmilie:
На времето и аз си правих нещо подобно, ама не беше така избарано и без дисплей.
Като идея - направи колони в същия стил с говорители от Астра (ако има от къде да ги вземеш)

Успех!
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 16 ноември 2010 - 23:03

Няма да се плашите, лака ще подчертае още повече дървото. Моето мнение е, че това е едно малко бижу!
Поздрави!
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 16 ноември 2010 - 23:10

:helpsmilie: !

Тишо,проекта ще се завърши утре,надявам се. Остана само да се лакира.

filidor,имам колони от Астра,само трябва да им направя и на тях кутии и филтри.

Росене, и аз съм на това мнение,че мине ли се с лак,ще придобие още по-завършен вид. Чудя се само дали да го нанасям с бояджийска четка, или както нанасях байца - с четка за рисуване?

Поздрави! :helpsmilie:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 16 ноември 2010 - 23:11

Колега,касетките ти ги подарявам...не искам пари....ще ти ги изпратя всичките , пък ти си прецени кои ще запазаиш....става ли...??? :helpsmilie: :helpsmilie:
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 16 ноември 2010 - 23:22

 pacho_m, на 16 Nov 2010, 23:10, каза:

...или както нанасях байца - с четка за рисуване?...

Остава да ползваш нещо подобно...

Публикувано изображение

и шЪ мЪ утрепИш.
Отговори

McCoy снимка McCoy 16 ноември 2010 - 23:30

искам да го видя с трансмитера :Д
Мнението беше редактирано от McCoy: 16 ноември 2010 - 23:31
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg