Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за потребителите

Историята на nick-а ми?

ARTU снимка ARTU 10 януари 2006 - 09:54

Моят датира още от ранното ми детство... По кината даваха първите "Межузвездни войни" и разбира се всеки се правеше на Люк или Вейдър. Аз не можех да се преборя с конкуренцията за главните герои, но един ден едно приятелче каза: Абе ти си също като оня робот R2D2 (ARTU)... Приказваш кат него неразбираемо, разбираш от всичко, а и постоянно правиш щуротии...
Та оттогава до сега се регвам почти навсякъде с тоя ник...
Публикувано изображение
Те тва е сладура :huhsign:
Отговори

30e снимка 30e 10 януари 2006 - 10:06

30E - от двигателите които смених - вси4ките си бяха 30е - а и ми беше ме4та да карам Манта с то4но такъв мотор!
Отговори

Commodore_69 снимка Commodore_69 10 януари 2006 - 13:30

При мен е плод на малка обърквация, но иначе причината е много проста и ясна! Рекорд-а ми е от 69-та година, а преди да вляза във форума и по принцип преди да си пусна интернет и да намеря повече информация, си мислех, че имам Комодоре, а не Рекорд, нищо че в талона пише Рекорд. Когато в един даден момент по стечение на обстоятелствата реставрацията се оказа в мои ръце, с колегата vectra, с който сме съученици си говорихме за това и той ми каза за форума. В общи линии той ми го измисли, вика ми: "Регистрираш си се там, пишеш си някакъв ник, примерно Комодоре 69-та или нещо такова и там има всякаква информация и има кой да ти даде акъл за това онова." Та от там - Commodore_69. :huhsign:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 10 януари 2006 - 13:39

Моя ник датира от лятото на 98-ма година, когато ми беше бойното кръщение като DJ :-) Както се полага, сътвори ми го колегата, който ме учеше.
I-то идва от името ми (Илиан). За МС се досещате :-)
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 януари 2006 - 13:41

DJ IMC, на Jan 10 2006, 01:39 PM, каза:

Моя ник датира от лятото на 98-ма година, когато ми беше бойното кръщение като DJ :-) Както се полага, сътвори ми го колегата, който ме учеше.
I-то идва от името ми (Илиан). За МС се досещате :-)
<{POST_SNAPBACK}>

Disco Joker Ilian Master Ceremony :huhsign:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 10 януари 2006 - 13:47

fanatic, на Jan 10 2006, 01:41 PM, каза:

DJ IMC, на Jan 10 2006, 01:39 PM, каза:

Моя ник датира от лятото на 98-ма година, когато ми беше бойното кръщение като DJ :-) Както се полага, сътвори ми го колегата, който ме учеше.
I-то идва от името ми (Илиан). За МС се досещате :-)
<{POST_SNAPBACK}>

Disco Joker Ilian Master Ceremony :huhsign:
<{POST_SNAPBACK}>

Хаххах. Колко смешно звучи прочетено цялото. Хахахахах. Аааааа. Аууууу, добре, че си има съкращение, че иначе щях да умирам от срам при споменаването на ника си :-) :tongue:

П.П. Само една корекцийка :-) Jokey :mhihi:
Отговори

fanatic снимка fanatic 10 януари 2006 - 13:49

DJ IMC, на Jan 10 2006, 01:47 PM, каза:

fanatic, на Jan 10 2006, 01:41 PM, каза:

DJ IMC, на Jan 10 2006, 01:39 PM, каза:

Моя ник датира от лятото на 98-ма година, когато ми беше бойното кръщение като DJ :-) Както се полага, сътвори ми го колегата, който ме учеше.
I-то идва от името ми (Илиан). За МС се досещате :-)
<{POST_SNAPBACK}>

Disco Joker Ilian Master Ceremony :mhihi:
<{POST_SNAPBACK}>

Хаххах. Колко смешно звучи прочетено цялото. Хахахахах. Аааааа. Аууууу, добре, че си има съкращение, че иначе щях да умирам от срам при споменаването на ника си :-) :tongue:

П.П. Само една корекцийка :-) Jokey :fire:
<{POST_SNAPBACK}>

Ауууу сори аз съм само 8ми клас
:huhsign: :beer:
Отговори

hitler снимка hitler 10 януари 2006 - 13:51

При мен историята започва преди 5-6 год.когато съвсем бях откачил по стари машини ..Тогава един се избазика с мен и ми каза , че колата ми е виждала "Хитлер" жив :mhihi: ,а и може да се каже ,че бях първия във форума с толкова стар автомобил .. Това ме засили още повече да си сложа този псевдоним :huhsign:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 10 януари 2006 - 13:52

fanatic, на Jan 10 2006, 01:49 PM, каза:

Ауууу сори аз съм само 8ми клас
:huhsign:  :mhihi:
<{POST_SNAPBACK}>


Нищо де :-) Това е лапсус на пръстите :-)
Отговори

Dian4o снимка Dian4o 10 януари 2006 - 14:10

моя ник възникна от IRC и така взех почти навсякаде да се пиша :)
-NS- Nickname: Dian4o
-NS- Registered: 2 years 21 weeks 4 days (21h 18m 58s) ago
-NS- Email Address: dian4o@mail.bg
-NS- Url: www.dian4o.bravehost.com
-NS- Nickname Options: Kill Protection, NoExpire, Secure, AllowMemos, MemoNotify, MemoSignon
:huhsign:
а иначе в някои сайтове се регистрирвам и под Ginuwine (един негро дето пее рап) и DaFFy`DuCk :mhihi:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 януари 2006 - 15:11

Ми при мене стана ника от зодията, скорпион съм, и инициалите т.е. Боян Василев. Долната черта е само за дизайн :dancin: . Едно време имахме едно Фиатче на което имаше емблемка Абарт (то нямаше нищо общо с абарт просто предишния собственик я беше сложил) а тя представлява пак скорпионче и така и малко спомени са вложени в ника. Иначе съм ползвал и bov80 ма според мен това БОВ си е бойно отровно вещество :mhihi: :huhsign:.
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 10 януари 2006 - 15:31

Айде и аз да се включа. Схемата е позната. През далечната 1997 когато ми трябваше ник за IRC започнах да мисля варианти, които да се четат на БГ но да са написани с латински букви. И след известно умуване измислих Супер (това е ясно) МЕН (като човек) - супер човек, но не се бях сетил за филма тогава. Та тийнейджърското ми хрумване стана в мой синоним и вече е късно да го променям. Това е все едно да си смениш ГСМ номера :)
Отговори

Гостvezo_* 10 януари 2006 - 15:58

Хайде и аз.
В още по-далечната 1994г. работех в корейска фирма в Ливан и тъй-като мойта фамилия Везирев им беше доста трудна за произнасяне, почнаха да ми викат "Vezo"
На мен ми хареса и ............. така
Отговори

tena снимка tena 10 януари 2006 - 16:36

Като сте почнали тази стара, но любопитна тема да се включа и аз!
При мен е доста скучно - Тена ми казват половината от приятелите ми, както и благоверната съпруга. Нали съм си умен набързо се изписах с малка буква, а сега е късно за промяна.

Лека и безаварийна!!!
Отговори

Гостбат ДАНИЕЛ_* 10 януари 2006 - 17:28

Такааа моето тъпо никче си идва от даскалото.Просто нали се казвам Даниел и по едно време стана много модно да лафиш на "бат" то после и премина ама и досега ми викат така приятелите абе изобщо всички иначе другия ми ник е ZEIN като по-малък гледах един фил и там хлапето се казваше така.Хареса ми и започнах така да се пиша в IRC
Enjoy :huhsign:
Отговори

HEFE снимка HEFE 11 януари 2006 - 09:25

Ами моя ник ми е и прякора в живота, не само в мрежата, и ми го лепнаха преди шест години, на едно море, означава вожд на испански, един френд беше чел книга, в която главния герой му заприличал на мене. После четох книгата, и не видях някаква осбенна прилика, но карай аз си го харесвам така или иначе.

ПС. Иначе преди това съм се писал и Sparky-
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 11 януари 2006 - 11:33

Ето и моята история!
През далечната 1996 си бях взел едно много яко дъно за компютър с кодово име SPACEWALKER! Хареса ми как звучи, а и пък като смисъл е хубаво и от тогава го използвам! :huhsign:
Отговори

scuba снимка scuba 11 януари 2006 - 12:02

SCUBA: self contained underwater breathing aparatus
В някои форуми съм познат и като: _scuba_; scuba_

Въпрос на извънработни интереси. Пък и много хора бъркат Free-Diver със Scuba-Diver... Ta за това така си остана
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 12 януари 2006 - 23:07

Историята на ника ми е следната:Когато бях на 13-годишен братовчед ми се върна от едно ходене до Гърция и вечерта така ме напи с Въпросното питие, че ме държа една седмица.И оттогава така се пиша навсякаде из интернет.
Отговори

B L A D E снимка B L A D E 13 януари 2006 - 02:38

Моя ник идва от заглавието на филма "BLADE" имам и още един които пак идва от заглавие "LEON" а прякорът ми преди беше "SNIPPY" поради това че прекарвах по доста време по Софийските стрелбища... :huhsign:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg