Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Купува / частни обяви

купувам регистрирана и запазена Астра G комби-сив металик

Opel G снимка Opel G 13 септември 2020 - 20:29

Здравейте,

Купувам много запазена, гледана и глезена Опел Астра Г комби сребрист металик по възможност. Може и бяла, или други светли цветове, но категорично без черна, синя, зелена, или червена, както и без 1.4 бензин.Бих искал да е поне 1.6/16V, още по-добре 1.8, или 2.0.Замислям се и за дизел, ако е читава.И да са с работещ климатик, а не"доскоро работеше, само трябва да се допълни за 50 лв."!:)
Моля само за отговарящи на изискванията ми предложения-писна ми да гледам издухани, сдухани и ръждясали(основно отдолу) мъртъвци с неработещ климатик.
Предложения с калъфи на седалките и волана не приемам.Ако тавана е провиснал, което не е страшно-цената надолу с 300лв.-толкова струва да се оправи, както трябва.
В момента карам кола на 29 години-Рено 19 1.8 моно на 450 000км., в перфектно здраве, и в която има още много живот, и за която имам няколко купувача, но не знам дали е редно да пускам нейни снимки в Опел-форума, за да са ясни критериите ми.
Наясно съм, че задачата е трудна, но съм длъжен да опитам-ако не тук къде другаде?:)
Ако има предложения тук, или по вайбър, или мейл.
Пламен, моб.тел: 0889 889 189, мейл: pl_mm@abv.bg



Моля темата да се изтрие.
Мнението беше редактирано от Opel G: 26 септември 2020 - 17:24
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg