Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Нередовни, нерегламентирани

kabby снимка kabby 09 август 2006 - 11:04

Колеги то традиция стана и през седмицата да се пият кафета и бири /и да се ремонтират коли/

Поздрави на новия опел фен, който вчера показа една изключително запазена и гледана Астра Ф.

Моблата ми е Боян да пусне тук някоя снимка ако има около ремонтите и кафетата тия дни.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 август 2006 - 11:26

Ми няма бе мамка му! Кат се заплесна да бачкам вечер и забравям да снимам. Айде тая вечер преди да боядисаме веждите ще направим малко снимки да се види как е китнатото и изшкурено. После може да снимаме и лайсните дет правим и ще ги слагаме на веждите. Абе са ме е яд че не снимах целия процес на правене на веждите! Щеше да послужи за пример на хора дето не им се занимава с майстори. Мисля, че кат за първи път се справихме много професионално с проблема. Стига да боядисаме довечера добре и ще е супер. Що се отнася до кафетата, то това си е вече традиция. Радвам се, че освен в Неделя се виждам с вас и през седмицата. Т.е. който има желание да звънка, секи ден сме на вънка след 17:00! Новия колега ми скри шайбата с тая колица. То и аз държа да ми е лъсната колата ама толко запазена и лъсната не е била никога :) Надявам се тази Неделя да сме повечко народец. Имаме да разказваме преживелици от София миналата Неделя. Инструктора да гледа да не е на работа в Неделя, че не е идвал от сумана си време! Айде сега ще пусна малко снимки дет ги има и в темата за мойта кола за да се види новия сервиз на Опел Клуб - Благоевград :devil-smiley-019:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


А сега кат се замисля вчера съм забравил да снимам мини срещата на ОМВ. :bishop:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 август 2006 - 00:40

Днес отново се събрахме в клубния сервиз :) . Този път дойде и ИНСТРУКТОРА. Направихме му една фотосесия :) Ато и снимките, коментара е излишен :first: :bishop:

Това е изгнилата вежда след боядисването. Явно не съм изшкурил добре кита и има шупли но така или иначе ще слагам лайсни отгоре така, че това не е проблем
Публикувано изображение

А това са лайсните преди боядисване
Публикувано изображение


Публикувано изображение

На Калоян Вектрата на три крака :) И компютър си имаме
Публикувано изображение

Това са мойте огледала преди боядисване
Публикувано изображение

Ето резултата на Вектрата на Калоян след пръсването с шпрейче
Публикувано изображение

А това е изгнилата му врата която до няколко дни отива в историята :a049:
Публикувано изображение

Това са лайсните само на грунд
Публикувано изображение

Е това е мотора на Тиграта на Инструктора
Публикувано изображение

И разпънката SPARCO
Публикувано изображение

Всевиждащите очи
Публикувано изображение

Три красавици
Публикувано изображение

Серия криминални фотоси!!! :bandito:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Тука съм малко кат в 9-тия месец
Публикувано изображение

Е това ненам как ми текна ама е гот :fire:
Публикувано изображение


В резултат на днешния ни труд са следните неща:

Каbby си има червени барабани на спирачките и излъскана кола

Аз съм на финалната права в борбата с ръждата по веждите. Като за първи път се справих задоволително поне за мен. Остава да се сложат пластмасовите лайсни на веждите и ще заспят нещата. Боядисах си и огледалата отново. И аз си излъсках Опелчето. Има и още неща дет свършихме...

Абе с две думи беше много яко! Утре пак!!! :devil-smiley-019:
Отговори

Vassil снимка Vassil 10 август 2006 - 02:02

Прави ми впечатление, че много хубави лайсни имаш нещо :devil-smiley-019:
Иначе, тва с барабаните не ме кефи :first: Не си разваляйте колите, особенно па с туй червено! За пищака споменах в другата Тема, не мога да им фана края вече на ваще :bishop:
Отговори

kabby снимка kabby 10 август 2006 - 08:04

Ndoe, на твоите джанти може и да не стои добре, но при мен едва се вижда и ми хареса.
Като му дойде времето и се кача на нещо по-добро като джанта ще го мисля, не е проблем да се изчисти и да се пръсне сиво например :)

Бояне, трябваше да снимаш и продължението с нечовешките порции храна в „Дива“, а ако добавиш и колко беше цялата сметка ... колегите от столицата ще разберат, че е по-изгодно да вечерят в Благоевград :)
Отговори

kaka снимка kaka 10 август 2006 - 08:15

А вие както сте тръгнали, ме навеждате на мисълта, че тая ви тема е по-близо до "Майсторлък", отколкото до "Сбирки" в Благоевград :bishop: Браво, вие сте доказателство за това какви приятели могат да станат хора, запознали се чрез клуба :devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 август 2006 - 08:44

Ndoe, на Aug 10 2006, 02:02 AM, каза:

Прави ми впечатление, че много хубави лайсни имаш нещо  :bishop:
Иначе, тва с барабаните не ме кефи  :thu:  Не си разваляйте колите, особенно па с туй червено! За пищака споменах в другата Тема, не мога да им фана края вече на ваще  :a049:
 


:) БЛАГОДАРЯ ЗА ЛАЙСНИТЕ!!! :61: Довечера ще ги сложа и ще видим как е! Оказа се, че твойта врата е с около 25см. по дълга от мойта, но междуосието ни е едно и също както и предполагах. Абе да не си помислите, че сме някои пистолжии и ножари :) добри момчета сме :devil-smiley-019:

kabby, на Aug 10 2006, 08:04 AM, каза:

....

Бояне, трябваше да снимаш и продължението с нечовешките порции храна в „Дива“, а ако добавиш и колко беше цялата сметка ... колегите от столицата ще разберат, че е по-изгодно да вечерят в Благоевград :)
 


Ми той VectraB в Неделя нали това каза! "Абе там до реката много ефтино бе!"

MpbHku, на Aug 10 2006, 08:15 AM, каза:

А вие както сте тръгнали, ме навеждате на мисълта, че тая ви тема е по-близо до "Майсторлък", отколкото до "Сбирки" в Благоевград :19a: Браво, вие сте доказателство за това какви приятели могат да станат хора, запознали се чрез клуба :fire:
 


Ами да ти кажа и аз не вярвах, че може да стане така ама ей на! И много се кефя, че познавам стойностни хора кат тия пичове! И знам, че мога да разчитам на тях! Иначе за темата си права за заглавието ама мисля тая седмица да приключваме с ремонтите. От другата ще е само сбирки за лафче и да си ги редим и снимаме :first:
Отговори

kabby снимка kabby 10 август 2006 - 09:04

Бояне, имаш мисия - събираш всичките снимки от Опел Сервиз Благоевград в един архив и ми ги пращаш
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 август 2006 - 09:23

Хахахаха :devil-smiley-019: :first: , да не си помислите, че ви се присмивам, нема такъв вариант, възхищавам ви се :) Опел Сервиз в Блгд, колко вземате за боя на лайстни и огледала :) Барабаните сам ще си ги оправя ;) Иначе и аз много се радвам, че такива срещи водят до запознанства с приятни хора, с които можеш да станеш и приятел. Пример: Ивчо, Митака, Калинчо, с които от време на време правим нерегламентирани срещи :bishop: и още мн. други, знайни и незнайни. Бе вие сте баси пичовете с две думи ;)
А тук имам чувството, че след снимката си друснал една ръченица около учебната за късмет ;)
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от Neam_Raven: 10 август 2006 - 09:24
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 август 2006 - 09:32

Не пъчех се щото Инструктора пак беше с едно хубаво моме и затва :) :devil-smiley-019:

В нашия сервиз се работи БЕЗ ПАРИ!!! Само да си от клубъъ. Така, че пали печката и идвай да те почваме!!! :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 август 2006 - 09:35

А снимка на момето :devil-smiley-019: Айде да е другият месец, че тоя не остана пара, ще гледам да взема и жената да се запознаете ;) и да разгледаме малко в подробности Благоевград :)
Отговори

kabby снимка kabby 10 август 2006 - 10:00

какви сними на моменто бре .. като го гледаш с тая ютия .. иска ли ти се да се занимаваш с неговото моме баш ? :)
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 август 2006 - 10:07

Scorpion_BV, на Aug 10 2006, 09:32 AM, каза:

...пак беше с едно хубаво момe...
 

Щом е пак, значи всеки път различна ;) Демек требе да има и за другите, макар, че аз вече не съм зорлия :devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 август 2006 - 10:14

Хе хе браво на тебе! С тая пичеловка дет я караш са е лесно а! Айде ще те чакаме да наминеш! Ше се постараем да ти хареса. Те нали Калинчо и Митака щеха да идват с GSI-то? :devil-smiley-019:
Отговори

Иво снимка Иво 10 август 2006 - 10:35

Neam_Raven, на Aug 10 2006, 10:23 AM, каза:

Пример: Ивчо, Митака, Калинчо, с които от време на време правим нерегламентирани срещи  :a049:  и още мн. други, знайни и незнайни.


А кажи си, кажи си Баце...И после пак разправяй че не си играл боулинг никога :devil-smiley-019: :bishop: :first:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 август 2006 - 10:47

xcalibur, на Aug 10 2006, 10:35 AM, каза:

А кажи си, кажи си Баце...И после пак разправяй че не си играл боулинг никога :devil-smiley-019:  :bishop:  :first:
 

Вече съм, ма как можахте да ми дадете да ви бия, че и да направя 4 страйка :thu: не знам.

Scorpion_BV, на Aug 10 2006, 10:14 AM, каза:

С тая пичеловка дет я караш са е лесно а! Ше се постараем да ти хареса. Те нали Калинчо и Митака щеха да идват с GSI-то?  :fire:
 

То има ли начин да не ми хареса - с хубави хора е изключен такъв вариант :a049:
А Митака и Калинчо какво са ти обещавали също не знам :) А относно колата ми - само мъже се заглеждат, така че не е пичеловка ми... х**ловка :19a: :61: :thu: Или както казва xcalibur - накъде с тая бяла техника бе :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 август 2006 - 00:07

Днес отново имаше сбирка в бокса на Опел тиииим!!!
Ето и снимките:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Еми това е, Kabby e снимал, затова е размазано! Превъзбужда се кат ми види колата! :bishop: Днес с нас беше и колегата kosta_v. Негова е тази прекрасна комба! Не бях виждал кола на тия години толкова запазена! Евала за което! Иначе днес пастирахме моята сладурана. Мисля с това да приключа за тая година борбата с ръждата. Сложихме и лайсните на веждите, но за сега се колебая дали да не ги махна. Трябва ми време да реша харесфа ли ми или не. Според Kabby i kosta_v e станало много добре. Ще я снимам утре и ще я сложа да се види как е. Утре се надявам да се съберем пак но този път на лафче, че цяла седмица бачкане по колата вече ми идва повече. А трябваше да почивм тази седмица :devil-smiley-019:
Отговори

kabby снимка kabby 11 август 2006 - 08:05

Утре, сиреч днес, мен ме забравете :2angry1:
Събота и неделя също.
Няма как да стане просто.
Отговори

Vassil снимка Vassil 12 август 2006 - 01:37

Бояне давай да видим лайсните, че ми е интересно кво си направил :tongue:
Отговори

kabby снимка kabby 12 август 2006 - 10:38

Ndoe, то нещо не стана като хората.
Ама нека Боян да си разправя преживелиците :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg