Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Нередовни, нерегламентирани

MANEV снимка MANEV 30 октомври 2006 - 22:03

Испуснал съм да ти пратя една снимка да се незаеба :devil-smiley-019: :shifty:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 30 октомври 2006 - 22:38

следващата седмица да не се уричам ще има снимки в боядисан вид и се почва вече със сърцето.Всички части са снабдени останаха стругаро-врезиските тънкости и много майсторски умения :shifty: :devil-smiley-019: :c010:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 октомври 2006 - 08:38

MANEV, на Oct 30 2006, 10:03 PM, каза:

Испуснал съм да ти пратя една снимка да се незаеба :devil-smiley-019:  :shifty:
 

Нищо де в Неделя ще ми я пратиш! :)

corsaGT, на Oct 30 2006, 10:38 PM, каза:

следващата седмица да не се уричам ще има снимки в боядисан вид и се почва вече със сърцето.Всички части са снабдени останаха стругаро-врезиските тънкости и много майсторски умения :c010:  :c010:  :19a:
 


Като е готова, звънкаш да дойдем да направим една хубава фотосесия!
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 31 октомври 2006 - 19:45

:devil-smiley-019:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 ноември 2006 - 13:55

Вчера 25.11.2006 отново имаше сбирка в Опел сервиза на Венци. Причината беше монтажа на новата ми играчка, гърненце NES Sport. Имах честа да видя от близо бъдещата рали бегачка. Тя вече е боядисана и сега и се прави ролбара. Ето снимки малко:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Количката става перфектна. Има си спортно окачване KONI, брутално олекотена е и скоро се почва и работата по мотора.

А ето и причината да се съберем в завършен вид:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


:c010: и безкрайни благодарности за Венци! Ако не беше той това чудо нямаше да е сега на колата ми!!! :19a:

И сега това което мислех да споделя с вас от доста време. Понеже както е видно Венци е невероятно амбициран да направи Корсата подобаващо за рали и писта искам да ви помоля, всички да помислим и да му намерим спонсори. Знам, че това е много трудно. Знам, че в България кинта се налива само в тъпия футбол, но все пак се надявам да измислим нещо. Всички идеи са добре дошли. Нека му помогнем защото това ще е гордостта на клуба ни!!! :19a: Ако някой колега от друг град прочете това и може да помогне ще сме много благодарни! Колата ще участва по пистите на България и ще бъде идеална реклама си мисля дори и за фирми не само от Благоевград! Надявам се тази инициатива да има успех!!!

Предлагам дори ако всички сте съгласни в подфорума ни да създадем тема за колата и развитието на нещата!

Още веднъж :19a: за Венци за ентусиазма и труда и желанието с което се е захванал с тази не лека задача!!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 декември 2006 - 16:11

Работата по Корсата продължава!
Днес 23.12.2006 минах през гаража в Бараково за да оставя на Венци малко материал за Корсата и заварих групата да слага двигателя. Ето снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


За жалост не можах да остана. Надявам се всичко да е минало по план и вече мотора да е сложен. До 10-ти се очаква да е готов и колектора за карбовете. Дано всичко да стане както иска Венци! :20ashley_results:
Отговори

corsaGT снимка corsaGT 23 декември 2006 - 17:21

това което бе запланувано за днес стана ок.Излезна един проблем със скоростния лос,но ще го отстраниме :25: :25: :20ashley_results:
Отговори

MANEV снимка MANEV 24 декември 2006 - 02:00

Бояне виж си E-maila пратил сам ти снимки които направих след като си трагна :20ashley_results:
Щях да ги ка4а аз ,стига да знаех как :25:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 декември 2006 - 08:49

Получих снимките и днес намерих време да ги кача!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 януари 2007 - 08:23

На 13.01.2007 се получи още една интересна среща в Бараково в гаража на Венци. Събрахме се един куп народ. Ние с Ca$hMoney отидохме при Венци за да си боядисам новите джанти и ако има нужда Венци да му помогнем за корсата. Там се оказа, че са Владко и Дилян да сменяват гарнитурата на картера на :mhihi: . После дойде и Жоро да се пофука с новите джанти на Кадета. И си стана много интересно събиране! Ето и снимки да се онагледи!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение



Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Ето го и щастливия татко и малката сладурана, дето и беше много интересно батковците какво правят :icon1_biggrin: . Да е жива и здрава!!!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


А това е астрата преди да и сменим джантите...
Публикувано изображение


Общо взето се свърши изключително много работа и то полезна! Надявам се скоро пак да се събираме така на по чепкане по колите! :unsure:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 18 януари 2007 - 09:12

На 14.01.2007 в Неделя отново бях със семейството си в Сандански. За мое учудване малко след обят ми се обади Митко метана. Каза, че с неговото семейство са в Огняново и си тръгват за София, но ще минат през Петрич да заредят метан. И се разбрахме да се видим на ОМВ - Сандански. Та направихме си една мини среща. Много се радвам, че се видяхме с него. Не се бяхме виждали повече от месец! Разъкахме и бъдещите творчески планова. Обсъдихме и колите, къде без тях. Ето и малко снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 януари 2007 - 16:37

И още една случайна среща, станала доста масова. Снимките са правени на работното място на Венци - CorsaGT и неговата красавица - хамелеон, с участието на Дилян и неговото :fire: , Ники - Ca$h Money и неговия намръщен Кадет и моя мислот с комбата. Стана весела среща. Имаше един Голф за обсъждане и тестване :fire:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 януари 2007 - 09:10

На 27.01.2007г. Събота се заех да сглобявам новия си гараж. И естествено Опел фенове не липсваха да помагат. Ето и малко снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Скоро още. Гража е вече готов. Сега остава да се боядиса, да се прекара ток и всичко ще стане красота. За гаража благодаря на Слави с Мантата, че се нави да ми го продаде. На всички участвали в пренасянето му от Сандански и зглобяването му искренно благодаря! :25:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg