Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

Взаимопомощ и споделяне

Vilik снимка Vilik 10 февруари 2007 - 13:24

Ca$h Money, на Feb 10 2007, 12:04 PM, каза:

ми можеше да ми кажеш и щях да ти потърся тук(в София съм си сега)и да ти я докарам към четвъртък  :flag:
 

Мерси,следващия път ще те имам в предвид :flag: но като цяло не ми се иска да те занимавам с глупости пък и въпроса беше принципен как може да няма в целия град :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 февруари 2007 - 15:32

Вили затова аз пазарувам вече все по често от София от колегата Еспер2000. Хем човека дава супер цени, хем знам, че няма да ме излъже, хем до сега всичко дето ми е трябвало го е намерил. Даже и за на колегата Тойотата купуваме от него и колегата не може да се нарадва, че най-после може да си намира частите за Карината на разумни цени и качествени. А преди тива в Благоевград една биалетка не е можел да си намери почти месец!
Отговори

someone снимка someone 10 февруари 2007 - 15:43

внимаваите с елит авто че по някои път се разменят кутииките на частите :16:
Отговори

Ball_buster снимка Ball_buster 23 септември 2007 - 18:21

Айде да посъживя малко тая тема :beer:

Колегиии помагайтеее!!! Къде подяволите има добър жичкаджия в тоя град?
Трябва ми някой да ми свърже MSD-то, че сам е невъзможноооо <_<
То не са усложнения, то не е ЧУДО...

Става въпрос за тая джиджафка:
Публикувано изображение
Отговори

Denislav007 снимка Denislav007 19 октомври 2007 - 11:06

Искам да Благодаря на Боян за това ,че беше много отзивчив и като му се обадих да ми каже къде да си оправя това онова на колата той веднага ме насочи към правилните хора.С Валката вече оправихме термостата,сега само остава с другия майстор да оправим и предницата,че нещо потропва и съм готов,но това ще стане в Понеделник,че този майстор е много търсен :)
Отговори

u-ray снимка u-ray 30 октомври 2007 - 11:54

колеги, да знаете дали в Благоевград има място/сервиз/майстор, където
почистват дюзите с ултразвук? и вършат ли работата както трябва?
Проблем е намирането на сериозен сервиз за компютърна диагностика/настройка на обикновено газово.
Досега ходех до София за тая работа, но ми идва много дебело пък и време не стига
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 октомври 2007 - 13:13

 Denislav007, на Oct 19 2007, 11:06 AM, каза:

Искам да Благодаря на Боян за това ,че беше много отзивчив и като му се обадих да ми каже къде да си оправя това онова на колата той веднага ме насочи към правилните хора.С Валката вече оправихме термостата,сега само остава с другия майстор да оправим и предницата,че нещо потропва и съм готов,но това ще стане в Понеделник,че този майстор е много търсен :)


Значи ти си бил. Радвам се, че си останал доволен! Валката е много точен и можеш да ходиш за всичко при него. Другия майстор е така за жалост, винаги е зает. Взе ли си гуми? И заповядай всяка Неделя от 20:30 - 21:00 на срещите на Опел феновете от Благоевград, на ОМВ-то!

 u-ray, на Oct 30 2007, 11:54 AM, каза:

колеги, да знаете дали в Благоевград има място/сервиз/майстор, където
почистват дюзите с ултразвук? и вършат ли работата както трябва?
Проблем е намирането на сериозен сервиз за компютърна диагностика/настройка на обикновено газово.
Досега ходех до София за тая работа, но ми идва много дебело пък и време не стига


За дюзите и на мен ми трябва, но мисля, че няма. За газовата аз също ходя в София. За голямо съжаление не съм срещнал майстор по тая част в Благоевград. Можеш да пробваш едно ново сервизче, при 1-ви корпус на ЮЗУ. До сега не съм чул лошо за него и момчетата иглеждат много свесни. Все пак последния път като ходих май нямаха газ анализатор при тях. Но може и да греша. Ходил съм с други коли при тях не с мойта и все със странни проблеми и момчетата ги оправяха.
Отговори

Denislav007 снимка Denislav007 04 ноември 2007 - 20:09

Благодаря за поканата,скоро ще се възползвам от нея.Относно гумите-да взех си Тойо,след дълъг размисал и са зимни,така че пролетта ще взимам летни и надявам се да ми изпаднат някакви лети 15ки и всичко е ок. Оправихме и предницата,която не се оказа точно 1 тампонче както твърдеха гадните търговци за 5 лева,ами бяха къси накраиници,биалетки и макверсони за скромната сумичка от 320 лева,ама какво да се прави,поне вече съм спокоен че предницата е оправена :opel_forever: :nau:
Отговори

i.ivanov снимка i.ivanov 18 ноември 2007 - 22:31

имам проблем с агу-то гори много непали не варви можели дае от дебитомера
всичко друго е ново
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 юни 2008 - 13:14

Ето една тема от мен, да си знаете за Шел Благоевград на какви цени продават въздух :kuku:

Цък!!!
Отговори

Vilik снимка Vilik 26 юни 2008 - 22:36

Дамм, действително на Шел има нещо, много рядко зареждам там... даже май последно беше като теглихме корсата на Венци, Бояне и ти беше с мен и тогава нещо не излезнаха сметките първия път като заредих на Шел, след няколко дни минах същото трасе ама заредих от Еко и всичко беше ток <_<
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 юни 2008 - 07:47

Сега зареждам на Лукойл при София Ауто и за сега няма проблем. На техните колонки показва колко е налягането и като видя, че е много ниско не зареждам от там.
Отговори

Vilik снимка Vilik 11 юли 2008 - 17:19

 Scorpion_BV, на Jun 27 2008, 08:47 AM, каза:

Сега зареждам на Лукойл при София Ауто и за сега няма проблем. На техните колонки показва колко е налягането и като видя, че е много ниско не зареждам от там.


Ако става въпрос за газ зареждам вече само в Петрола (при 1-ви корпус) само блу форс ... ходих до морето и ми даде перфектен разход 6.5л/100 пък и се усеща, че има тяга колата... верно някакви стотинки по-скъпо, но си струва според мен :mhihi: пробвайте и вие да направим сравнение
Отговори

milenxe снимка milenxe 24 август 2009 - 18:06

Здравейте колеги от Благоевград,незнам точно,в тая тема ли трябва да пиша,но имам питане относно една обява във

http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?topmen...&f1=details

Та там се продава вектра С20ХЕ,някой има ли информация за колата,бива ли я,най много ме интересува купето в какво състояние,като ръжди имам предвид,козметичните забележки не ми пречат,а и като мотор как е? :icon_wink2:
Отговори

kronosks снимка kronosks 10 септември 2009 - 15:16

Тук май вече никой не пише?
Отговори

g.kuzmanov снимка g.kuzmanov 29 септември 2009 - 19:39

:love_opel:
ако някой се нуждае от качествени авточасти или хубави масла да ми пише работя в такъв магазин
много добри отстъпки
Мнението беше редактирано от g.kuzmanov: 29 септември 2009 - 19:40
Отговори

Ангел Николов снимка Ангел Николов 17 август 2011 - 12:34

Здравейте колеги,
Имам проблем с дисплея на борд компютър на Vectra B. Не се виждат няколко реда и е доста дразнещо. Четох тук във форума, че е поправимо ако се свали и се почисти лентовия кабел свързващ дисплея с платката. Моя дисплей е TID, но дали може да се оправи?
Също така ми е блокиран касетофона. Някой се е опитвал да го отваря и го е заковал съвсем. Кода го имам записан, но не може да се въведе.
От вчера съм се панирал здраво и се чудя къде да попитам дали може да се поправят нещата.
Има ли в Благоевград някой, който може да ме консултира по въпроса.
Благодаря предварително за информацията!
Отговори

Гостorikarlito_* 25 ноември 2013 - 11:10

Здравейте!
Може ли някой да ми каже читав майстор в Благоевград, че вече се чудя какво да правя. Колата ми пали трудно, а и като запали- глъхне като включа на скорост и гасне. С нови свещи съм и нов акумулатор. На две места я карам, правят и диагностика и ми казват, че нищо и няма. Да ама не, на другия ден пак така. Та ако може да ме насочите към някой, който разбира и може да ми помогне. Автоматик е колата, но не мисля, че е от кутията. А, и като потегля и дам малко газ, се оправя и си работи добре.
Отговори

Alex_GSi16v снимка Alex_GSi16v 26 ноември 2013 - 19:52

Ако е електрически проблем за Благоевград - София ауто
ако е за майстор Митко - Еленово - https://maps.google....04983,23.108204
Отговори

bereal снимка bereal 24 юни 2015 - 20:15

:helpsmilie: Здравейте колеги.Управлявам Опел Астра Г 1998 8 клапана Двигател X16SZR скоростна кутия F13, много съм доволен от колата.Няма да се увличам в писане,ще пиша направо за проблема,спешно се нуждая от пета скорост за скоростната кутия,ако някои има счупена или кутия за части нека пише.Благодаря. :helpsmilie: :n055: :n055: :n055: :surrender: :surrender: :surrender: :helpsmilie:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg