Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

На гости в Благоевград

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 00:48

Прекрасен уйкенд с прекрасни хора!
От 26.08.2006 до 27.08.2006 на гости ни бяха Neam_Raven и приятелката му. Прекарахме незабравимо! Подкрепяха ни и Kabby и ИНСТРУКТОРА! Всичко започна още от Петък. За да посрещнем гостите подобаващо, си позамихме колите и Kabby си сложи лепенки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


И така вече готови зачакахме гостите да дойдат. Преди тях обаче дойдоха Cash$Money и Doodi да се запознаем и да видят квартирата която давам. С тях изкарахме няколко часа в приказки след което те си заминаха. За жалост олисан в разговора забравих да снимам!
Към 17 вечерта в Събота дойде Neam_Raven. Направихме му подобаващо посрещане с Kabby и ИНСТРУКТОРА на входа на града на бензиностанция Лукойл. След което поехме към нас и към Опел Клуб Благоевград Сервиз. Ето и колите на плаца:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


След кратка почивка и след като се настаниха гостите в квартирата която се намира под апартамента ми, решихме да отидем да хапнем в парк Бачиново над Благоевград в едно заведение наречено "Гъбата". Ето ги колите в парка:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Опит да снимам таблото на Neam_Raven на тъмно:

Публикувано изображение


Тук присъстваше и най-бързата Тигрица в Благоевград, но понеже дойде по тъмно снимките не станаха...

След хапване в парк Бачиново, решихме да идем на ОМВ Благоевград да се снимаме. Потеглихме към 22:00 и на централния булевард в Благоевград на червен светофар се наредихме аз и Neam_Raven на първа редица и Kabby и ИНСТРУКТОРА на втора. Спонтанно се получи една дива гонка в продължение на три сфетофара (толкова са на булеварда, той е прав). Резултата беше бягащи изплашено хора от спирката на градския транспорт и една яка смръдня на изгорели гуми и пушилка. Да се похваля аз бях първи на последния сфетофар. След което културно се придвижихме до ОМВ-то. Ето и снимките:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Опел тиим !!!!!
Публикувано изображение


След което оставихме бялата техника в "сервиза" и Вектрата и Тиграта отидохме да продължим срещата в едно заведение до реката - ресторант "Дива" . След скромно угощение, решихме, че е време за дискотека. Отидохме в "PR" клуб. Ето и малко лоши но интересни снимки:

Публикувано изображение
(Сори забравих да я врътна тази снимка)

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Там бяхме до 4 сутринта, след което отидохме на кафе в "Vertigo". Ето и снимки на центъра на Благоевград в 4 сутринта:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Купона продължи с две три ръчни от ИНСТРУКТОРА и Тиграта с навигатор аз и една гонка от центъра до нас с Kabby и неговата Вектра Фронтера Едишън. Резултата беше, че Тиграта събуди всички в квартала ми и пусна де що имаше аларми! След това имаше дори и кръкче с Тиграта за едно девойче под зоркия и професионален поглед на ИНСТРУКТОРА.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 00:49

Следва спане, за някой до 9:00 сутринта, за други (гостите) до 12 на обяд. В програмата следваше и посещение на Рилския манастир. Е след дълга подготовка тръгнахме и стигнахме но се оказа, че там е пълно с хора и затова отидохме да обядваме в "ЗОДИАК" Ето и малко снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


В това пътуване бяхме само "бялата техника"

След което решимхме да отидем до Рилския манастир за да разгледаме. Ето снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Влязохме и в "Хрельовата кула" която вече е резтаврирана. Ето снимки:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Това е един от нужниците :c010:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето какво виждах два дни в огледалото за задно виждане и сега много ми липсва:

Публикувано изображение


След като се прибрахме, решихме че тунинг Астрата има нужда от освежаване!

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


След като минахме през автомивката на Хотел "Пилевски" отидохме на разходка в центъра на Благоевград.

Публикувано изображение


Публикувано изображение


След което се прибрахме до нас да си вземат гостите багажа и да отидем на седмичната среща на клуба в Благоевград на ОМВ. Ето колите пред нас:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Вечерта продължи на ОМВ - Благоевград, но за това в темата за срещата.

Надявам се гостите и другите зели участие в този уйкенд да са останали доволни! Надявам се да сме били добри домакини и да ни посетят отново! Радвам се, че познавам такива хора като Nema_Raven, Kabby и ИНСТРУКТОРА!

Е това е от мен! Ако има нещо няма нищо! :flag:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 август 2006 - 09:09

Ехе Вие голями разходки голямо нещо...

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 01:49 AM, каза:

Публикувано изображение

А на мен е тая снимка ме кефи и мисля че на Иван-чо му е време да с замисля за едно състезателче като на Боян :flag:
Отговори

kaka снимка kaka 28 август 2006 - 09:13

Жоро, на Aug 28 2006, 10:09 AM, каза:

А на мен е тая снимка ме кефи и мисля че на Иван-чо му е време да с замисля за едно състезателче като на Боян :flag:
 

И аз това си помислих, че много добре изглеждат с малкия :c010: Ама айде, рано им е още :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 09:25

Добре са си така! Нека се понакефят един на друг поне две три години и тогава, че после е лудница! Те видяха за какво иде реч :c010: .

П.С. Ванка новия Опел на Олег - 6-speed Turbo вече е готов. Довечера ще видим дали му харесва и ще го снимам! :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 09:42

Жоро, на Aug 28 2006, 10:09 AM, каза:

А на мен е тая снимка ме кефи и мисля че на Иван-чо му е време да с замисля за едно състезателче като на Боян :flag:
 

Колега, аз тебе чакам :19a:
С жената изкарахме страхотен уикенд :19a: Тя каза, че е очарована, а като помня с каква нагласа тръгна :crazy: Важното е крайният ефект, за който нашите любезни домакини се погрижиха. Всичко беше идеално, много се радвам, че успяхме да пообиколим, че даже и до Рилския манастир да стигнем. Е на него ще му липсва гледката в огледалото, а на мен гледката на предното стъкло :thu: Само за едно съжалявам - че не можахме да премерим силите на комбитата...ама нищо, следващия път :thu: Чакаме да ни върнете визитата ;) С тия хора скука няма, сцепили сме се от смях, който ги познава няма нужда да го убеждавам :thu: изкарахме си много забавно, инструктора демонстрира как се върти Тиграта на ръчна насред центъра на града :) Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Scorpion_BV и неговото семейство, kabby и ИНСТРУКТОРА за невероятния уикенд! :thu: :19a: :thu:
А ето и една снимка на датчика за гориво. Тази стрелка рядко стига до върха, а и бях решил най-накрая да засека колко ми гори: градско 9.2, извънграско 6.3 Дали я ръчкам в града ме интересува :c010:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 09:46

Чакам снимки на новото Орле :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 09:54

Яко баце яко! Не съм спал цяла нощ само се въртях и се хилех! Ти с тела ли си снимал? Треаше да се снимаме на фонтаните ма съм забравил... Треа снимките и темата да ги види Митака :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 10:15

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 10:54 AM, каза:

Яко баце яко! Не съм спал цяла нощ само се въртях и се хилех! Ти с тела ли си снимал? Треаше да се снимаме на фонтаните ма съм забравил... Треа снимките и темата да ги види Митака  :c010:
 

Е требваше, виж и аз не се сетих... Снимките са с тел-а, те за това са и толкова "качествени" :flag: А на Митака не знам до колко му е силно сърцето и как ще понесе цялата тая случка. Ма ме изкефи колко беше адекватен като му се обадихме да го чуем в 6 вечерта :thu:

Абеее, и аз не можах да се уредя с лепенки с адреса на клуба, а... :crazy:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 10:22

Или монитора ми е HP, или на тая снимка колата на kabby не се различава много по цвят от наш'те :flag:
Публикувано изображение
Отговори

kabby снимка kabby 28 август 2006 - 10:30

Монитора ти е HP :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 10:30

Аз затова казвам че колата му е цвят неопределен! Мухахахах

Аве ти за надписи нищо не каза, само пита де ги правим! Ако беше казал веднага те водех!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 10:38

kabby, на Aug 28 2006, 11:30 AM, каза:

Монитора ти е HP :)
 

Прав си да ге :c010: HP L1940T
А за лепенки...че то беше неделя, къде да ходим, аз си мислех, че няма да стане, щото е почивен ден, за това нищо не казах :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 11:14

кога па ги качихте тиа снимки да го ева елате некои път у Враца еи Иване тука има един врачанин де са опитва да те копва и паства на една бела комби астра :c010: :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 12:06

|ONYX|, на Aug 28 2006, 12:14 PM, каза:

кога па ги качихте тиа снимки да го ева елате некои път у Враца еи Иване тука има един врачанин де са опитва да те копва и паства на една бела комби астра  :c010:  :flag:
 

Бега бе човек, верно ли? Искам снимки, то и Боянчо ще се радва. Да го изнамериш за уикенда да е онлайн да се запознаем.
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 15:10

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 01:48 AM, каза:

Прекрасен уйкенд с прекрасни хора!
От 26.08.2006 до 27.08.2006 на гости ни бяха Neam_Raven и приятелката му.
 

От 26.08.2006 до 27.08.2006 на гости ви бяха Neam_Raven и Neam_Ravna :c010: :thu: :flag:
Отговори

kabby снимка kabby 28 август 2006 - 15:15

Neam_Raven, на Aug 28 2006, 04:10 PM, каза:

Scorpion_BV, на Aug 28 2006, 01:48 AM, каза:

Прекрасен уйкенд с прекрасни хора!
От 26.08.2006 до 27.08.2006 на гости ни бяха Neam_Raven и приятелката му.
 

От 26.08.2006 до 27.08.2006 на гости ви бяха Neam_Raven и Neam_Ravna :thu: :flag: :thu:
 


И танцуваха :thu: :c010:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 15:23

kabby, на Aug 28 2006, 04:15 PM, каза:

И танцуваха  :c010:  :thu:
 

И по-специално аз, щото жената не може, поне не латино :flag: :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 15:38

А ти от де можеш бе баце?
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 28 август 2006 - 16:01

Учил съм се 2 години, ходих на състезание, взех 4-то място ;)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg