Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

На гости в Благоевград

|ONYX| снимка |ONYX| 28 август 2006 - 18:43

Neam_Raven, на Aug 28 2006, 05:01 PM, каза:

Учил съм се 2 години, ходих на състезание, взех 4-то място ;)
 

ахахахахахах и аз бех не помниш ли :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 28 август 2006 - 22:09

браво бе баце! 4-то място си е сериозна работа в тоя спорт! И брат ми ходеше на спортни танци, и бая добри класирания имаше, та кат те видях как зе да връткаш момата и се чатнах че си тренирал и ти ама после забрайх да те питам...
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 29 август 2006 - 22:07

добре се получи всичко!!!!
и на мен ми хареса много!!!! :c010: :flag: :thu:
хич не ми се излизаше,ма си изкарах тупалка :thu:
кога само ще се съберем пак?! АААА?
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 август 2006 - 09:43

ООО бате Венци скоро пак ще имаме гости, поне така си мисля! Днеска съм още по-кефен щото баце Венци вече ми е комшия!!! Са да видите къв купон ше пада! :flag:
Отговори

iavor снимка iavor 30 август 2006 - 09:49

Бухахаххаа...Иване ше ма водиш ли на танци бе :flag: :c010:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 30 август 2006 - 10:20

Само ако ми станеш партньорка :c010: :flag:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 30 август 2006 - 10:43

Маисторе маисторе правиш го добре...
Иаде Ванко ти си :)
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 30 август 2006 - 19:51

Та само не ми стана ясно,кой ще идва в скоро време,и дали ще се ходи на Терминала в неделя?!
А,Бояне????
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 08:06

Ще се ходи ако и другите искат! Ма мисля ще искат! А за гостите не е сигура ама може да дойдат една бяла комба и един Кадет ГСИ! Ама не е сигура де. Ако не е тая седмица ще е другата предполагам! :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 06 септември 2006 - 12:16

ИМАМЕ СИ ГОСТИ ОТ СОФИЯ ПАК!!!

Инфо малко по късно че няма време!!!
Отговори

kaka снимка kaka 06 септември 2006 - 12:25

Хаха, да бе, наистина! :19a: Звъня на Жоро ей сега да го взимам с мен на мач следобед, той ми вика "От 1 часа нощес съм в Благоевград" :19a: Тая реплика ми е нещо позната, ама откъде ли... :19a: Айде, изкарвайте си весело :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 септември 2006 - 08:13

MpbHku, на Sep 6 2006, 01:25 PM, каза:

Хаха, да бе, наистина! :19a: Звъня на Жоро ей сега да го взимам с мен на мач следобед, той ми вика "От 1 часа нощес съм в Благоевград" :19a: Тая реплика ми е нещо позната, ама откъде ли... :19a: Айде, изкарвайте си весело :19a:
 

То май ни стана навик да патуваме на някъде в последния момент и от там цяла нощ разглеждане на забележителности...
А за часа май съм те излъгал КАКЧЕ то беше 00.30...
Но най-важното е че Боян. Kabby и Инструктора ни чакаха въпреки нашето забавяне по пътя /ако това е път, щот на места беше на чакъл/ и премеждията ни с органите на реда...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 септември 2006 - 08:36

OПА!!!

Еми какво да ви кажа! Яко преживяване! Седя си аз във Вторник с жената и детето и си мисля, утре е почивен ден а тая вечер сам скапан и ше си легна рано и ше се наспя! И влязохме с малкия да се поплицикаме в банята. И в 21:16 точно иде жената и ми носи телефона, звънял ми Митко и сега неознат номер ме търси, казвам и да вдигне и да пита кой е. И тя казва "Калин от Опел Клуб"!. Казах и да му каже да изчака ще му се обадя след малко. И се чудя ся кой е тоз Калин и защо едно приятелче Митко ми е звънял. И след като излязохме от банята с лапето и си взимам телефона и какво да видя, звънял ми Митака от София! И стоплих вече за кой Калин става дума! И помислих, че се разпиват някъде и са се сетили за мен. Звъня аз и Митака вика, "Скорпионе, братче мислим тука групата да дойдем до Благоевград тая вечер!" и единственото дет ми текна да кажа беше "Чакам ви!" Та така, тръгнаха те чак май към 22:30. Дойдоха към 00:30. Бяхме в едно ресторантче до към 6 сутринта, после цяла сутрин по центъра да се разшетахме с Опела на малкия. :) Имаше толкова пези и смях, че ме болеше корема после! Първо ми скисна да чакам дома и приспах малкия и казах на жената, че не ме свърта и излязох и отидох на Лукойла на входа на града да чакам. Дойде и Kabby за подкрепа. После и Учебната с Инструктора. Седяхме и чакахем ли чакахме! Ама пичовете се забавиха. Спирали ги два пъти куките и сега Калинчо има фиш и акт! След като дойдоха оставихме колите в Опел Клуб Благоевград Сервиз. След което наравихме малко врътки с Тиграта и айде по центъра. Митака гони една мадама с гол гръб да я снима! Спукахме се от смях! То не бяха базици то не беше чудо. После и в "Папараци" като се подкарахме, някои повече други по-малко!" Абе лудница стана по едно време! На сутринта като станах и слязох да видя какво става всички изчезнали само Митака спи. Е мъчих се да го събудя ама не стана. И му отворих прозорците и като подиша чист възду и скочи и айде пак тигели по града. Мисля на всички им беше кеф от цялата екскурзия. Съжалявам, че нямаше как да идем и до Рилския манастир в Сряда. Другия път като идвате момчета казвайте по от рано да се подготвям на ниво!
Ето и малко снимки от телефона ми. Довечера ще кача и тези от телефона на Митака.

Чакам сам на Лукойл на енерджи дринк, щото си знаех че няма да е лесна тая нощ:
Публикувано изображение

Вече и Kabby e дошъл
Публикувано изображение

И Инструктора
Публикувано изображение

Първа снимка след пристигането на групата!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Без коментар!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

В сервиза :)
Публикувано изображение


Публикувано изображение

На път за София!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Айде чакаме нови гости!!! :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 07 септември 2006 - 08:36

УПС !
Тъкмо измрънках че няма снимки .. и те се появиха :)

Истината е на Митака в снимките :) Трябваше да го вземат за рекламно лице на „ПАПАРАЦИ“ :))
Як папарак ! Цяла вечер не се спря да снима.

Както се казва „Убаво беше, ама свърши“ за съжаление
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 07 септември 2006 - 22:41

Ето снимките и от телефона на Митака! Тенкю брадче!

Това са снимки от пристигането на Лукойл:
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Е това е един постер на централната улица в Благоевград! :19a:

Публикувано изображение


Опел Клуб Банда :19a:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето и девойката дето Митака гони по площада да и снима голия гръб! :19a:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Ето и най-малкия "Опал" фен в Благоевград

Публикувано изображение


И още една сервитьорка снимана...

Публикувано изображение


Публикувано изображение


:19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 08 октомври 2006 - 01:18

Малко се позабавих с темата за гостите ни от Варна и София, но тая седмица за мен имаше много емоции и доста работа за вършене и чак сега намерих време за това.

И така, на гости ни бяха Loz и Lozka (тая традиция я почна Neam_Raven :) ), Мрънки и Kaos! Всичко се разви от Понеделник 02, до Сряда 04, Октомври 2006 лето господне! В Понеделник групата беше на Мелник и ние с Kabby я посетихме и заварихме в "Хубавата кръчма" която не случайно носи това име! За жалост аз неможах да се включа в надпиването с "Любовно вино" щото към 13:00 през ноща се прибрахме с Kabby обратно в Благоевград. Работа какво да се прави. Ето и някои подбрани снимки :) :

Любовното вино - чупи легла!
Публикувано изображение

Ето и менюто :61:
Публикувано изображение

Ето едни Мелнишки моми:
Публикувано изображение

Неотразимата усмивка :19a: :
Публикувано изображение

Нов имидж:
Публикувано изображение

Без коментар! От тва вино кви мъже стават!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Кой ше посвири на войводата! :)
Публикувано изображение

Глей къв тигър си имаме!
Публикувано изображение

Евала!
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение

Ето това е красотата на Мелник
Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


На другия ден групата пристигна в Благоевград и се настаниха на две части при мен и Kabby. Деня премина много интересно. Направихме една извънредна среща на ОМВ. Събрахме се почти всички с малки изключения! Ето и снимки от срещата:

Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Публикувано изображение


Вечерта завърши с малко гонки на Терминала. Loz се представи блестящо и показа завидни сили на Астричката си! :bravoo: Мисля, че го впечатлихме с баба Аскона и вървежа и :61: .

И накрая си направихме малко финално парти в ресторант "Папараци".

В Сряда след като гостите се наспаха, пихме натурални сокчета на "ОМВ" и се разделихме с най-добри чувства! Надявам се всички да са прекарали добре в наща компания! Аз лично съм супер доволен и щастлив да познавам такива готини хора! Благодаря на всички! И до нови срещи дето се казва!

:61: :61:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 октомври 2006 - 11:46

Публикувано изображение


Тази снимка разцепва просто... :bravoo:
Отговори

kaka снимка kaka 08 октомври 2006 - 12:41

Голям смях са тия снимки :61: И тая котка.. ние може и да не се виждаме хубаво, ама мотката е на линия под масата! :61: Ако някой ходи в Мелник, да не се колебае, а да отива да хапва и пийва при бай Илия в "Хубавата кръчма", дето ние така се разхубавихме... :bravoo: Добре, че Боян е спестил късната фаза на снимките :61:

После в Благоевград също беше весело, поне за женската част от компанията, която си имаше мисия :61: успешно изпълнена, докато мъжката част седеше на пица. Вечерта на ОМВ доста народ дойде :61: И на терминала беше забавно, само дето няма снимки :61: ама то как да снимаш някакви си стопове в далечината на около 400 м :61:

С 5 думи: Хубаво беше, ама свърши! Благодарим!

П.П. Бояне, във Варна вече живее скорпион, който е кръстен на теб :19a:
Мнението беше редактирано от MpbHku: 08 октомври 2006 - 15:48
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 октомври 2006 - 08:44

Аз затова написах, че са подбрани снимките :)

Какви ги е раждала майка България а... войводи, кумити и тигри български!

Какче я кажи за скорпиона малко повече?! :)
Отговори

kaka снимка kaka 09 октомври 2006 - 09:04

Scorpion_BV, на Oct 9 2006, 09:44 AM, каза:

Какче я кажи за скорпиона малко повече?!  :)
 

Те дори са два, и вече са варненци :bravoo: Уловихме ги на вилата, дето ходихме след Благоевград. Единия се казва Боян, а другия - Йордан. Купили са им скакалци, да имат да папкат. Повече подробности - от Оги.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg