Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

На гости в Благоевград

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 09 октомври 2006 - 09:06

MpbHku, на Oct 9 2006, 09:04 AM, каза:

Scorpion_BV, на Oct 9 2006, 09:44 AM, каза:

Какче я кажи за скорпиона малко повече?!  :)
 

Те дори са два, и вече са варненци :bravoo: Уловихме ги на вилата, дето ходихме след Благоевград. Единия се казва Боян, а другия - Йордан. Купили са им скакалци, да имат да папкат. Повече подробности - от Оги.
 

Леле искам снимки да ги видим! А други що Йордан се казва?

:61:
Отговори

Оги снимка Оги 10 октомври 2006 - 15:02

Еееееееееейййййййййй :61: ... ква яка тема :19a: Мерси за добрите думи, наистина си изкарахме много яко. Бояне, поздрави Опелджиите от Благоевград и да си стягат XE-тата, че е срамота да падат с 35 коня повече :)
Много ми хареса иначе и ако имам път в нея посока ще направя всичко възможно да ви посетя пак :61:

Scorpion_BV, на Вчера, 09:06 AM, каза:

А други що Йордан се казва?


Ми първия много лесно го именовахме ама втория :bravoo: ... и аз незнам :)
Отговори

kaka снимка kaka 10 октомври 2006 - 15:28

Ами нали втория си падаше нещо малко акробат, та на акробата го кръстихме, Йордан Йовчев :61: То май аз ги кръстих и двата :bravoo: Ама пък и добре звучи: Боян и Йордан :dancin:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 октомври 2006 - 15:33

А от де знаете че са мъжки!!! :bravoo:
Отговори

Оги снимка Оги 10 октомври 2006 - 15:36

MpbHku, на Oct 10 2006, 03:28 PM, каза:

Ами нали втория си падаше нещо малко акробат, та на акробата го кръстихме, Йордан Йовчев :61: То май аз ги кръстих и двата :bravoo: Ама пък и добре звучи: Боян и Йордан  :dancin:
 


Незнам ... най-якото е като се сбият, умирам си от кеф :19a: ... и ги видях в действие кат опрайха единия скакалец ... гепва го с щипката и го бодва и го пуска и чака да умре ... после папа на спокойствие :61:
Иначе за пола пратих Ина в терариума и ни разкриха как се познават хихихих
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 10 октомври 2006 - 16:36

Scorpion_BV, на Oct 8 2006, 02:18 AM, каза:

И така, на гости ни бяха Loz и Lozka (тая традиция я почна Neam_Raven  :) ), Мрънки и Kaos!
 

Е не трябва ли да е Мрънчо, като е Мрънки :tongue: Иначе се радвам много, че сте си изкарали приятно. То с такава компания как няма... :) Само съжалявам, че не можахме да се засечем с Loz, но време има, живота е пред нас :) Да се надяваме да успеем да се съберем всички на национална среща някой ден, някоя година... :bravoo:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 октомври 2006 - 08:02

Ми освен да запазя някой хотел и да го пишем национална среща в Благоевград и който доиде доиде :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 октомври 2006 - 07:45

И така най-после намерих време да драсна два три реда за последния уикенд прекаран в компанията на едни веселяци! Миналата Събота решихме с моето семейство да отидем до София да водя малкия на "Патиланци" и т.н. Времето беше прекрасно и отидохме. Там бяхме посрещнати любезно от Митко "метана" :) След като си изкарахме супер решихме същата вечер да се върнем до Благоевград всички заедно. Речено сторено! Групата се състоеше от Митко и семейството му, Жоро и Калинчо. В Събота вечерта бяхме на кръчменце ама беше кофти, нямаше пиене, нали имаше избори! В Неделя поехме на Юг. Първо отскочихме до Сандански. Направихме една сериозна разходка и се нагледахме на кл..... както казва Митака. След това седнахме да хапнем някой други да се наплюскат с печени пилета! :19a: Ма няма да кажа кой! :) След което отцепихме да Петрич, където видяхме най-яката Опел секта в България! :19a: След това минахме и през Рупите и църквата на баба Ванга. И като капак врътнахме и през Мелник, където след едно яко катерене по едно черно пътче се озовахме в избата на Шестака :) Пийнахме винце, обясниха ни туй унуй за избите и мелнишкото вино и хайде на обратно. Даже и на срещата на ОМВ останаха пичовете :) Изкарахме си супер! Надявам се скоро пак! Специални благодарности на Митака, Жоро и Калинчо, че са момчета на място и душа хора! :19a: :19a:
Вече ми липсвате!

Ето и малко снимки от телефона ми. Скоро чакам снимки и от телефона на Митака!
Ей ни на всички вкупом! Това дето се синее между Жоро и Калин е форумчето :)
Публикувано изображение

Приятелчета!
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Красотата на Сандански :)
Публикувано изображение


Публикувано изображение

Метановата Астра
Публикувано изображение

Метан станцията
Публикувано изображение

Толкова струва да изминете 205км. на метан!!! :19a:
Публикувано изображение

На паркинга на Рупите
Публикувано изображение

Мелник :19a:
Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори

Жоро снимка Жоро 24 октомври 2006 - 08:31

Scorpion_BV, на Oct 24 2006, 08:45 AM, каза:

И така най-после намерих време да драсна два три реда за последния уикенд прекаран в компанията на едни веселяци! Миналата Събота решихме с моето семейство да отидем до София да водя малкия на "Патиланци" и т.н. Времето беше прекрасно и отидохме. Там бяхме посрещнати любезно от Митко "метана"  :)  След като си изкарахме супер решихме същата вечер да се върнем до Благоевград всички заедно. Речено сторено! Групата се състоеше от Митко и семейството му, Жоро и Калинчо. В Събота вечерта бяхме на кръчменце ама беше кофти, нямаше пиене, нали имаше избори! В Неделя поехме на Юг. Първо отскочихме до Сандански. Направихме една сериозна разходка и се нагледахме на кл..... както казва Митака. След това седнахме да хапнем някой други да се наплюскат с печени пилета! :19a:  Ма няма да кажа кой!  :)  След което отцепихме да Петрич, където видяхме най-яката Опел секта в България!  :19a: След това минахме и през Рупите и църквата на баба Ванга. И като капак врътнахме и през Мелник, където след едно яко катерене по едно черно пътче се озовахме в избата на Шестака  :)  Пийнахме винце, обясниха ни туй унуй за избите и мелнишкото вино и хайде на обратно. Даже и на срещата на ОМВ останаха пичовете  :) Изкарахме си супер! Надявам се скоро пак! Специални благодарности на Митака, Жоро и Калинчо, че са момчета на място и душа хора!  :19a:  :19a:
Вече ми липсвате!

И аз потвърждавам че изкарахме невероятно...
Благодаря на домакините за гостоприемството и за хубавия тур дет ни направиха. За пореден път за тези два месеца дет не се спряхме се уверявам, че имаме прекрасна държава с много потенциал.
То 1/2 пиле само ти не яде Боянчо :19a: Още веднъж изкарахме си невероятно... Мите, прати снимките на Боян да пусне няколко...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 24 октомври 2006 - 11:27

Пратете ми тия с киселото мляко моляяяя!!!!

Жоре иди и ми ги прати ти снимките, че Митака е много сериозен :19a:
Отговори

ИНСТРУКТОРА снимка ИНСТРУКТОРА 24 октомври 2006 - 18:12

БРАВО БЕ!поне да се бяхте обадили?! :19a: :fart2: :19a: :19a: :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 24 октомври 2006 - 21:06

Венци ти си много работен :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 октомври 2006 - 07:42

ИНСТРУКТОРА, на Oct 24 2006, 06:12 PM, каза:

БРАВО БЕ!поне да се бяхте обадили?! :19a:  :fart2:  :19a:  :19a:  :19a:
 

Бате Венци, съжалявам, че не се обадихме но знаех че си на работа и затова! Не сме те забравили! Всички питаха за тебе. А я кажи ти къде се криеш по Еленово а? :) И що не се обаждаш като не си на работа! :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 октомври 2006 - 08:58

Ейййй, ама сте значи, споко Венци, и на мен никой нищо не казва. Тия са се отделили от основната група, ама ще ги :19a: таковам :) Другият път :19a: щото иначе няма да се раберем...
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 октомври 2006 - 09:04

Neam_Raven, на Oct 25 2006, 08:58 AM, каза:

Ейййй, ама сте значи, споко Венци, и на мен никой нищо не казва. Тия са се отделили от основната група, ама ще ги  :19a: таковам :) Другият път :19a: щото иначе няма да се раберем...
 

Баце не ме дразни че ше дойда да те сцепя довечере бе пустиняк! Нали ти се обадих! Ти каза, че ще си на Враца да си ремонтираш колъта! :19a:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 25 октомври 2006 - 09:22

Така или иначе нищо не успях да свърша, ма де да ви знам, че действате толкова спонтанно и ще ходите до Блг и после до Мелник... И не е зле да ми дадеш тел. на човека, който трябваше да питам за ДВГ-то, сещаш ли се :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 25 октомври 2006 - 10:07

Neam_Raven, на Oct 25 2006, 09:22 AM, каза:

Така или иначе нищо не успях да свърша, ма де да ви знам, че действате толкова спонтанно и ще ходите до Блг и после до Мелник... И не е зле да ми дадеш тел. на човека, който трябваше да питам за ДВГ-то, сещаш ли се :)
 

Да сещам се ама като нямам време да ида... Аз не ти ли казах за идването до Благоевград а? Я помисли :)
Отговори

espero2000 снимка espero2000 25 октомври 2006 - 19:06

Днес за малко Благоевград ми беше на гости и като гледам там как посрещат значи аз направо съм се изложил :19a:
Другият път ще се реванширам обещавам
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 октомври 2006 - 07:40

espero2000, на Oct 25 2006, 07:06 PM, каза:

Днес за малко Благоевград ми беше на гости и като гледам там как посрещат значи аз направо съм се изложил  :19a:
Другият път ще се реванширам обещавам
 

Другия път да ни дойдеш на гости с Мантата!!! Посрещна си ни много добре даже! Ние сме доволни! :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 октомври 2006 - 09:00

Ето за какво ми ползваха колата сутринта в Неделя! Пиеници!

Публикувано изображение


Публикувано изображение
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg