Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

БЛАГОЕВГРАД - седмични срещи!

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 12 март 2006 - 21:13

The_Ancient, на Mar 12 2006, 08:30 PM, каза:

браво ! благодаря ви, че ме предупредихте навреме ! сега разбирам всъщност какви сериозни намерения имате относно срещите.
 

Колега,
съжалявам, че толкова късно пуснах поста! Бяхме само двамата с колегата Kabby и един негов приятел. Разбрахме за точния час доста късно, не бях сигурен дали ще смогна да се освободя. Надявам се за другата неделя да е ясен чеса по от рано и да могат всички да се включат. Моля, кажете в колко ви е удобно да правим срещите за да решим точно за даден час и да не става като днес. Също така може да ми изпратите ГСМ-и те си за да мога да се обаждам да ви предупреждавам. Може и през седмицата да се видим да се запознаем, после вече ще е много по лесно. Докато бяхме на ОМВ-то минаха доста хубави Опелчета и сега като се замисля, май трябваше да изловим собствениците им и да ги информираме за инициативата. Надявам се да няма засегнати и обидени още в самото начало. :dance:
Иначе първата среща мина много добре, поприказвахме за колите и за много други неща. Обсъдихме и някои стари преживявания от Паничище (Първия Опел Уикенд). Обменихме и малко техническа информация :) .

Ето и три снимки, за жалост с лошо качество но апарата ми е много старичък и толкова си може :) :

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:icon_eek2:
Отговори

kabby снимка kabby 13 март 2006 - 10:26

хайде да не го обръщаме на сърдене:)
Всъщност вината е моя. Ще почерпя по бира на следващата среща за да няма сърдити :)
Аз се прибрах късно в Благоевград и късно звъннах съответно.
Предлагам Ви следващия път отново да по това време - 19:30 ч.

Всички, които са абонати на М-тел могат да пратят номерата си на ЛС към мен.
Имам възмойност да изпращам около 200 безплатни смс-а на куп всеки ден, следователно и известяването ще е доста по-бързо :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 13 март 2006 - 11:25

ОК да направим така:
ден Неделя, час 19:30, място ОМВ-Благоевград

Всички желаещи да заповядат!

Всеки който иска да ни изпрати ГСМ-а си (на мен и на Kabby на ЛС) за да ви предупреждаваме за промени и др.
Отговори

kabby снимка kabby 17 март 2006 - 19:19

Здрвейте :)

В неделя съм извън Благоевград и няма да мога да се появя.
В интерес на истината съм извън Югозападна БГ, но ще разказвам като се прибера.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 17 март 2006 - 21:09

kabby, на Mar 17 2006, 07:19 PM, каза:

Здрвейте :)

В неделя съм извън Благоевград и няма да мога да се появя.
В интерес на истината съм извън Югозападна БГ, но ще разказвам като се прибера.
 


ОК приятно изкарване където и да ходиш! Аз в неделя ще звънна на колегите на които имам ГСМ-ите да направим срещата. Тези дни малко го закъсах със здравето и дано до Неделя да съм на линия.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 март 2006 - 11:47

Колеги надявам се днес да направим срещичка! Ще звънна на всички на които имам телефоните към 5 да се разберем окончателно. Ако някой не ми е изпратил ГСМ-а си нека ми пише има още време до вечерта. :icon_eek2:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 19 март 2006 - 19:21

нема те да звъннеш
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 19 март 2006 - 22:52

The_Ancient, на Mar 19 2006, 07:21 PM, каза:

нема те да звъннеш
 


Колега имаш ЛС! :icon_eek2:

Иначе срещата мина добре. Новото лице беше моя приятел Слави, който собственоръчно си реставрира една Опел Манта. Стана интересен разговор за това какво е правил и предстои да прави по нея. Ето и нейни снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

По колата има още работа но всяко нещо с времето си. Иначе до тук има доста интересни работи, спортни седалки, нови джанти 15-ки, двоен ауспух излизащ под вратите и от двете страни, багажник с отваряне чрез копче от купето и др. Работата продължава!

Поздрави на всички и да се стягате за другата Неделя да направим нещо още по сериозно! :dance:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 20 март 2006 - 00:25

малеее защо не казахте бе ??? тия манти... :icon_eek2: :flag: :dance: :flag: :2bg: :321:
другия път задължително ще дойда да видя мантата !!!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 20 април 2006 - 19:13

Честито на всички пускането на форума! Със срещите напредваме и се надявам да ставаме все повече.

П.С.

Мисля, тази Неделя да пропуснем защото е празник и повечето от нас предполагам ще искат да са си със семействата.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 20 април 2006 - 19:18

Ето и снимки от 26.03.2006г.:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:newsm69:

Скоро още :)
Отговори

kabby снимка kabby 21 април 2006 - 10:42

Това е от срещата за която закъснях явно :)
Какво да се прави - живот на колела :)
Тази неделя е хубаво да се пропусне. Аз пак ще съм извън югозапада.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 април 2006 - 12:41

Айде колеги днес 30.04.2006г. на ОМВ-Благоевград в 8:00 часа! Надявам се да има по-голямо присъствие. Освен обичайните заподозрени се надявам да има и нови лица! Поздрави на всички! :beer:
Отговори

kabby снимка kabby 30 април 2006 - 13:00

Колега имаш по-бърза реакция от участник в "Бързи и яростни" :)))
Аз докато си оправя web-a и успя да пишеш :)

Имаш ЛС
Аз ще се опитам да се добера до Благоеград в нормално време.
Надявам се да се видим
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 30 април 2006 - 23:12

Привет на всички!

Срещата беше супер, макар и да си бяхме както обикновено HotBlg, Kabby и аз. Лафа вървеше. Посмяхме се доста! Накрая за капак и помогнахме на едно момче да си запали Голфчето 2-ка :). За жалост нямаше фото. За следващата седмица може да има изненади за присъстващите! Имаме идеи и за привличане на нови хора. Дано нещата да се развиват в положителна насока.

:beer: :beer:
Отговори

kabby снимка kabby 05 май 2006 - 08:32

От сега да попитам :
Тази неделя какво правим ?
Аз май за първи път от много много време ще почивам и освен това няма да пътувам, та да си знам.
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 05 май 2006 - 08:59

Е как какво ще правим? - Ще се смеем, ще набираме нови ентусиасти за Клуба и някои ще пият бира :beer: ...
Живи и здрави, 19,30 или 20,00ч. в Неделя, който е свободен - на ОМВ, масите са големи, побират много хора ... :)

Аз да подкрепя една идея на Scorpion_BV за изработването на хартиени бележки с Покана за Клуба, та, ако на някой му се занимава - може ли да направи на ПС нещо забавно и веселко по темата, та да си разпринтим и да ги поразпространиме по Благоевградските Опели, че нещо рехав е отбора, а голям ни е града ... :beer:
Хубаво ви!
Отговори

Stoil снимка Stoil 05 май 2006 - 09:10

а Олег не идва ли с някоя от бегачките там по вашите срещи ? :beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 05 май 2006 - 22:52

kabby, на May 5 2006, 08:32 AM, каза:

От сега да попитам :
Тази неделя какво правим ?
Аз май за първи път от много много време ще почивам и освен това няма да пътувам, та да си знам.
 


Е как какво! Пак като миналия път! Ще лафим, ще се хилим и Голфове ще ремонтираме! Да ви кажа чесно тези срещи са като черешката на тортата за края на седмицата! А и с теб сделка ще правим ли? Приемам офертата ти ако почерпиш една минерална вода :)

HotBlg, на May 5 2006, 08:59 AM, каза:

Е как какво ще правим? - Ще се смеем, ще набираме нови ентусиасти за Клуба и някои ще пият бира  :beer:  ...
Живи и здрави, 19,30 или 20,00ч. в Неделя, който е свободен - на ОМВ, масите са големи, побират много хора ... :)

Аз да подкрепя една идея на Scorpion_BV за изработването на хартиени бележки с Покана за Клуба, та, ако на някой му се занимава - може ли да направи на ПС нещо забавно и веселко по темата, та да си разпринтим и да ги поразпространиме по Благоевградските Опели, че нещо рехав е отбора, а голям ни е града ...  :beer:
Хубаво ви!
 


Утре сигурно ще съм на Сандански, но в Неделя сутрин ще нахвърлям идеите си и ще направя малко матереали да ги обсъдим на срещата!

GSI-DOHC, на May 5 2006, 09:10 AM, каза:

а Олег не идва ли с някоя от бегачките там по вашите срещи ? :beer:
 


Имаш предвид Kadet_16V ли? Той нали го баннаха одавна и не влиза да му кажем за срещите! Ако имаш връзка с него кажи му ако иска да дойде.

Поздрави на всички! Надявам се да дойде още един колега! Той си знае кой е!

:beer: :beer: :beer: :beer: :2bg: :doh: :doh: :doh: :doh: :2bg:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 08 май 2006 - 22:32

напоследък бях доста зает и не можех да идвам, но ако продължавате със срещите вече съм на линия! :) :beer:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg