Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Благоевград

БЛАГОЕВГРАД - седмични срещи!

ГостIvan Metsanich_* 08 май 2006 - 22:54

[quote name='The_Ancient' date='May 8 2006, 10:32 PM']

:beer: Ideiata za birata mi haresva. Az swm nov v saita ama akoshte ima bira - broite me !

p.p. Pwk posle shte se pribera s taxi :)
Отговори

kirchank снимка kirchank 09 май 2006 - 20:12

Е пичове шибана работа аз в неделя пътувам за Софето или съм на работа там ,ама ако мога некои път ке дойда :beer:
:beer:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 10 май 2006 - 10:31

The_Ancient, на May 8 2006, 10:32 PM, каза:

напоследък бях доста зает и не можех да идвам, но ако продължавате със срещите вече съм на линия! :)  :icon_sad:
 


Аз ти звънях в Неделя ама телефона ти даваше че няма връзка с този номер. Тази Неделя ще звънна пак :)

Ivan Metsanich, на May 8 2006, 10:54 PM, каза:

:19a:  Ideiata za birata mi haresva. Az swm nov v saita ama akoshte ima bira - broite me !
p.p. Pwk posle shte se pribera s taxi :)
 


Офертата ми важи :19a: !

kirchank, на May 9 2006, 08:12 PM, каза:

Е пичове шибана работа аз в неделя пътувам за Софето или съм на работа там ,ама ако мога некои път ке дойда  :19a:
  :opel_forever:
 


Заповядай! Правим ги вече срещите от 20:00 вечерта и последно време изкарваме до към 22:30. Дано не ни бият жените :) .

:19a:

:19a: :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 10 май 2006 - 19:36

Scorpion_BV, на May 10 2006, 10:31 AM, каза:

Заповядай! Правим ги вече срещите от 20:00 вечерта и последно време изкарваме до към 22:30. Дано не ни бият жените  :) .


Е то е за общото благо де. Пък и да опитат да ни бият - при мен е в сила правилото "Само нинджа може да убие нинджа" :opel_forever:


Тази неделя се надявам да е по-толичко и белким се съберем малко по-широк състав.

*Дай боже и да съм на нови гуми с джанти :)
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 11 май 2006 - 08:04

Ех, ще се наложи да почваме процедура по популяризиране на срещите май ... :icon_sad: Колеги, който има възможност - нека направи рекламни листчета и да почнем оттам, защото малко колеги влизат във форума от Благоевград! Пък като се посъберем повечко хара, та бихме могли и да променим дори мястото на срещата, като стопли времето - може и на Бачиново, или другате, в Благоевград има много места с възможност за паркиране на повече коли! /е Опели де, останалото не се брои ... :opel_forever: /
Хубав ден и усмивки!
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 май 2006 - 08:56

HotBlg, на May 11 2006, 08:04 AM, каза:

Ех, ще се наложи да почваме процедура по популяризиране на срещите май ...  :icon_sad:  Колеги, който има възможност - нека направи рекламни листчета и да почнем оттам, защото малко колеги влизат във форума от Благоевград! Пък като се посъберем повечко хара, та бихме могли и да променим дори мястото на срещата, като стопли времето - може и на Бачиново, или другате, в Благоевград има много места с възможност за паркиране на повече коли! /е Опели де, останалото не се брои ...  :opel_forever: /
Хубав ден и усмивки!
 


Ще се захвана с тая работа само малко време да остане, че напоследък ми е много гърч. Иначе идеята за бачиново е много добра! Мисля да я обсъдим и да действаме! Аз съм за! Само дано се оправи времето, че в момента е баси гадното...
Отговори

kabby снимка kabby 11 май 2006 - 19:09

Аз предлагам да не бързаме чак толкова.
Защо?
Защото тази седмица чакам баджове във фирмата, на картинка изглеждаха много добре, ако са читави - ще можем да пробваме с моя как стои.
Защото ако не ме лъже паметта някъде се спомена за стикери на клуба.
Смятам, че един стикер на колата /на видно място разбира се/ върши доста повече работа от каквото и да е друго/
Защото всички имаме познати, които карат правилната марка коли и дори само тях да успеем да навием да дойдат - пак ще стане калабалък, а стадния принцип е в сила навсякъде :)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 11 май 2006 - 20:25

kabby, на May 11 2006, 07:09 PM, каза:

Аз предлагам да не бързаме чак толкова.
Защо?
Защото тази седмица чакам баджове във фирмата, на картинка изглеждаха много добре, ако са читави - ще можем да пробваме с моя как стои.
Защото ако не ме лъже паметта някъде се спомена за стикери на клуба.
Смятам, че един стикер на колата /на видно място разбира се/ върши доста повече работа от каквото и да е друго/
Защото всички имаме познати, които карат правилната марка коли и дори само тях да успеем да навием да дойдат - пак ще стане калабалък, а стадния принцип е в сила навсякъде :)
 


В тоя ред на мисли, приемам оферти за изработване на надписи с адреса на клуба за задните джамове на комбата от фолио! Ако имате връзки за нещо по-преференциални цени казвайте!

:opel_forever:
Отговори

kabby снимка kabby 15 май 2006 - 09:56

За срещичката нещо да кажеш?
Пак скромно беше .. ама смях да има :)
Другата седмица чакаме една манта и един кадет в допълнение :)
Аз ще навивам идиота със синята фАстра да се явне поне за малко.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 16 май 2006 - 09:27

kabby, на May 15 2006, 09:56 AM, каза:

За срещичката нещо да кажеш?
Пак скромно беше .. ама смях да има :)
Другата седмица чакаме една манта и един кадет в допълнение :)
Аз ще навивам идиота със синята фАстра да се явне поне за малко.
 


Ми срещата си беше супер! Само дето закъснях зарад женската част в моя живот :) Много ми стана весело как щех да прасна ония бакшиш на ОМВ :opel_forever: . Ма съм егати експреса а! Докат ме питаш за номера и аз вече при тебе да ти го дам лично! Така и не се сетих да те питам ти с тоя пич свърза ли се? За Мантата не обещавам ама ще пробвам да го навия момчето да дойде. Той сега лятото джитка с мотор повече :icon_sad:. А кадета няма да му даваме да ходи да спортува в Неделя за да не се измъква така! За кой идиот със синя фАстра говориш? Че те са много :19a: А и са се сетих, бе немога да си махна мухите от предницата! То бива да се налепат ама чак па толко! Мутация има няква сред мухите, станали са като крави!
А и треа тази Неделя, да вземем да се разберем за организацията, че някои път няма да мога да дойда и да може да си се събирате и без мен. :19a:

:19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 21 май 2006 - 15:16

Здравейте на всички!

Днес 21.05.2006 - на ОМВ от 20:00ч.! Извинителни не се приемат! Надявам се една Манта да ни бъде атракцията на вечерта!

:opel_forever:
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 21 май 2006 - 23:12

днеска си беше доволно :helpsmilie:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 22 май 2006 - 09:45

Вярно си е, щом до след 23ч. го откарахме, ... :helpsmilie:
Дано и следващият път има толкова хора!
Отговори

kabby снимка kabby 22 май 2006 - 17:03

Че ние и миналия път май до толкова си откарахме.
Ама този път се посъбрахме което е хубаво ...
На фона на 3 макс човека до сега снощи имаше 7 коли и 1 мотор :)

Само дето никой не се сети че трябва да се правят снимки.

Иначе ме е яд, че не смогнах с гумите, но днес на тест драйв до Дупница новото ми бъги се държа прекрасно :) /The_Ancient, сега баба Вектра е по-висока от твоята/

За съжаление следващата седмица сте без мен.
След това излизам в отпуск ..
Чакайте ме най-рано на 18-ти Юни.
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 22 май 2006 - 22:33

ЛЕЛЕЕЕ ЯКА СРЕЩА!!!

Толкоз Опел толкоз народ и да няма фото. Аз съм за бой признавам. Изфуках се с новите джанти! Калоян ми отнесе старите :) Жорката си разчисти терасата :19a: ! Една Манта ни събра очите, сърцата и ушите! Че собственика и с мотор се показа. И пушилка дигна бая! Новите попълнения са една Астра Ф с C14SE, синичка с големи валяци и мераклия водач. Една Корса с X14XE маторетка, дето много бега и е пълна мания. Даже пише SPORT на нея. Абе развиваме се мисля в правилна посока. Радващото е, че има и хора дет не влизат във форума но им харесва идеята да се събираме за марката. Обещаха да набират нови ентусиасти. Иначе май винаги се заплесваме до към 23:00. :19a: . Някой видяха и капачка тунинга ми! Дига 10 коня. Абе мнооо яко. А Калоян треа да черпи щото вече кара Опел Вектра А Фронтера Едишън Лимитед!!! Айде поздрави на всички и до другата Неделя! Калояне момчетата ще искат да видят как изглежда колата, земи я снимай и я плясни тука да се гледа!

:helpsmilie: :19a:
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 23 май 2006 - 09:04

Ami taka e, da se suberem i da nqma foto, :), ta sledvastiqt put predlagam site opelistii da zastanem do benz-kolonkite, no v obratnata posoka /kato edin zabluden gruk i edin gradski s cherveno BMV :)/ i da se snimame za 5 secundi, ste stane snimka trepach, ama trebe i sugledvach na ulicata da ima, da ne bi sluchaino posle da ima i snimki trepach v rayonnoto :)))) ....
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 23 май 2006 - 14:30

HotBlg, на May 23 2006, 09:04 AM, каза:

Ami taka e, da se suberem i da nqma foto, :), ta sledvastiqt put predlagam site opelistii da zastanem do benz-kolonkite, no v obratnata posoka /kato edin zabluden gruk i edin gradski s cherveno BMV :)/ i da se snimame za 5 secundi, ste stane snimka trepach, ama trebe i sugledvach na ulicata da ima, da ne bi sluchaino posle da ima i snimki trepach v rayonnoto :)))) ....
 


Що на латиница ве! Ще ти се скарат :) . Иначе идеята е добра много! Куките по това време спят няма страшно. Само някой да намери готин апарат, че с моя е мизерия да снимам.

А и утре е празник, аз не съм на бачкане. Що не направим едно мини среща на Бачиново на хладинка! Ще пием по една студена вода и ще побъбрим! :helpsmilie: .

П.С. Пичове спомняте ли си Мерцедеса с хромираните джанти с въртящи се елементи! Вчера го видях на трупчета при алеята за Бачиново. Тъпите крадливи копеленца са го лишили от джантите. Мамка им крадлива да им изгорат рачичките дано! :19a:
Отговори

kabby снимка kabby 25 май 2006 - 12:14

Може и просто да е скапал лагерите бре :) и да ги е свалил за да ги сменя :)

Снимки като оправя вратата.
Или евентуално като стигна в габрово ... ако не ме мързи :)
По бачиново трябваше да се разходим повечко ... ама к'во да се прави - шанс :)
Айде 2 недели без мен по срещите - дано се събирате повечко и да правите снимки :)

Со здраве.
Отговори

HotBlg снимка HotBlg 25 май 2006 - 13:06

Олеле, верно съм писал на латиница, пък доскоро не ми отваряше страницата, чак сега я отваря, мда, идеята за Бачиново ще я реализираме, въпрос на време! :19a:

Ами - така е, системата "Нанайци" проработи - ние като не му харесахме джантите на човека с Мерцедеса и - ей на, задигнали са му ги ... колеги, трябва много да внимаваме какво коментираме, в този ред на мисли -
ВСЕКИ OPEL Е СУПЕР! :) Белким спрат да ги крадат ...

Хубав ви ден и безаварийно! :helpsmilie:
Отговори

kabby снимка kabby 25 май 2006 - 19:02

По темата за снимките:
Предлагам ви следната система:
На 18-ти Юни /примерно/ да се съберем всички и да направим колкото се може повече снимки.
Идеята е, че до тогава има много време и всеки ще може да си организира така нещата, че да дойде.
Освен това имаме цял месец да привлечем нови посетители.

Та така: 18-ти Юни - събиране и много снимки - това е предложението.

EDIT: от три работи личната ми галерия, вече на постоянен адрес. Смятам да не я местя повече
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg