Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to 402 м. ...

corsa gsi vs bravo hgt

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 03 април 2014 - 17:40

Добре бе мен - ти ХГТ биеш, този гнил кош ли да ти се опре?! :confused: Ако са го 'шперосали' и има доработки може и да те бие. Това дали има агу или не не е от кой-знае какво значение. Имам познат с С3 с газ, на друг - Фиат Купе 20/20вТ от Италия дойде с газов инжекцион... Пак на купе турбо, но 20/16в пак с газ и т.н. Да не говорим, че и 95%, да не и повече от Кайените(бензиновите) са с газова, както и Туагег... Особенно ако е и ГИ, може и + да му е...
П.С. - Да не забравяме, че ако гарнитурата волан-седалка е духнала и 300кс да е ще го биеш(както бравото)...
Отговори

Делиов снимка Делиов 04 април 2014 - 00:10

Е пуснахме се.... Дори и на старта не ми държи.... Иначе на събирането дойде некво бмв 525 тдс май... Бъзнах го момчето , обаче по неговите думи нямало смисъл да си харчи нафтата.. даже изръси тъпотията, че като я натисне и лампата му светвала.... Хах, иначе тия дни може да се сложи съединител и маховик от ц16нз, тоест той си е при мен ... маховика тежи 7.2 кг, докато моя е 9.5-7 го бях гледал някъде... Също така се чудя за генерация на 50 мм външо, макар, че моята е на 45 и сигорно няма смсл, ами по - голама ?

П.п. и всичко това си случва с дюзите от 16хето си, а не по - големите.... Има си разлика спрямо двата чифта, обаче с големите харчи като животно....
Мнението беше редактирано от Делиов: 04 април 2014 - 00:18
Отговори

valioGSI снимка valioGSI 04 април 2014 - 00:54

Поздравления за Корсата колега! Доста добре си върви,
Мнението беше редактирано от valioGSI: 04 април 2014 - 00:57
Отговори

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 04 април 2014 - 18:49

Добре бе 'Дел' обясни ми защо с по-големите дюзи върви повече, при положение, че ецу'то си е настроено да си дава пак същото количество гориво. Освен, ако ти е тъпчела във високите обороти с малките дюзи, сега да не тъпче... Инче би трябвало разлика да няма. Относно генерация - според мен или 50вътрешно или 55външно, от по-голяма, на този ти сетъп няма смисъл според мен... :3:
Отговори

Делиов снимка Делиов 04 април 2014 - 22:16

 ^_fenixa_^, на 04 април 2014 - 18:49, каза:

Добре бе 'Дел' обясни ми защо с по-големите дюзи върви повече, при положение, че ецу'то си е настроено да си дава пак същото количество гориво. Освен, ако ти е тъпчела във високите обороти с малките дюзи, сега да не тъпче... Инче би трябвало разлика да няма. Относно генерация - според мен или 50вътрешно или 55външно, от по-голяма, на този ти сетъп няма смисъл според мен... :3:


Братле, нямам си никаква идея... със големите дюзи го мяташе отзад направо горивото... по рано се бях пускал с Кадет ц20не с чип и глава от 1.8е до колкото знам (може да има и още нещо, но само за това знам) с малките, дръпна му на старта с кола и после ме минава, докато с големите, пускаме се 5 пути, и 5-та го бих, и то поне с 2 коли разлика, зависи как превключа... Просто с тия от 18хе-то си ги пълни доста по доволно нагоре и безпроблемно до 7, а с другите след 6 я няма много много... Даже със мойте си и ниските ми бягат, тръгва от 3 и нещо, а с големите от 2... Не намирам обяснение за това...
Мнението беше редактирано от Делиов: 04 април 2014 - 22:23
Отговори

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 04 април 2014 - 22:33

Ще взема и аз да си взема едни по-големи от хев колкото за фън да видим дали има разлика... Най-малкото - във високите няма да тъпче(както може би си забелязал от клиповете ми със старото ЕЦУ/от подписа във ВБокс/)... Ако беше по-близо имам голям мерак да се пробваме :3: На събора ще се явиш ли, ако не продадеш корсата до тогава в клас до 2000кубика?! :25:
Отговори

Делиов снимка Делиов 05 април 2014 - 11:10

 ^_fenixa_^, на 04 април 2014 - 22:33, каза:

Ще взема и аз да си взема едни по-големи от хев колкото за фън да видим дали има разлика... Най-малкото - във високите няма да тъпче(както може би си забелязал от клиповете ми със старото ЕЦУ/от подписа във ВБокс/)... Ако беше по-близо имам голям мерак да се пробваме :3: На събора ще се явиш ли, ако не продадеш корсата до тогава в клас до 2000кубика?! :25:


Ами за сега плановете са да присъствам, но не се знае как ще се развият нещата.... Иначе съм на косъм да и сложи и генерациика да видиме дали ще отпуши + маховика.... ? :D
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg