Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Асеновград

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 23 октомври 2009 - 10:15

 Galabov, на 22 Oct 2009, 22:06, каза:

Охо браво браво тази тема я бях по забравил има още асеновградчани но не са писали ще им понапомня а и ние трябва да се саберем някаде из града да се опознаем:)


Еми то само със "трябва" се си оставаме... :icon_razz2:
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 23 октомври 2009 - 12:41

Привет на всички опелджий от Асеновград (и не само )! Чак сега видях темата и реших и аз да драсна 1-2 реда

 element, на 29 Sep 2009, 20:56, каза:

Shades сам немога да сабера кураж да дойда :excl: .......не,че ядете хора (ама знам ли)


И аз ще дойда с теб за кураж :icon_razz2:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 23 октомври 2009 - 14:37

И аз ще дойда с теб за кураж :icon_razz2:
[/quote]

Ами утре заминавам малко на почивка и ще се върна чак кам вторник ако искаш евентуално за сряда или неделя...нп. :excl:
Отговори

Galabov снимка Galabov 23 октомври 2009 - 18:14

ами може да го направим сряда или в неделя дам става аиде аз ще говоря с тия дето не са писали тук и ще се уточним допалнително:)
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 23 октомври 2009 - 18:20

ok,пишете тук за да се види от повече Асеновградчани и евентуално ако имат желание да се присъединят
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 08 ноември 2009 - 21:44

Кво стана ве,щеше да се сбираме некъде :mhihi:
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 25 декември 2009 - 12:06

Честита коледа на всички Асеновградчани!Много здраве,щастие и успехи!!! :good: НАЗДРАВЕ!!!
Отговори

Гео снимка Гео 25 декември 2009 - 20:50

Весела Коледа на всички градски! (и не само:)))) Сега виждам темата, но да се обядя, че и аз съм от Асеновград...
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 26 декември 2009 - 18:21

Айде лъвове Асеновградски!Мисля че е време покрай празниците да се видим и да се запознаем!Утре 27.12.2009год.(неделя) от 19:00 часа се организирахме за по "кафенце" с колегата bobo_k и element!Ще се чакаме на паркинга на САНИ-то!Понеже не се знаем много търсете черна Астра Г (комби) с номер РВ 9721 КА !Чакаме там до към 19:15 после сигурно ще сме в кафето на санито!Ако има желаещи да заповядат!Ще бъде удоволствие да се запознаем!Ако пък ли не живи и здрави и друг път ще се организираме!
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 27 декември 2009 - 10:16

Здравейте отново!Понеже ме питаха предвидливо на кое ниво паркинг да се търсим довечера мисля че подземния е кофти а тоя най-отгоре малко е зорно да си намериш място така че остава нормалния си наземен паркинг!извинявам се за неточностите от вчера ама кой да се сети че има три нива паркинг на санито!Айде от мен чао засега много безаварийни на всички колеги и весело посрещане на новата година!А тези с които се видим довечера ще им го пожелая лично :good:
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 31 декември 2009 - 18:51

:fire: Разочарование!Няма никаква активност отасеновградчани!Само се гледаме по темата кой бил от Асеновград а като стане въпрос за събиране няма никой!На така наречената среща се събрахме цели 3-ма човека.и най интересното е че и по темата няма раздвижване!Срамота!?!Ако случайно някой се събуди от зимен сън да се обажда за в бъдеще ще се организираме пак!Весело посрещане на новата 2010-та година!Исамо положителни емоции!Много безаварийни километри и само за гориво пари да давате!А сега нека отиваме на :fire: :fire:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 07 януари 2010 - 16:24

През почивните дни мераклии за кафенце....
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 08 януари 2010 - 18:57

Не е лошо като идея но Боби ще е в Търново командировка,а аз ще бачкам не в там но пак съм на работа може някой друг път поне от наша страна! :n055: Иначе като идея беше добре!
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 09 януари 2010 - 13:20

Илко няма проблем пишете като можете :n055:
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 08 февруари 2010 - 21:48

Кой от нашите е организатора за мероприятията по взимане и раздаване на стикерите?
Отговори

pitbula74 снимка pitbula74 11 февруари 2010 - 22:16

:mhihi: Никой ли няма да си взима стикери за колата?
Отговори

ILKO_85 снимка ILKO_85 14 февруари 2010 - 13:47

Здравей колега!По- принцип официялен организатор за стикери май няма!Аз лично имам от старите които ме радват достатъчно!тез новите нещо не мисля да ги слагам!Може да говориш с element ако се види с някой от пловдивската група!или ти самия да отидеш на среща в пловдив!Не ми се очертава скоро да ходя затова аз няма да мога да ти свърша работа!Ако искаш питай първо Shades или peshotiger дали имат стикери в тях да не се разхождаш напразно! :drinkin: :kuku:
Отговори

black снимка black 11 юни 2010 - 08:48

 ILKO_85, на 14 Feb 2010, 14:47, каза:

Здравей колега!По- принцип официялен организатор за стикери май няма!Аз лично имам от старите които ме радват достатъчно!тез новите нещо не мисля да ги слагам!Може да говориш с element ако се види с някой от пловдивската група!или ти самия да отидеш на среща в пловдив!Не ми се очертава скоро да ходя затова аз няма да мога да ти свърша работа!Ако искаш питай първо Shades или peshotiger дали имат стикери в тях да не се разхождаш напразно! :piss: :piss:
:helpsmilie:
Отговори

ico_dimitrov снимка ico_dimitrov 02 юли 2010 - 11:27

Колеги някой има ли намерение утре да пътува за Калояново? Ако има интерес пишете да се организираме да заформим една групичка заедно да движем към пистата!

Поздрави!
Отговори

Galabov снимка Galabov 13 декември 2010 - 17:49

здравеите колега малко раздвижване по темата така които иска ако се организирате може в неделя да идем на пловдивската сбирка аз ще ескортирам до там,така и така ходя,които го е срам да казва и които иска стикери пак да казва за да мога да взема:)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg