Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Враца

26.12.2006

Тази тема е заключена

iavor снимка iavor 21 декември 2006 - 18:50

wazzz, на Dec 21 2006, 05:17 PM, каза:

да ви не затворат ей  :icon1_redface:
 



Алоу ВТ не се обаждай :icon1_lol: :icon1_lol: :icon1_lol: :icon1_lol: .....да нема намесана ХОЛДИНГЪТ :25: :25: .....Иванеее прпускаш една сбирка,която освен OWF(OpelWinterFun) е и сбирка на ХОЛДИНГЪТ...ти като един от основателите е срамно да не си горе ей :20ashley_results:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 21 декември 2006 - 19:06

ikov_vr, на Dec 21 2006, 04:19 PM, каза:

мии може да викна на ванката брачедка му  :25: ма ша стане една мътна и кървава  :20ashley_results:
 

Виж, за Деси не знам, ма може да вземеш Криси, тамън да я карам нагоре, не вервам да откаже...особено като разбере, че ще съм там :25: :25:
Отговори

wazzz снимка wazzz 21 декември 2006 - 19:13

Аз ще се кача горе бе..може ли да пропуща да ви вида кви сте хакери сите... ;)
Няма да мога да остана до сутринта. :(

п.с. Целио ХОЛДИНГ ше се исипеме горе баце ше залееме балканио буахахахаахахах :20ashley_results:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 21 декември 2006 - 19:15

wazzz, на Dec 21 2006, 07:13 PM, каза:

Аз ще се кача горе бе..може ли да пропуща да ви вида кви сте хакери сите... ;)

 

Баце Явор - он е хакер ;) А някой има ли представа какво ще е времето да видя дали ще мога да кача моята кола до горе или трябва да диря алтернативен транспорт...
Отговори

Марчо снимка Марчо 21 декември 2006 - 23:02

едно Много голямо МЕРСИ на Влади (FilaRn)
ако небеше той още да си седя пред хемус :16:
Отговори

|ONYX| снимка |ONYX| 22 декември 2006 - 12:46

баце на гарата за ядение и нали некаф заявява на шефа: Здрасти Баце :icon1_biggrin:
Отговори

wazzz снимка wazzz 23 декември 2006 - 02:40

буахахахахахаххахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахаха

ама кво е тихо ей...

хахахахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахахаахахаххахахаххахаха
Отговори

Ich0 снимка Ich0 23 декември 2006 - 13:47

Не бях поглеждал скоро, ама щом и снимки от сладур.цом са почнали да се въртат... :20ashley_results: Не съм се обаждал да проверя дали има още места.. Ще проверя и ще пиша. Влади, никъв те няма.. Все пак си бях писал и номера тук и няколко човека ти казваха през мен ?! Дал съм мои пари от твое име и очаквам и ти като останалите да ми ги дадеш !
Отговори

methood снимка methood 23 декември 2006 - 19:30

хей момчета. АЗ пожелавам на ЯВОрчо да си напраи кадета ето http://www.autoholic.de/images/resized/Ope...-2B-29-z9fB.jpg такув :20ashley_results:
За горе предлагам на 25 да се съберем и да излезем да си купим нещо, за момичета се е видело че нема да има ама и ядене е пиение да нема ние едно нещо ли ще си правим горе аиде казваите към колко часа и така
Отговори

Марчо снимка Марчо 23 декември 2006 - 20:21

па как кажете ма нещо при мене си е Е*** Майката никво пипане на колата и те така впрочем ядете ли свинско :20ashley_results: че май тия дни ше се посегне на прасето :25:
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 23 декември 2006 - 21:34

момчета нямах достап до компютар и за това не сам писал.но сигорно е касно да се ангажира и за мен легло.ако не само ще присъствам.здраве да е
Отговори

Ich0 снимка Ich0 24 декември 2006 - 02:51

Ей тоа КРЪТИЦАТА пак е качил беанзина те сега ше му се обада !!! :20ashley_results: :bandito: :25: :25:
Отговори

Марчо снимка Марчо 24 декември 2006 - 14:03

момчета още ли ме искате че менках марката :20ashley_results:


п.п Мерцедес 124/250D :25:
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 24 декември 2006 - 17:31

Момчета на 26 каде ще е сбирката на опелетата та да мога иаз да присъствам :25: с моито грозотило :25: .От колко часа и каде ще е мероприатието.Мерси :20ashley_results:
Отговори

methood снимка methood 25 декември 2006 - 11:11

Момчета. значи на 26 предлагам по обедно време да се съберем някъде и да си закупим ПИЕНИЕ И ЯДЕНЕ може от KAUFLAND, че е по за сиромаси като нас :). Такмо и MIG-OPEL ще знае аз презлагам 26 по обяд някъде около KAUFLAND. изкажете мнение по вапроса а не да си чешате онуй :321: :beer: . да се организираме че няма време аааа
и ЧЕСТИТО ВИ РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО.
Отговори

Марчо снимка Марчо 25 декември 2006 - 11:16

айде й на теб честито :beer: ми за утре кой как каже
Отговори

Ich0 снимка Ich0 25 декември 2006 - 12:02

Честита Коледа ! :) Идеята е добра.. следобяд ще се видя с Явор и ще го преценим и ще пишем тука.. Дано всички видят и разберат за кво става въпрос :)
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 25 декември 2006 - 12:29

Честита коледа.Нека се оговори за някака час прет магазина утре за да напазаруваме.
Отговори

daskal снимка daskal 25 декември 2006 - 15:57

4естита Коледа.Весело изкарване утре и да не се омажете много. :beer: Аз съм на банкет на работата и затова не можах да дойда на мероприqтието.
Отговори

MIG-OPEL снимка MIG-OPEL 25 декември 2006 - 19:39

хаиде момчета кажете каде ще :beer: е сабора че вече доиде 26
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg