Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Мнения и препоръки свързани с форума

ИЗХОД ОТ ФОРУМА

stei снимка stei 30 декември 2012 - 19:36

Колега коментирано е и е обяснено но ако си изчел мненията се гадае. Само един колега казва, за IPB само ,че съм убеден повечето колеги не знаят или не могат да го открият от къде да го сменят. Още веднъж благодаря на колегата който обясни точно къде и как става. А ти като си знаел да беше пуснал препратка към темата директно а не да казваш кой чете и кой не. Весели празници
Отговори

Cecko2.0 снимка Cecko2.0 01 януари 2013 - 00:43

 ШУМЕН, на 28 декември 2012 - 20:19, каза:

Аз съм с Ubuntu, и нямам никакви проблеми с различните браузъри.
Понеже малко хора знаят какво е това, Ubuntu е по хубава операционна система и за нея няма вируси.
Лошото е че в България са малко хората които могат да я инсталират.

Аз го инсталирвах, както и линукс на компютъра (вече го махнах де) ама на лаптопа е много трудно да се подкарат правилните драйвери и е с уин 7 сега. Но аз пиша от андроид телефона и не ми дреме :) Мисля да сложа и на лаптопа андроид :Д, естествено с виртуална машина или мак. За всеки случай на мобилната версия работи всичко екстра на моя бавен телефон :).
Мнението беше редактирано от Joey: 01 януари 2013 - 00:44
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 22 март 2013 - 10:44

От няколко дни насам забелязвам следния проблем - до сега винаги, като затварям страницата на форума (без да натискам ИЗХОД) и след това като зареждам отново страницата, независимо да ли веднага или след няколко минути, и винаги ме вкарваше директно във форума, лог-нат направо. В последните няколко дни обаче, в повечето случаи, когато затварям браузъра (подчертавам, БЕЗ ИЗХОД от форума), след това ме кара да се лог-вам ? Смених паролата, като мислех да не би някой от приятелите ми да влиза от своя комп. с мойта регистрация (възможно е принципно), но уви - дори след смяна на паролата, пак ме кара да се лог-вам всеки път. Има ли някаква промяна в това отношение, или проблема е само в моя телевизор ?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg