Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретни части за OPEL

vauxhall Емблема

alcoholmeter снимка alcoholmeter 04 ноември 2008 - 00:42

Привет на всички...

Бих искал да попитам дали може да ми даде инфо за 1 глезотиика която искам отдавна за опелника...

Бих искал да сменя стандартната емблема на опел с емблема на vauxhall... дали някои може да ми каже от къде мога да намеря и закупя такова нещо...

поздрави <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 04 ноември 2008 - 12:50

ebay май е единственият легален вариант... за другия се сещаш, но силно се надявам да не попаднеш на някой от моите <_<

Можеш да дадеш в някоя рекламна агенция да ти изрежат емблемките от фолио... Това в краен вариант ;) Понеже повечето емблемки са им заминали фолиата отгоре...
Отговори

alcoholmeter снимка alcoholmeter 05 ноември 2008 - 02:29

Ами чесно казано търся някои неща за возилото в Ebay ама нещо не се оправям... но ще погледна все пак...

мерси.... :)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 05 ноември 2008 - 12:21

Аз също се ослушвам и оглеждам ако изпадне няква оферта за емблемки - наскоро един приятел си взе нов заден капак за Вектрата и беше с емблемка Воксхол, но отиде в Божо - като виден зарибеняк, а и му бях обещал да го вкарвам в сектата <_<

Имам някви познати в Англия, но чакам да ми кажат кога ще се прибират, за да ги натоваря именно с емблемки! Ако има "отгоре" - ще ти пиша :doh: От немския ebay са скъпи - не си заслужава да даваш 40лв за емблемка, която могат да ти свалят на следващия ден :beer:
Отговори

hudson снимка hudson 05 ноември 2008 - 19:45

Я кажи каква емблема ти трябва - в една автоморга до Пазарджик отскоро са взели да вкарват коли от острова, при това са си в движение, но тук направо ги разкостват за части. Съответно има доста английска продукция на GM.
Отговори

Evgenyyy снимка Evgenyyy 06 ноември 2008 - 09:44

Виждам, че си от София, на Ботевградско шосе има една автомотга в която засякох vauxhall vectra b, и всички имблеми и бяха на място, защо не пробваш там?
Ако имаш интерес, пиши, да ти кажа адреса.
Поздрави
Мнението беше редактирано от Evgenyyy: 06 ноември 2008 - 09:58
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 07 ноември 2008 - 20:40

От опел би трябвало да можеш да си ги поръчаш ...
Отговори

petko снимка petko 24 февруари 2009 - 11:36

такива емблеми сьм виждал на ул.Козлодуй магазина се казва Олимпия,малко са скьпчии,ето ти тел за врьзка 0889313161,имат и оригинални части.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 февруари 2009 - 15:19

Колегата pepel продава тасове Vauxhall и емблемките си стоят на тях :) 4 емблемки с бонус тасове срещу 20 лв :))) Звучи ми точно като за теб оферта :icon_smile2:
Отговори

FRYER снимка FRYER 25 февруари 2009 - 15:00

 TurboManiak, на 07 Nov 2008, 08:40 PM, каза:

От опел би трябвало да можеш да си ги поръчаш ...



Нищо с емблемата на Воксхол не може да се поръча от представителство.Явно има разпределение на територии.
Отговори

zheleznia снимка zheleznia 25 февруари 2009 - 22:30

В Стара Загора на околовръстното преди автоморга "Ричи" има една по-малка автоморга и там съм забелязал, че вкарват Вектри от Англия, т.е. Vauxhall Vectra. По принцип ако не са продали решетките би трябвало да има и емблеми. Въпрос на договорка със собственика е какво и за колко пари може да се закупи.
Отговори

ValentinoV снимка ValentinoV 25 февруари 2009 - 22:49

колега ела в Харманли , тука се носи славата "който разбира , при нас се спира" емблеми колкото ти душа иска , трябва ти една кола , към 2 3 през нощта, шпатулка и малко кураж :icon_smile2: извинявам се за спама но не се сдържах
Отговори

vauxhallman снимка vauxhallman 16 май 2009 - 17:49

В София, в автоморгата на Ботевградско шосе, няма да ти продадат емблеми - сигурен съм , защото неотдавна се наложи да си подменя една от тях и се отбих да попитам. Човека,който работеше там вежливо ми обясни,че те /емблемите/ вървят в комплект с капаците... Е, сори! Сега съм си поръчал от приятели, които все още са на Острова да ми пратят цял комплект. Мисля, че няма да ми седне пшо-скъпо от 10 паунда.
Та така, ако имаш хора, които са в Англия - не губи време, а им звънни. :whistle:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 16 май 2009 - 18:18

Имам една емблема от Воксхол Астра..задна...оригинална...Зиго не я взе ..ако искаш ще ти я дам...10 кинта съм я плащал...Поздрави... :whistle:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg