Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

теч на нафта

slimisimo снимка slimisimo 10 януари 2020 - 19:08

Здравейте колеги,
Имам теч на нафта от датчика на коляновия вал също така е и силно омаслен. Колата си върви нормално. Огледах ГНП-то до колкото може но не видях да идва нафтата от там. Не успях да открия датчика за високо налягане на помпата но тя цялата е увит с дунапрен и не виждам да има нафта по него. По кабела който отива в ЕКУ-то няма нафта. Някакви идеи? Колата е АСТРА Г 1.7 ДТИ ИСУЗИ
https://dox.abv.bg/d...?id=b408657aac# -> линк за сваляне
Отговори

k opel e снимка k opel e 10 януари 2020 - 19:51

Има колега една обобщена тема за това Изузо, точно за теча. И номер на датчик има и цени.
Тормозете тази търсачка. Защо да пишем пак прави 1, прави 2 не прави 3?
Отговори

slimisimo снимка slimisimo 11 януари 2020 - 18:15

изпрочел съм всичко каквото намерих из форума
има стари теми но снимки не се отварят някой ако се е сблъсквал скоро с този проблем ще съм благодарен ако ме насочи къде точно се намира този клапан на помпата, че стана 3 дена я оглеждан на канала и не мога да го видя къде е. Трябва ли да се разглобява нещо за да се види?
Отговори

пешо-жоро снимка пешо-жоро 12 януари 2020 - 12:45

 slimisimo, на 11 януари 2020 - 18:15, каза:

изпрочел съм всичко каквото намерих из форума
има стари теми но снимки не се отварят някой ако се е сблъсквал скоро с този проблем ще съм благодарен ако ме насочи къде точно се намира този клапан на помпата, че стана 3 дена я оглеждан на канала и не мога да го видя къде е. Трябва ли да се разглобява нещо за да се види?

Имаш лс
Отговори

пешо-жоро снимка пешо-жоро 12 януари 2020 - 12:47

[quote name='slimisimo' timestamp='1578759353' post='1323690']
изпрочел съм всичко каквото намерих из форума
има стари теми но снимки не се отварят някой ако се е сблъсквал скоро с този проблем ще съм благодарен ако ме насочи къде точно се намира този клапан на помпата, че стана 3 дена я оглеждан на канала и не мога да го видя къде е. Трябва ли да се разглобява нещо за да се види?
[/quot

Имаш ЛС !
Мнението беше редактирано от пешо-жоро: 12 януари 2020 - 12:47
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg