Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Внимание! Нова камера!

petar4oo снимка petar4oo 28 септември 2012 - 06:05

 dancho_nakov, на 28 септември 2012 - 00:51, каза:

Момчета, нали знаете, че има и скрити камери по стълбове, билборди! Не са само от тея огромните където са по светофарите :)
Хубаво че имам кракната навигация където километър преди камерата показва с каква скорост трябва да минеш за да не снима камерата :D

Незнам дали има скрити.. но в Англия за такава "скира" мога да ги осадя и да ми плащат до живот. Незаконни са. Самнява ме тук да са законни.Както вече чичко полицаи неможе да се "крие" и да ти изкача от храсталака. :)
Отговори

ерменчев снимка ерменчев 28 септември 2012 - 11:02

Колеги мисля,че камерите на бул.България в Пловдив не засичат скорос,а само следят трафика и евентуално ги гледат,ако стане някое ПТП на кръстовищата по булеварда,но не съм 100% сигурен.
Отговори

Жорко снимка Жорко 28 септември 2012 - 16:25

 ерменчев, на 28 септември 2012 - 11:02, каза:

Колеги мисля,че камерите на бул.България в Пловдив не засичат скорос,а само следят трафика и евентуално ги гледат,ако стане някое ПТП на кръстовищата по булеварда,но не съм 100% сигурен.


И аз съм чел че засичат дали преминаваш на червен светофар или дали колата ти е обявена за издирване. Все пак си спазвам ограничението.
Отговори

iHaveADream снимка iHaveADream 17 март 2013 - 04:32

Да тези на бул. България не са за скорост, или ако са ми бавят честитките с повече от половин година. А тази която е в началото на булеварда, срещу Лукойл (посока Пазарджик) работи ли изобщо? Защото преди 2-3 месеца един приятел прилетя оттам и не е получил писмо
Отговори

denontel снимка denontel 14 юли 2013 - 14:58

На центъра има ли камера на Тримона или на ПУ-то?
Отговори

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 14 юли 2013 - 15:45

 denontel, на 14 юли 2013 - 14:58, каза:

На центъра има ли камера на Тримона или на ПУ-то?

До колкото знам няма. Ако има някаква охранителна то тя ще се гледа само при ПТП.
Отговори

myzrael снимка myzrael 02 октомври 2013 - 16:37

Колеги някакво инфо относно камерата която беше на 4-ти км.срещу Лукойл?От няколко седмици сигурно не бях минавал от там-днес минах,намалих си и гледам,ама я няма а повечето се изпреварваха и не спазваха ограничение.Къде са я дянали тази камера?
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 02 октомври 2013 - 17:35

Премахната е, както и тази на изхода на Карловско шосе.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg