Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Срещи в Пловдив?

Maverick снимка Maverick 18 ноември 2007 - 10:51

Здравейте колеги, гледам останалите градове правят често срещи и дават информация за тях... докато тук от 2 месеца не съм видял нито 1 тема или пък снимки от срещите :)

Ще съм Ви благодарен ако дадете повече информация каде се организират последно срещите, колко човека горе долу се сабирате, защото досега не съм идвал но имам желание да дойда и да видя кой е от клуба :)
Отговори

Shades снимка Shades 20 ноември 2007 - 11:06

 Maverick, на Nov 18 2007, 10:51 AM, каза:

Здравейте колеги, гледам останалите градове правят често срещи и дават информация за тях... докато тук от 2 месеца не съм видял нито 1 тема или пък снимки от срещите :)

Ще съм Ви благодарен ако дадете повече информация каде се организират последно срещите, колко човека горе долу се сабирате, защото досега не съм идвал но имам желание да дойда и да видя кой е от клуба :)

Има важна тема ТУК, в нея си пише и времето и мястото на седмичните срещи (сряда и неделя). По принцип не пишем много за срещите както преди, те просто си се превърнаха в традиция. Колкото до снимките, преди правих през няколко срещи, но в последно време все не се сещам за фотото.
Отговори

stan4o снимка stan4o 20 ноември 2007 - 21:01

лощо тряя да има фото :unsure:
Отговори

Shades снимка Shades 21 ноември 2007 - 00:23

 stan4o, на Nov 20 2007, 09:01 PM, каза:

лощо тряя да има фото :unsure:

Е ако докараш твоята, обещавам да има фото. Тошето се скъса да ти прави реклама :drive:
Отговори

stan4o снимка stan4o 21 ноември 2007 - 00:59

стига е ся ко толкоз изгнил кощник и чак реклама явно му е направила впечатление нещо маи аз не зн кво иначе са 2 вече другото е една омега такава куца дет я няма никаде :unsure:
Отговори

Shades снимка Shades 21 ноември 2007 - 13:24

 stan4o, на Nov 21 2007, 12:59 AM, каза:

стига е ся ко толкоз изгнил кощник и чак реклама явно му е направила впечатление нещо маи аз не зн кво иначе са 2 вече другото е една омега такава куца дет я няма никаде :unsure:

Ми да кажем, че му е направил впечатление стария мотор дето го няма вече :drive: . Иначе що ли си мисля, че шестцилиндровата Омега не е толкова куца? :blink:
Отговори

stan4o снимка stan4o 21 ноември 2007 - 21:01

e разкри ме :drive: само да имам малко време и ще доида че мн работа се и не остава време да се запознаем ма нали има нет аз сьм виртуално с вас всеки ден :unsure:
Отговори

NoNamee снимка NoNamee 29 ноември 2007 - 23:19

Абе що така раздела за Пловдив е толкова умрял ? И половината теми за заключени ... :kuku:
Иначе аз все не мога се наканя да доида на някоя среща ... ама то сега нямам и хубава кола да доида, само се излагам ... :) Имам едно VW G3, ама ако някой ме види с него, сигурно ще ме баннат от форума ... хехехе :)
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 30 ноември 2007 - 09:08

Колега, ако си с Вектрата 4х4, отивай без притеснение :unsure:
Аз също имам доста неща да оправям по моята Вектричка, ама
мисля в най-скоро време да посетя някоя сбирка :kuku:
Отговори

[BuRn] снимка [BuRn] 30 ноември 2007 - 11:05

Пичове, ако сте фенове заповядайте! Никой няма да ви изгони щото не сте дошли с Орел.
Отговори

Shades снимка Shades 30 ноември 2007 - 12:45

 [BuRn], на Nov 30 2007, 10:05 AM, каза:

Пичове, ако сте фенове заповядайте! Никой няма да ви изгони щото не сте дошли с Орел.


Много ясно. Някои като идваме на 90% от срещата с Еклипси, никой не ни е набил досега :)
Отговори

npace снимка npace 30 ноември 2007 - 12:50

Тая неделя ще взема вече да дойда щото не съм идвал 3 месеца вече.Тъкмо да ми видите новия кошник :kuku: И да дадете идеи за добри тенекеджии :unsure:
Отговори

stepo3 снимка stepo3 01 декември 2007 - 16:42

Еее, брачед, какъв е новия кошник, я раздуй малко :kuku:
Отговори

kokalesko снимка kokalesko 03 декември 2007 - 10:26

Колеги ние се забравихме съжелявам че не мога да посещавам срещите ама си строших коляното и вече една година немога да се оправя надявам се близкия един месец да ми свалят гипса и отново да идвам на срещите.
Отговори

Maverick снимка Maverick 03 декември 2007 - 10:30

Здравейте колеги, досега не съм посещавал срещите защото все ми излиза от акъла но мисля да дойда съвсем скоро време.... че се каня от 1 месец ама все нещо излиза... тази седмица която мина ми гръмна хард диска на лаптопа, а пък предишната бях да ми слагат парктроник.... :) мисля сега в Сряда да дойда :)

А й може да си взема Pentax-a да направя малко снимки :) та да има какво да се гледа после
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 05 декември 2007 - 19:38

Айде, довечера дано да има хора на Пещерско шосе, мисля да се появя за първи път :blink:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 05 декември 2007 - 22:07

Да, ама не :blink:
Май никой не се появи на срещата, така че си направих една разходка в дъжда :o
Все пак ще помоля някой от Пловдив, който е ходил на повече срещи и ги организира, да
даде някакво пояснение ще има ли такива срещи и кога :o
Отговори

AML снимка AML 05 декември 2007 - 23:12

И аз имам желание да дойда на срещата, но като гледам картата, не се се сещам на мястото отбелязано с кръгче да има нов Лукойл. Той май е след ЛукОйл - Петрола на мястото на Газстанцията. Да не е станало разминаване заради това с колегата Peshotiger.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 05 декември 2007 - 23:28

 AML, на Dec 5 2007, 10:12 PM, каза:

И аз имам желание да дойда на срещата, но като гледам картата, не се се сещам на мястото отбелязано с кръгче да има нов Лукойл. Той май е след ЛукОйл - Петрола на мястото на Газстанцията. Да не е станало разминаване заради това с колегата Peshotiger.


На около 50 м. след Лукойл-Петрол от другата страна, там е новият Лукойл, ама аз ги проверих и двата, около 15 мин. се въртях, ама никаква среща не видях. Дори на Лукойла питах дали има такива срещи и ми казаха, че не са идвали досега :blink: :o :o
Отговори

Maverick снимка Maverick 05 декември 2007 - 23:31

Аз и аз не можах да дойда... заради кофти времето... но добре че така е станало че иначе и аз съм щял да се разкарвам напразно... но найстина организацията ни е доста слабичка :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg