Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Мога ли да сложа ЦД на ....

killerqueen снимка killerqueen 29 април 2006 - 19:27

Мога ли според вас да сложа CD на Мястото на средните духалки на Астрата като извадя пластмасите за парното ?
Интересува ме , защото си взех допълнитено CD с излизащ екран Clarion и това е единственото удобно място което открих за тази цел ?
Публикувано изображение
Отговори

borro снимка borro 29 април 2006 - 19:33

Ако съм на твое място веднага почвам с монтажа.
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 29 април 2006 - 20:27

А има ли проблем да се сложи от долу, на мястото на другия плейър.....Иначе за духалкита, ми свали ги и пробвай как ще влезе Клариончето....а ако не става, на вектрата има къде да го сложа :beer:
Работи по въпроса и да се похвалиш после, че то това голяма гъзария :beer:
Отговори

killerqueen снимка killerqueen 30 април 2006 - 08:55

schumi.fan, на Apr 29 2006, 08:27 PM, каза:

А има ли проблем да се сложи от долу, на мястото на другия плейър.....Иначе за духалкита, ми свали ги и пробвай как ще влезе Клариончето....а ако не става, на вектрата има къде да го сложа :beer:
Работи по въпроса и да се похвалиш после, че то това голяма гъзария :beer:
 


Ами просто брат ми не иска да мести обикновенният плеър и това е проблема ! Мерси все пак за мнението днес ще пробваме и дано стане ! А ти ако искаш телевизорче може да измислим нещо !
Отговори

borro снимка borro 30 април 2006 - 09:57

Привет, отиди до някоя фирма, специализирана в областта, та поне да видиш има ли смисъл да се занимаваш, а най-малкото някакви идеи и алтернативи (Авител, Аудиомания, Тояга и т.н.). Ако пък ти се отдава майсторлъка, почвай - страшно няма.
Отговори

Vassil снимка Vassil 30 април 2006 - 10:26

Точно там не мисля, че ще стане, а и няма да е много удачно. Трябва малко преправяне и доста занимавка. Но пак ти казвам, това не е въобще подходящо място.
На брат ти му кажи, да го слага веднага на мястото на другия. Те хората са го измислили, кво значи, че не искал да го маха.............. :beer:
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 30 април 2006 - 23:47

killerqueen, на Apr 29 2006, 08:27 PM, каза:

Мога ли според вас да сложа CD на Мястото на средните духалки на Астрата като извадя пластмасите за парното ?
Интересува ме , защото си взех допълнитено CD с излизащ екран Clarion и това е единственото удобно място което открих за тази цел ?

Ако имаш мерак и достатъчно време и нерви, всичко става. :beer:
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 02 май 2006 - 11:24

Може да ти направят отливка в някоя фирма за кар аудио, ама после кабели и т.н. как ще прокарваш не знам...
Отговори

Гостbatkomiro_* 05 май 2006 - 17:34

А защо не се пробваш да го сложиш на мястото на дисплея(ако нямаш борд комп де)?
:beer:
Отговори

borro снимка borro 05 май 2006 - 17:42

batkomiro, на May 5 2006, 06:34 PM, каза:

А защо не се пробваш да го сложиш на мястото на дисплея(ако нямаш борд комп де)?
:beer:
 

А дисплея де?
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 05 май 2006 - 17:44

batkomiro, на May 5 2006, 06:34 PM, каза:

А защо не се пробваш да го сложиш на мястото на дисплея(ако нямаш борд комп де)?
:beer:
 

Дисплея на мястото на плейъра отдолу, а той отгоре на духалките сигурно :beer: :beer:

p.s. Колега пробва ли да сложиш клариона вече?
Отговори

killerqueen снимка killerqueen 08 май 2006 - 11:52

абе общо взето идеята е следната:Clarion-а е телевизор който няма усилвател
а има само аудио изход,Цд-то ми е много добро и не ми се маха защото няма да има на кво даго вържа тоя телевизор а и ще остана без радио и мп3 затова неможе да махна цд-то,а също така имам и борд комп. така че друго място неостава освен духалките на парното!!


:crazy:
Отговори

Оги снимка Оги 08 май 2006 - 11:57

Човече, сигурен ли си, че знаеш ко искаш да напрайш :beer:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 11 май 2006 - 00:26

Действай смело - само помисли, че като махнеш духалките, с нещо трябва да запушиш дупката отзад, защото иначе ще духа бая топло от там =)
Другия момент е че трябва на нещо да се държи устройството - и ще трябва някакви планки да му направиш =)
Отговори

saso снимка saso 11 май 2006 - 11:01

Цвъркай с монтажна пяна: и дупки ше запуши и планки нема слагаш :opel_forever:
Отговори

ГостAmbarev_* 11 май 2006 - 19:34

Цитат

Действай смело - само помисли, че като махнеш духалките, с нещо трябва да запушиш дупката отзад, защото иначе ще духа бая топло от там =)
Аз си мисля че е добро мястото и даже ще охлажда .. защото доколкото знам оттам постоянно духа студено ... нема зиме нема лете ... нали за средните духалки става въпрос !!!
Отговори

Vassil снимка Vassil 11 май 2006 - 19:45

Ambarev, на May 11 2006, 08:34 PM, каза:

Аз си мисля че е добро мястото и даже ще охлажда .. защото доколкото знам оттам постоянно духа студено ... нема зиме нема лете ... нали за средните духалки става въпрос !!!

В грешка си мееен, съвсем не духа постоянно студено от там. А това си остава едно доста нелепо място за мене :opel_forever:
Отговори

killerqueen снимка killerqueen 29 май 2006 - 21:36

Изобщо не е нелепо мястото!Стана и то много прилично!Много лесно!Много евтино!Много бързо!Много коректно! :helpsmilie:


А сега сериозно.Стана много по лесно от колкото мислех,взех си панела от една морга за да се презастраховам,че не ми се експериментираше върху моя.
Взех ъглошлаифа изрязах ботуша за парното,с ножовка нежно :19a: изрязах колонката на авариините,изшкурих лошо изрязаните места,затворих клапата за да не ми духа с две капки силиконово лепило(в случаи че реша да възтановя системата да нямам проблеми),залепих колонката за бутона на авариините в ляво,свалих оригиналния панел,поставих този,прекарах кабелите които до този момент се намираха в жабката,вкл.телевизора,набутах го навътре(влиза като дома си без да го подпирам с нищо тои просто няма къде да отиде),поставих бутона на авариините,монтирах борд компа,ЦД-то,врътките на парното,отворих си една бира и си загледах формула едно за голямата награда на Монако!!!


и снимки ще кача за който се интересува да види,че сега стана тъмно!!!
Отговори

borro снимка borro 29 май 2006 - 21:44

Качвай, че мноо спорове се вихриха. :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg