Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Втори национален събор на American Car Club България

30e снимка 30e 19 май 2009 - 08:06

Имаме покана за...

Цитат

На 23 Май 2009-а Ретро Клуб Враца и клуба на американските возила организират автомобилен парад - изложение на
стойностни оригинални и отлично реставрирани ретро автомобили, но разбира се и много, мноого американски, актуални автомобили и джипове.

Всички колеги, на които им се прекарва един приятен уикенд със забавления, игри, барбекю, бира, бърнаути и други шоу изпълнения да се чувстват повече от поканени.

Ето каква ще бъде програмта за 23-и:

За участниците от АККБГ - тръгване от София в група - 7часа сутринта на 23-и от бензионстанция Шел на изхода за магистрала Хемус

10.00 -Официално откриване на мероприятието

10.15-14.00 - Обща част - Запознаване на публиката с участниците в парада, игра с публиката, преглед на автомобилите от жури, гласуване за награда на публиката и др.

14.00-14.30 - Преброяване на гласовете на публиката и заседание на журито.

14.30-15.00 - Награждаване на победителите в отделните категории(седем награди)и обявяване на наградата на публиката(един от гласувалите за победителя зрители ще спечели возене в съответният автомобил).

15.15-16.00 - Обиколка из главните улици на града с полицейски ескорт,която ще завърши на поляна в полите на Балкана(близо до хотел Чайка),където ще се направят снимки.

След 17ч ще има голямо барбекю за феновете на американски возила, разбира се който носи бира и кокал е добре дошъл Публикувано изображение

Публикувано изображение




Надявам се да смогна и аз да мина от там по път за Крушуна за Национален Пещерен събор, но пък в Петък в щутгард има мноу як концерт, а пък в Събота е планинско Своге :whistle:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 20 май 2009 - 20:45

Аз Адаш вече поех ангаже за Благоевград....и на планинското няма да мога да ходя...макар че Българското Монте Карло не е за изпускане :20ashley_results: :knee:
Отговори

Cv3tk0 снимка Cv3tk0 21 май 2009 - 13:47

А къде точно във Враца ще се състой събитието може да отскоча и аз :)
Отговори

pakomm снимка pakomm 22 май 2009 - 13:21

на площад Ботев
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg