Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Важни теми

LCD табла

DJ IMC снимка DJ IMC 06 януари 2006 - 01:29

Случайно попаднах на един PDF, в който е обяснено как се слага въпросното табло в Астра. Предполагам, че на доста хора ще е полезно. Проблема е, че инфото е на немски, а аз "нямам проблеми" с него :-)
Та ако може и някой да го преведе ще е супер :-)

Прикачен(и) файл(ове)

Отговори

aig82 снимка aig82 17 април 2007 - 16:02

Ето тук можете да намерите доста за LCD километражите , схеми кабели кои за какво е и т.н. :)



http://www.blue-lcd....ten/lcd/lcd.htm

Дано на някои да му е от полза :П
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 18 април 2007 - 21:17

Перфектна информация аз тъкмо се оглеждах за такова табло и се чудех как да го вържа евентуално.Само че търся не от кадет а от Омега все някак ще влезе в Асконката...тва от кадета влиза без проблеми
Отговори

batko32 снимка batko32 21 април 2007 - 10:00

sashonikolov, на Apr 18 2007, 09:17 PM, каза:

Перфектна информация аз тъкмо се оглеждах за такова табло и се чудех как да го вържа евентуално.Само че търся не от кадет а от Омега все някак ще влезе в Асконката...тва от кадета влиза без проблеми
 

:) Ще влезе колега.....ама трябва да изрежеш голяма част от таблото на Асконата и да претапицираш цялото табло "по-точно да си направиш табло". Не се занимавай с това .По-добре си сложи от Кадет или Вектра. Омеговото си е доста по-голямо.
Отговори

megalomania снимка megalomania 21 април 2007 - 13:08

привет малко офф топик но на кадет какво табло ще стане без преправяне ? щото си търся табло с оборотомер от доста време за дизел и не намирам, дали ще стане от вектра примерно, не ме бърка че ще показва с 5 км/ч разлика при 100 км/ч :-)
Отговори

Тони снимка Тони 21 април 2007 - 15:18

megalomania, на Apr 21 2007, 02:08 PM, каза:

привет малко офф топик но на кадет какво табло ще стане без преправяне ? щото си търся табло с оборотомер от доста време за дизел и не намирам, дали ще стане от вектра примерно, не ме бърка че ще показва с 5 км/ч разлика при 100 км/ч :-)
 


Дигиталка от кадет в диапазона около 60 лева,обаче за дизел-а не знам ще стане ли
Отговори

beos снимка beos 21 август 2007 - 20:41

Дигиталки

Едит: Тук има схеми как се свързва таблото при различните модели! Ако някой има желание да го преведе, ще е полезно за много хора.
Схеми на свързване

ето и моделите, които стават за Опел.
Модели LCD табла

Публикувано изображение

Calibra / Vectra A
Публикувано изображение

Senator B
Публикувано изображение

Kadett GSi / Rekord / Senator A1/A2
Публикувано изображение


LCD-Kadett в Astra F

Публикувано изображение
Отговори

Opel astra 1.8M снимка Opel astra 1.8M 24 януари 2008 - 08:57

от Варна съм , каде и на каква цена мога да намеря и да си купя такова дигитално табло, ще се радвам да получа отговор на 0884339522. Виктор
Отговори

vandala снимка vandala 25 януари 2008 - 12:49

въпроса ми е следния.Решил съм да си сложа на Астрата дигиталка от Кадетррр но незнам какъв датчик да взема,казаха ми че са няколко модела,ако някои знае да помага.
Отговори

ruci снимка ruci 12 февруари 2008 - 21:21

Някой да каже от къде може да си купя дигитално табло, и горе доло колко струва :unsure:
Отговори

danio снимка danio 25 юни 2008 - 19:59

някой не си ли пази тоя .pdf от първия пост да пише едно лично или да го качи че трябва спешно
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 26 юни 2008 - 12:03

Готово. Прикачих го в първия пост <_<
Отговори

stangenov снимка stangenov 21 юли 2008 - 20:26

Попадна ми табло като последното от снимките (благодарности на GSM BOSS :unsure: ), има малко за преправяне и ако всичко е наред почивните дни ще го сложа. Само трябва да си намеря датчик за налягане на маслото и да поиграе поялника.
Отговори

Petio снимка Petio 15 октомври 2008 - 18:14

Търся дигиталка като тези на първите снимки за вектра а с датчиците, ако някой има да свирка
Отговори

yasmania снимка yasmania 16 октомври 2008 - 00:09

 Petio, на Oct 15 2008, 04:14 PM, каза:

Търся дигиталка като тези на първите снимки за вектра а с датчиците, ако някой има да свирка


Споко никой нема ти свирне , пусни си обява в правилният раздел, тази тема нека остане толкова добра информативно. И успех с подсвиркването !
Отговори

bacca снимка bacca 26 октомври 2008 - 22:41

 DJ IMC, на Jun 26 2008, 12:03 PM, каза:

Готово. Прикачих го в първия пост :kuku:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 14 февруари 2009 - 16:45

за феновете на LCD от кадет на астра ето какво сътворих играчка е но си заслужава
Публикувано изображение
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 14 февруари 2009 - 16:51

Публикувано изображение
вектра :cabrio:
Отговори

CTAHKO снимка CTAHKO 14 февруари 2009 - 17:04

 Коцето-Шумен, на 14 Feb 2009, 04:51 PM, каза:

Публикувано изображение
вектра :cabrio:

е кво за нея :bishop:
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 14 февруари 2009 - 17:49

епа и аз да са пофаля че съм го направил бре от нейде три години :cabrio:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg