Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ретро парада

Олд Скуул парти тайм на яз.Копринка

GT 51 снимка GT 51 10 юли 2013 - 11:26

Колеги, на 10.08.2013 г. някъде на брега на яз.Копринка се организира среща на бившите,настоящите и бъдещите собственици на дърти-ръждиво-лъскави Опели.Ще се доуточни мястото допълнително,но вероятно ще е някъде близо до вилата на Марто .Ако си носите въдици и имате късмет може и да хапнете нещо, ако ли не...само ще пиете...вода :smile3560: Тези които желаят да идват да ми пишат на л.с. :drinkin: <_< Айде..... :mhihi:
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 10 юли 2013 - 22:33

Здравейте! Мога да кажа че всеки който би искал , свободен и има възможност да дойде и да сподели радостта към старите бараки е добре дошъл. Било то за запозанство, палатки, ядене и пиене или пък само да се смиаме с колите палете опелите и да се събираме. Искам да поясна че ако на някой му се ходи и до морето след това можем да направим колонно до там. Поздрави и се надявам да се съберем по на "ретро" !
Отговори

GT 51 снимка GT 51 10 юли 2013 - 23:16

Божка, до тук сме се събрали десетина човека.Към края на месеца ще ги напиша кои са, и ще решим как да си спретнем Уйкенда... :drinkin: <_< Естествено , че всички харесващи дъртите Орли са добре дошли.Даже тези дето нямат, може някой ден да си купят или направят.Ще ги зарибим. :drinkin: Наздравец !
Отговори

martoKZ снимка martoKZ 13 юли 2013 - 00:56

Ще взема да дойда да пием по един ръждопреобразувател :drinkin2:
Отговори

Shiban_Dostaw4ik снимка Shiban_Dostaw4ik 13 юли 2013 - 10:17

До тук добре, а какво ще правим с морето :) Най-много с мен да цъфне едно Commodore and Rekord A :)
Отговори

Di4o снимка Di4o 13 юли 2013 - 18:04

Стига да имам тази възможност ще дойда да се порадвам на корави машини.
Може пък и риба хвана.
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 13 юли 2013 - 21:00

ами не пия никакви концентрати, защото ръжда не хващам ! Иначе за морето аз мисля да се отправя до там да се вида с манта-ман и да се снимам на фона на морето, това ще се решава в неделя! Иначе от софия в събота сутринта на 10.08.2013 към 10 часа ще си оговорим място и можем да се съберем поне 4 или 5 коли ( вклучително и FLux който каза че ще се свърже със русенци и други хора от Пловдив ) та така, дано се заформи една хубава среща че да се запомни!
Отговори

flux снимка flux 15 юли 2013 - 11:40

Писах на Митака от Пловдив- сивата манта СС- той да си каже дали ще идва, дано чете форума.
Миро от Русе нека бие една жица, че аз след като си загубих телефона, нямам никви номера. Ако се съберете агитка от там- медено.

Иначе концентратите са си екстра- особено домашнярка чиста проба.
Отговори

GT 51 снимка GT 51 15 юли 2013 - 12:50

Божка, напиши си някакъв тел. номер тук, за може да се свързваме с теб.Все пак си Организатор.Към края на месеца ще се преброим, и тогава ще решаваме какво ще правим на самия Уйкенд, откъде ще пътуваме, как ще пътуваме и такива ми ти работи. Поздрави :mhihi: :mhihi:
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 15 юли 2013 - 18:56

Няма проблем да ще си дам телефона, но на него можете да ме търсите след 1-ви август, тай като до тогава съм извън странта. Та няма проблем но до тогава проверявам пoчти на всяка минута феисубука и форума , винаги съм отворен към запитвания, но да бъда честен и аз не знам много освен къде и кога, което вече е споменато. Телефона ще послужи за евентуално организирване в същия ден, от къде ще се тръгва в колко и къде ще се чакаме, но това ще го обява в мрежата също така! Нали аз вече споменах че аз на 10 сутринта ще бъда в София за да може да се съберем и до към 9 10 да се тръгне по посока Казанлък. иначе най- отдоло ще си напиша номера, Не забравяйте че можете да ме търсите винаги но след 01.08.2013 !
тел: 0887037754 (27/4) Божката (червена манта б Враца )
Поздрави
Мнението беше редактирано от bojkata3: 29 юли 2013 - 22:03
Отговори

prujinca снимка prujinca 26 юли 2013 - 14:11

ОК аз ще патувам от Варна на 09.08.2013 или 10.08.2013 рано сутринта, най вероятно през Бургас. Стига да финиширам ралито тизи почивни дни без проблем. А ако има патуващи от том може да се комбипираме.

Сори за правописа но са ми малки бутоните на тел.
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 30 юли 2013 - 00:40

Здравейте ! Както обещах точното място на сбирката ще бъде в с. Виден на Мартин Колев на вилата. Така за хората който ще се притиснут че няма да има място . Уверем съм от самият мартин че и за коли и за палатки има място в двора! Така решихме с Марто,зарад удоибствата който ни се предоставят при този избор. Надявам се това да не ви промени мнението и да се съберем. Линка от доло ще ви покаже точното място на вилата. Очакваме ви на 10 от обяд ако някой подрани или стигне съм в Казанлък да звъни ще го ориентираме! Поздрави
Мястото на вилата:
https://maps.google....a=prev&t=m&z=15
Отговори

GT 51 снимка GT 51 30 юли 2013 - 17:03

Божка, още не се знае от къде ще се тръгва.По вероятно е да пътуваме по Подбалканското трасе защото е по-кратко и по-не натоварено.Другото което е , няма камери, няма ченгели , и няма да ми се налага да се пазя от мазните и гнусни гастери по магистралата.Пътят е по хубав, и определено ще карам оттам , дори и сам.Ако пътуваме заедно ще ви заведа на Мартин до вилата, ако ли не ще се чакаме на отбивката за Павел баня,там е широко.Тръгването го виждам така,или се чакаме на ОМВ на Ботевградско,или на Лукойла на Богров.Може и друго да предложите.Другото което е...предлагам там като отидеме, да си напазаруваме кой каквото смята да яде и пие.Не съм фен да пазарувам в София и да влача манджи с мен.Каквито и предложения да имате или въпроси питайте смело.На 1-ви ще се преброим пътуващите.Поздрави :kinggrin: :drinkin: <_<
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 30 юли 2013 - 19:13

Така както се заформя ще се пътува през подбалканска! Остава да се разберем за точното място и да си поправя изявлението къде точно ще се чакаме за да не става объркване. Иначе за пазаруването предполагам всичките сме за Кауфланд Казанлък(или поне от казанлък),Аз също няма да влача нишко ядене че в тая вега и ядене да нося :D ! Поздрави !
Отговори

krisso снимка krisso 30 юли 2013 - 23:01

Съгласен съм : ) Подбалканския ще е иначе ОМВ Ботевградско е идеално мисля : ))
Отговори

martoKZ снимка martoKZ 31 юли 2013 - 00:38

по подбалкана от където и да тръгнеш,няма начин да пропуснеш отбивката,точно по средата е :icon_wink2:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 31 юли 2013 - 12:44

Ами нека да е на ОМВ тогава.Мисля към 8.30 часа да се съберем там,кафета-мафета и да потегляме по хладно.Ако имате други предложения казвайте. :drinkin2:
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 31 юли 2013 - 21:25

ОМВ ботевградско тогава, като час мен ме устройва shte си поправя изявлението за да е ток и жица !
Отговори

bojkata3 снимка bojkata3 31 юли 2013 - 21:31

Изявление : Новото място на което ще се събира групата потегляща от софия е ОМВ на ботевградско шусе, ще зе пътува през подбалканска линия . Дата :10.08.2013 , час: 8:30, 9:00!
link :
https://maps.google....о+шосе&t=m&z=15
Мнението беше редактирано от bojkata3: 31 юли 2013 - 21:31
Отговори

GT 51 снимка GT 51 01 август 2013 - 11:49

До момента потвърдили присъствие :

1.Мартин - Домакин <_< :manta:
2.Хаджито с ДжиТи-то :3:
3.Дани Манекена - :col01cop:
4.Дедо Владо Мантата :manta:
5.Аз - Турист :loser:
6.Божката - Организатор :n055:
7.Кристян-Крисо- пак Турист :16V:
8.Мартин-Шибания доставчик на пици :sup:
9.Дедо Попец с Кадетката :bishop:
10.Пламен Майната от Комитета по трезвеност въф Филибиьето
11.Секси от планината


Това е за момента.Носете си палатки или спални чували.Чакам Металния (30е ) да каже дали ще идва.Поздрави
Мнението беше редактирано от GT 51: 07 август 2013 - 14:16
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg