Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Кола

rosko0 снимка rosko0 25 март 2014 - 10:41

Здр на всички през последните дни си търся нова кола и ту искам тази ту тази, но искам да остана на опел но просто се притеснявам защото съм чувал че ЕКО-тек двигателите са тромави и губят масло....Та така помогнете ми малко сега по принцип сам фен на вектрите особенно тази Вецтра Ц но сега гледах и Астрите тези по новите от 2004,2006 таблото е уникално...Та така де сега гледах и Астрите и ми ахреса тази http://nfs.mobile.bg...ls&slink=61ike1 кажете мотора как е пъргава ли е??Някой е развалил таблото отвътре но аз давам само като параметри да видите на какво съм се спрял и дали колата си струва...Ако не е опел то ще си взема Голф 5 :Д....Поздрави!!!!!!
Мнението беше редактирано от rosko0: 25 март 2014 - 10:42
Отговори

ned67 снимка ned67 29 март 2014 - 08:28

Здравей колега!
Като гледам колата от аватара ти е Вектра Б. Сам си написал, че си фен на вектрите. При това положение всичко по-малко от Вектра няма да ти хареса, а Голфа със сигурнаст ще те разочарова / освен асо не робуваш на измислени реклами и не изпадаш в самозаблуждение от тях/. Та съвета ми е да търсиш пак Вектра или ако си семеен Зафира. Аз например преминах от Векрта на Зафира и съм страшно доволен. За 6-7000 лв. можеш да вземеш повече от добра Зафира А от фейслифтовите или първите Зафира Б. За семеен, многофункционален автомобил са перфектни. Дано съм ти бил полезен.
Отговори

CDTI снимка CDTI 29 март 2014 - 10:45

Колега внимавай с този дизел ;) да не си чукаш главата после и да пишеш по форумите колко зле е опел-астра.
Тази като я гледам не ми вдъхва никакво доверие, иди към село Труд ако търсиш кола от Пловдив но и там внимавай какво ще харесаш, да не стане като онзи лаф секунда невнимание и после цял живот мъртъв :)))
Иначе аз я имам същата астра но е 1,7 ЦДТИ с исузу мотора за сега не ми дава много ядове италианката от немски произход с японско сърце и твърдо ти казвам астрата Н е много читава кола.
Мнението беше редактирано от OpelD: 29 март 2014 - 10:46
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg