Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Свищов in da house

pavkata-sv снимка pavkata-sv 06 октомври 2007 - 19:47

Ето ме пак на линия ... Ми тои казва че те бил сцепил доло по 3-ти март .. :) незнам не съм бил не съм видял даже още 1 човек потвърди били са 3-ма в колата 1-ния го нема дръгия и тои таи каза че те е сцепил незнам
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 07 октомври 2007 - 08:19

ХАха, той направо ме скъса хехеххехехе :19a:

Когато оня си купи чисто нови джанти и гуми и си смени всичко по окачването с ново тогава може да се гоним из легналите полицаи :mhihi:
Нали се сещаш че няма да тръгна да си троша колата точно там, ей така че да доказвам незнам точно какво :19a:
Отговори

estranged снимка estranged 07 октомври 2007 - 08:45

е вектрата на Никола поне е проходима :)
като решите пак да си мерите пишките свиркайте и идвам да гледам :)
Публикувано изображение
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 07 октомври 2007 - 11:56

Хе па знам ли :) съмнява ме да си ги премерят .. отново иначе да на Никола Вектрата с тея гуми и джанти е доста вдигната :) джип .... ИГНЕВ тои принципно не се гони на път с препядствия като легналите полицаи мн рядко се гони дори доста рядко и ако ще е гонка се гони на път по които не можеш да си натрошиш окачването .
Отговори

estranged снимка estranged 09 октомври 2007 - 16:56

Е кво палим кочините и по дигата за Белене. Там пътя е добре (до преди 2 години поне) - широк прав спокоен - идеален :)
Ако не им се пада на Никола и Игнев и затова се ослушват ще им кажа, че и двете ми кочини бягат колкото техните - ама назад. Мене не ме бърка да ме отупате за спорта. :bou:
Пък после в Енигма по каки.
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 09 октомври 2007 - 18:04

estranged тази астра от снимката я видях зад маяка до магазина за авточасти спряна !
е Мене Никола и Игнев ще ме отупат на бързо .. :)ех таз Енигма ........... На ретрото много каки има :)
Отговори

estranged снимка estranged 09 октомври 2007 - 19:06

имах работа след обед в алианз и спрях там.
На ретрото верно има много сгодни женици :)
Павка дай снимка на Астрата да светкам като те видя :)
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 09 октомври 2007 - 23:32

апарата ми замина снимка нема да мога да ти дам ... иначе нема друга ЕН 00 70 ВА черна :)
Отговори

estranged снимка estranged 11 октомври 2007 - 16:28

Ей, несериозници :) Никой нямаше снощи в Енигма на ретро. Няма Опели пред дискотеката, няма хора със "светкавици" по тениските. Само мойта кочинка си стоя сам самичка пред дискотеката за цвят. :ph34r:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 октомври 2007 - 17:54

Ми аз бях там снощи цялата нощ но преди това оставих опела пред дома и пак слязох ... видях я твоита красавица :) и даже преди мало те видях бях в колата на паркинга .. там до маяка ама говорех по тел-а и докато свирна ти замина :)
Отговори

6opow снимка 6opow 11 октомври 2007 - 18:25

има ли студенти :)
аз съм последна година, другата седмица съм там
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 октомври 2007 - 18:28

Не си ли идвал скоро да видиш колко първо курснички има само .. аххаха :tongue:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 11 октомври 2007 - 18:47

 pavkata-sv, на Oct 11 2007, 07:28 PM, каза:

Не си ли идвал скоро да видиш колко първо курснички има само .. аххаха :tongue:

.......... и то какви :)

Иначе за дръпките съм навит, даже имам едно леко предизвикателство, но за това ще стане дума след една-две седмици най-рано :mhihi:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 октомври 2007 - 19:27

еми мочета ся нямам много много време ще вара на доло малко ХХАх :) да видя ко има ко няма че незнам :) та дръпките може и да нарпаите нещо но трябва да говорите лично :) ама ти ще напраиш вектрата САМОЛЕТ :) не се и съмнявам в теб !
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 11 октомври 2007 - 19:29

 pavkata-sv, на Oct 11 2007, 08:27 PM, каза:

ама ти ще напраиш вектрата САМОЛЕТ :) не се и съмнявам в теб !

Някой да е казал нещо за Вектрата, НО не по-мощно, малолитражки :bou: ....... за сега толкова :mhihi:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 11 октомври 2007 - 19:33

:mhihi: ИГНЕВ :) както казваш шуми ще разберем след седмица две :)
Отговори

6opow снимка 6opow 14 октомври 2007 - 07:36

ако искате да се съберем на 23.10.2007г. да си направим някой друга дръпка
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 14 октомври 2007 - 12:18

То не че ще сме много но мога да довлека малко и други бегачки :) на 23-ти стига да не съм зает .. но пак мои се разберем по нататък .. че имам едно ходене скоро към от 23 до 25 варира не се знае кои дни имам ходене до съседна Гърция ;) но може и да се разберем нещо :)

то има опелджии ама в форума не влизат пък и + това мн мн не изкарват бараките :) ама ще съберем това онова ... поне 5-ма мога да домъкна ако съм в Свищака .. :thu: :mhihi:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 15 октомври 2007 - 18:02

IGNEV ин СВИЩОВ ! :mhihi:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 15 октомври 2007 - 18:32

 pavkata-sv, на Oct 15 2007, 07:02 PM, каза:

IGNEV ин СВИЩОВ ! :thu:

иес .... видях те ма чак в огледалото след като свирна ..... 0700 или нещо подобно :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg