Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

Дайте съвети за музика

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 13 декември 2006 - 03:45

Здравейте, бих искал да ми дадете съвет за музика защото не съм много в час с нещата.Гледах сайта на тояга и авител,но имам чувството,че е твърде скъпо.Гледам усилватели,туби и така нататък,но понеже не разбирам и незнам дали изобщо тези неща могат да се съчетаят.Ако можете да ми спретнете една конфигурация : усилвате + каса + елипси и ми кажете някаква цена ще съм ви безкрайно благодарен.Искам да си сложа музика,но просто не разбирам и не ме е срам да питам.Става дума за конфигурация която да е на приемлива цена.Не държа музиката да е адски силната,но просто със заводските на Астра Ф някак не ми е гот :( Вие кажете CD си имам :) (поне това) .

Предварително ви благодаря за отговорите

п.п Ако с нещо съм нарушил правилата на форума съжалявам (четох ги :D )

п.п2 Преди 1 месец взех колата и засега съм доволен :)
Отговори

borro снимка borro 13 декември 2006 - 07:52

Здрасти, то хубаво си чел правилата...
Теми за музика има много, така че с търсачката ще се справиш. Успех и приятни мигове във форума.
Отговори

svetliokk снимка svetliokk 13 декември 2006 - 10:01

Здравей и от мен! Кажи поне колко горе-долу си склонен да отделиш за тая музика и какво ти е цд-то. :19a:
Отговори

Оги снимка Оги 13 декември 2006 - 10:08

Ей това според мен е твойта оферта :19a: Просто няма как да минеш по-тънко.
Прочети и тая тема ... същата е само че има отзиви от хора, които вече са си купили същите говорители
Ако искаш да добавиш и бас-че вече става друга работа/цена :19a:
Успех
Отговори

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 13 декември 2006 - 10:30

Мога да отделя близо 400 - 500 лева за всичко.CD-то ми е Daewoo за 170лв. не е някакво супер яко,ама става :) Мерси много за отговорите,просто незнаете как ми помагате :19a:
Отговори

Оги снимка Оги 13 декември 2006 - 10:35

Tr0ubl3, на Dec 13 2006, 11:30 AM, каза:

Мога да отделя близо 400 - 500 лева за всичко.CD-то ми е Daewoo за 170лв. не е някакво супер яко,ама става :) Мерси много за отговорите,просто незнаете как ми помагате  :19a:
 


Айде дееее ... дай модела на музиката. Въпреки, че тая марка не е много обещаваща. Първо си земи колоните ... послушай малко и после пак ше го мислиш. Няма смисъл от всичко накуп освен ако нямаш 1000-ка примерно ;) Ако искаш мога да съдействам за тея колони, гледам продавача от Варна и той :dancin:
Отговори

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 13 декември 2006 - 17:37

Loz, на Dec 13 2006, 10:35 AM, каза:

Tr0ubl3, на Dec 13 2006, 11:30 AM, каза:

Мога да отделя близо 400 - 500 лева за всичко.CD-то ми е Daewoo за 170лв. не е някакво супер яко,ама става :) Мерси много за отговорите,просто незнаете как ми помагате  :19a:
 


Айде дееее ... дай модела на музиката. Въпреки, че тая марка не е много обещаваща. Първо си земи колоните ... послушай малко и после пак ше го мислиш. Няма смисъл от всичко накуп освен ако нямаш 1000-ка примерно ;) Ако искаш мога да съдействам за тея колони, гледам продавача от Варна и той :dancin:
 



Значи аз още не съм го взел CD-то за да ти кажа модел,но мисля да е някакво до 170лв. а за колоните аз четох по темата,че били продадени всички колони .


Lumpy каза:

Бих могъл да ти препоръчам нещо ама съм длъжен първо да си офертирам усилватела icon_smile.gif JBL DA 3504 4 x 100 rms ако искаш го погледни в нета... Има и едни колони Hertz оранжевички не ги знам какъв модел се водят ама са доста добри има ги в Technopolis а за Subwoofer аз имам 1 за продаване PYLE. Немски е и свири доста пробвал съм го.


Както казах не разбирам много от тези неща и незнам,ако взема твоя и после с какво да го съчетавам :) А какви пари му искаш ?
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 13 декември 2006 - 18:22

За тия пари - плеър Clarion , усилвател Thunder, до тук 360 лв...от там на там става сложно... Можеш само суб с колоните от астрата да слушаш, а т'ва нема да те кефи сигурно.
С тия пари само плеър и по-хубави колони, харесай си нещо на пайнер или херц.
Отговори

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 13 декември 2006 - 20:55

Прав си май ще е най-добре да изчакам да мине коледа и тогава да слагам музика :)

Мерси много за всички отговори !!!
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 14 декември 2006 - 18:17

слушай са много внимателно :) трябва ти прилично ЦД .. яка предна линия ,яка туба от зад стандартните колони без да дупчиш кори елипси циганий ,усилвателя задалжително трябва да е приличен .. препоръчвам ти сигнат или някой американски защото имат малка консумация ,но .. и едно tunder-че ще свърши работа..

1. а)ЦД - http://www.electron.bg/product_info.php?cP...products_id=682 .. пионерчето ..
б)ЦД - http://www.electron.bg/product_info.php?cP...roducts_id=6522
сонито е уникално за тая цена ..

2. Предна линия - http://www.electron.bg/product_info.php?cP...products_id=786 - 150лв..

3.Усилвател - http://www.thunder.bg/product_info.php?cPa...afe020beb887521

4.Туба - 12ка бошман имам много добри впечатления,иначе аз ти препорачвам .. ---> PIONEER TS-W306DVC --> http://www.electron.bg/product_info.php?cP...roducts_id=3068
и кутия за него ---> http://www.ljclub.ne...ii/box2/box.htm

така сега да теглим чертата ..
200лв
100лв
150лв
150лв
50лв

------

650лв .. малко се олях.. но по принцип усилвател и туба винаги втора рака се вземат,но ако искаш нещо хубаво даи 100лв отгоре и така .. и по малко не е казано че всичко на веднаж трябва да се вземе .. успех надявам се да съм ти бил полезен ..
Отговори

The_Ancient снимка The_Ancient 14 декември 2006 - 19:05

Harry^racinG, на Dec 14 2006, 06:17 PM, каза:

...

Колега, ти направо сцепи мрака с тоя пост
:19a:
Отговори

raid снимка raid 14 декември 2006 - 21:44

А неможе ли пича да си закачи телефона ако има MP3 към усилвателя и без да е със CD пак да свири ? :19a:
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 14 декември 2006 - 22:59

No`Fear, на Dec 14 2006, 10:44 PM, каза:

А неможе ли пича да си закачи телефона ако има MP3 към усилвателя и без да е със CD пак да свири ?  :19a:
 


Не може :19a:
Отговори

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 16 декември 2006 - 12:46

Здравейте отново ходих в Pioner-ра на България (този до била) и ми препорачаха Предна и задна линия + активен бокс за цена около 700лв. всичко. JBM или нещо такова каза,че били добри.А CD си взех SONY CDX-GT210.За коледа мисля да посъбера пари и да сложа музика :) Мерси отново на всички :)
Отговори

compacta снимка compacta 16 декември 2006 - 12:57

Бе събери една хиледарка и си готов. Ще напрайш нещо мого добро. И няма да е тъндър или бушмен ами нещо по качествено и марково. :20ashley_results:
Отговори

Оги снимка Оги 16 декември 2006 - 12:57

Това беше :25: ... повече съвет за музика НИКОГА НА НИКОЙ :25:
Успех на всички :b070:
Приятелю Трабъл ... би ли обяснил на всички нас ЗАЩО питаш за съвет, като така или иначе ще си купиш кот си искаш :25: :20ashley_results:
Отговори

compacta снимка compacta 16 декември 2006 - 13:01

Loz, на Dec 16 2006, 10:57 AM, каза:

Това беше  :20ashley_results:  ... повече съвет за музика НИКОГА НА НИКОЙ  :25:
Успех на всички  :b070:
 

Бе оги тъй то е. Хората си мислят че мусика се праи с 5 и 50. И ще свири.
Ония ден одих до ДЛС-а имам един авер там работи вика ония ден един си поръча усилвател и кондензатор за 40 хилки. :25:
Отговори

Оги снимка Оги 16 декември 2006 - 13:04

compacta, на Dec 16 2006, 02:01 PM, каза:

...


Не е ... не казвам да се набута 2 бона за музика :) Всеки човек има различни възможности ... и различни цели в крайна сметка. Ама е на ... зел си тъпото Сони за основа на музиката и от тук нататък КАКВОТО и да си купи друго звука се ще е пълен shit :20ashley_results: Ама никой не чува :25:
Отговори

compacta снимка compacta 16 декември 2006 - 13:07

Loz, на Dec 16 2006, 11:04 AM, каза:

compacta, на Dec 16 2006, 02:01 PM, каза:

...


Не е ... не казвам да се набута 2 бона за музика :) Всеки човек има различни възможности ... и различни цели в крайна сметка. Ама е на ... зел си тъпото Сони за основа на музиката и от тук нататък КАКВОТО и да си купи друго звука се ще е пълен shit :25: Ама никой не чува :25:
 

Ем тъй де. Но някои хора нямат търпение. Купуват си ЛГ-та и някви тем подобни марки за хладилници. По добре втора ръка пайнер. :20ashley_results:
Отговори

Tr0ubl3 снимка Tr0ubl3 17 декември 2006 - 17:09

Незнам за какво точно става дума,но и без това не всички mp3 имат качествен звук а ако питате мен има 2 вида CD-та до 500лв. и нагоре.Ако имах парите бих си взел нещо по-добро,това беше на приемлива цена и ми хареса дизайна.Не съм чак такъв
маниак,че ако не свири с кристално чист звук не може да се слуша.Просто исках съвет съжалявам,че съм ви раздразнил.А и дори да не ви чуя какво ще ми кажете има ли лошо да се огледам за мнения ???

ТРИЙТЕ ТЕМАТА И ДА СЕ ЗНАЕ !!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg