Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

Карта за отстъпка от Лукойл

DiGital снимка DiGital 12 февруари 2011 - 20:01

Знаете ли как може да се снабдя с такава карта? Може и за ЕКО.

Благодаря!
Отговори

Odin снимка Odin 12 февруари 2011 - 20:08

За Лукойл не знам, но ми дадоха карта за отстъпа от Еко - 5ст. на литър.

Просто се случи, че за два дни налях около 200лв гориво, а момичето на касата беше същото. Смили се над мен и ми даде карта за намаление.

Ако сипваш на една и съща бензиностанция просто попитай дали имат такива карти.

Поздрави!
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 12 февруари 2011 - 20:21

За Лукойл мисля, че трябваше да си купиш масло от там, или нещо от сорта:mhihi:
Отговори

genhack снимка genhack 12 февруари 2011 - 20:25

За ЕКО процедурата е следната:
http://www.ekobulgaria.com/Text.aspx?menui...d=583&lan=1
Подаваш заявка във формата от този линк. След два дни отиваш на посочената бензиностанция и си вземаш картата. На мен ми направиха добро впечатление, защото съпорта ми отговори бързо на въпроса ми по мейл - имах проблем с отварянето на формата.
Отсъпката е 5ст/л за всякакво гориво, вкл. LPG.
Отговори

Jasper80 снимка Jasper80 12 февруари 2011 - 20:30

 AirRaidSiren, на 12 Feb 2011, 20:21, каза:

За Лукойл мисля, че трябваше да си купиш масло от там, или нещо от сорта :mhihi:

:idiot:
Мнението беше редактирано от Jasper80: 12 февруари 2011 - 20:31
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 12 февруари 2011 - 20:57

 DiGital, на 12 Feb 2011, 20:01, каза:


Имаш ЛС :mhihi:
Отговори

AngelBg снимка AngelBg 12 февруари 2011 - 22:01

и мен ме интересува как да се здобия с карта за лукойл
Отговори

Dracula1 снимка Dracula1 12 февруари 2011 - 22:41

Аз се интересувам OMV пускат ли изобщо такива карти за отстъпки защото наскоро питах и ми казаха че нямали но дали в момента нямат или по принцип... Защото ми харесва там горивото и често зареждам от там и викам ако има карта с отсъпки ще е супер.
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 12 февруари 2011 - 23:33

Имам карта на ЛукОйл повеше от година.Бях попълнил анкета в една от бензиностанциите им.И след седмица получих по пощата и картата.
Зареждам от ЛукОйл предимно газ.На газ отстъпката е цели 2 ст.Голям праз.Имам навика да си пълня бутилката с газ винаги до горе.
За цяла пълна бутилка отстъпката ми е 55-60 ст.Е няма що.Дори няма и за кафе-така,че много много полза от тези карти аз не виждам освен ако не минавате доста километри.
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 13 февруари 2011 - 00:03

Да пикам и на карти.. и на отстъпки.. и на всичко.. Тая вечер зареждах нафта на 2.45 лв.. Гледам колонката, гледам цената и направо се глътнах в размислите си.. :mhihi:
Отговори

tihomir_rs снимка tihomir_rs 13 февруари 2011 - 00:15

 DALGONSKi, на 13 Feb 2011, 0:03, каза:

Да пикам и на карти.. и на отстъпки.. и на всичко.. Тая вечер зареждах нафта на 2.45 лв.. Гледам колонката, гледам цената и направо се глътнах в размислите си.. :mhihi:


Така е колега.Засега на газ е най евтино ЗАСЕГА.До кога ще е така не се знае.Но не вярвам да е задълго.Този шибан мoнопол ЛукОйл ни събаря супер яко с тези цени.До лятото цената на бензина и дизела ще е 3 лв.Казвам го съвсем сериозно.
Отговори

bob снимка bob 13 февруари 2011 - 12:00

Според мене, трябва на нас да ни плащат, да зареждаме газ(пропан бутан), при положение че е отпаден продукт от преработката на нефта, ама...
Мнението беше редактирано от bob: 13 февруари 2011 - 12:01
Отговори

SPD снимка SPD 13 февруари 2011 - 12:18

 DALGONSKi, на 13 Feb 2011, 0:03, каза:

Да пикам и на карти.. и на отстъпки.. и на всичко.. Тая вечер зареждах нафта на 2.45 лв.. Гледам колонката, гледам цената и направо се глътнах в размислите си.. :idiot:

Сега даже гледам в сайта на Лукойл, цената на дизела я дават 2.47 лв на дребно... УЖАС :mhihi:
Отговори

asensio снимка asensio 13 февруари 2011 - 16:36

Tия ни фго набиват всеки ден уставно, с по 2 стотинки, ма то до кая на март ще стане левче.... Не знам, ама тая работа на никаде не върви... и с отстъпки и без отстъпки си е 2,50 .... Имам един колега, бил е в Англия и разправяше че им дигнали горивата с 2П което са 2 сотинки наши и ония бликирали цяла англия... тука и 5 да ни я направят, че си траеме и че си зареждаме.... Май проблема е в нас, не в тях .


С уважение
Отговори

Tsvetomir Nikolov снимка Tsvetomir Nikolov 14 ноември 2012 - 16:07

Колеги, да използвам темата - от къде мога да се сдобия с карта за Лукойл за отстъпка при зареждане на гориво?
Отговори

Александър Алексиев снимка Александър Алексиев 14 ноември 2012 - 16:31

Ми до колкото знам от всяка бензиностанция на Лукойл. Май трябва да попълниш някакъв формуляр, но също така съм чувал, че са ограничен брой, но не съм сигурен.
Отговори

Tsvetomir Nikolov снимка Tsvetomir Nikolov 14 ноември 2012 - 17:18

До сега само ме връщат, че трябвало да бъде на фирма - аз за това питам - ще пробвам пак :) Мерси!
Отговори

Александър Алексиев снимка Александър Алексиев 14 ноември 2012 - 22:33

Знам, че става така защото един приятел си беше подал документи на един Лукойл и му издадоха карта за намаление.
Отговори

_shady снимка _shady 14 ноември 2012 - 22:52

Последните,които ги раздаваха бяха през март месец тази година. Отиваш и си връщаш старата(понеже са с определен срок) и взимаш нова. Само че преди това се пускаше заявление. Ако нямаш така,която да върнеш пак пускаш заявление отбелязваш си имената,пишеш какво гориво ползваш и чакаш една седмица. После отиваш и си я взимаш. Ако имаш доброволено пенсионно осигуряване(мисля че така се казваше),а най-вероятно имаш понеже там след не знам си коя година е задължително, отиваш в офиса на дружеството,към което си и съм почти убеден,че ще ти дадат,защото повечето дават точно на ЛукОйл...даже при тях отстъпката ти е малко по-голяма!
Поздрави
Отговори

becinko снимка becinko 14 ноември 2012 - 23:52

Добре, аз имам на ЕКО, имам и от SDI, която също важи на ЕКО, но тъй като още не съм си харесал коя бензиностанция има най-добрата газ, как мога да взема за петрол и лукойл?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg