Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общо за интериора,купето и екстериора на нашите Опели

тенекеджия -за София/Изкърпване/

stinka снимка stinka 08 януари 2008 - 16:30

колеги дайте препоръки за тенекеджия , че днеска прага влезе в купето.само за ламарината,бояджия имам.желателно е да дадете телефон или точен адрес.благодарско предварително за отзовалите се колеги... :o
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 08 януари 2008 - 17:42

0886 839 375 - Тони..
мн добар ,изкърпи на майка ми астрата,а тя беше мноооо зле .. веднаж съм ходил при него но ми направи мн добро впечатление,взима нормални пари ,работи бързо и качествено .. сервиза му е в Христо Ботев.. да не си помислиш ,че е некои циганин :) не е просто там е бокса ..
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 08 януари 2008 - 21:33

какво стана ? чухте ли се ?
Отговори

stinka снимка stinka 09 януари 2008 - 15:21

ще го потърся довечера..мерси за отзива , а и на мен ми е близко... :o
Отговори

stinka снимка stinka 11 януари 2008 - 10:39

още търся / по тази лизгавица са затрупани от работа/ . не е спешно -но ме дразни.
Отговори

Niki_1 снимка Niki_1 13 януари 2008 - 14:40

http://www.videnov73.com/kontakti.html - аз съм доволен от този, беше ми правил предишната кола - цялостно боя и кърпеж.
Отговори

stinka снимка stinka 24 януари 2008 - 23:56

решено , един комшия я закърпи..
Отговори

vbTheKing снимка vbTheKing 18 февруари 2008 - 12:07

 Harry^racinG, на Jan 8 2008, 05:42 PM, каза:

0886 839 375 - Тони..
мн добар ,изкърпи на майка ми астрата,а тя беше мноооо зле .. веднаж съм ходил при него но ми направи мн добро впечатление,взима нормални пари ,работи бързо и качествено .. сервиза му е в Христо Ботев.. да не си помислиш ,че е некои циганин :) не е просто там е бокса ..

И аз съм доста доволен от работата на този човек. <_<
Бях чукнал предния капак и десния калник. Не много сериозно, но бяха игънати и боята беше паднала на мястото, където бяха ударени. За три дни я направи перфектно. Боята е абсолютно същата - не можеш да различиш от старата.
Цената за работата по двата детайла + пребоядисване на целия преден капак + боядисване на калника - 220 лв. (от какското в Армеец ми платиха 162 лв. ;) )
Отговори

vectra снимка vectra 20 февруари 2008 - 18:22

Колеги айде като сте ходили при него дайте някаква карта къде горе долу му е сервиза на Тони...
Отговори

stoil83 снимка stoil83 22 февруари 2008 - 10:31

Мой много добър приятел е направил паметник на Адам Опел в двора си, за да му се отблагодари за постоянната работа която му дава :thu: Наскоро видях кадет, който той беще кърпил когато аз бях четвърти курс в техникума(преди 7 години) - :thu: само боята беше избледняла и една лека ръждичка. Наистина е много добър, но прави само удари и кърпи ( не боядисва) Ако някой иска да пита, не ми се обади. Намира се във Филиповци.
Отговори

NOVOBRANEC снимка NOVOBRANEC 16 ноември 2011 - 14:10

Я виж ти, темата, която търся, че и не е обновявана от толкова отдавна, че май я изрових и аз незнам от къде :biggrin:
stoil83- колега казвай къде е този паметник и да ходя да ми оправят бараката
vbTheKing - я дайте инфо за този момък - Тони, още ли бачка?
Niki_1 - сайта, който си дал не се отваря, дай повече инфо за тях
...питам за всички, понеже не се знае кой до кога е зает, явно от всички има добри отзиви (поне в далечната 2008 :kinggrin: ) та който най-бързо ме приеме при него ще ходя .... хайде помагайте :n055:
Отговори

vectras снимка vectras 21 ноември 2011 - 18:43

 NOVOBRANEC, на 16 ноември 2011 - 14:10, каза:

Я виж ти, темата, която търся, че и не е обновявана от толкова отдавна, че май я изрових и аз незнам от къде :biggrin:
stoil83- колега казвай къде е този паметник и да ходя да ми оправят бараката
vbTheKing - я дайте инфо за този момък - Тони, още ли бачка?
Niki_1 - сайта, който си дал не се отваря, дай повече инфо за тях
...питам за всички, понеже не се знае кой до кога е зает, явно от всички има добри отзиви (поне в далечната 2008 :kinggrin: ) та който най-бързо ме приеме при него ще ходя .... хайде помагайте :n055:


Здравей колега, аз преди около месец чукнах баба вектра отпред и се обадих на Тони - 0886 839 375, за 2 дена я направи и боядиса, лично аз съм много доволен и бих ти го препоръчал от сърце :love_opel: обади му се на телефона който е даден тук той ще те опъти по-подробно къде му е сервиза. А именно в Христо Ботев се намира до канала, не е много далече от ботвеградско шосе може би на около 500-600 метра. :drinkin2:
Мнението беше редактирано от vectras: 21 ноември 2011 - 18:47
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg