Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Добри впечатления от сервиз за климатици!

bat_jorko снимка bat_jorko 02 май 2008 - 23:51

Вероятно понеже рядко се случва, във форума не намерих раздел (място) за похвали на сервизи. Затова публикувам темата тук, като място с най-много коментари около климатиците.

След три годишна борба с проблемен климатик, обикаляне по най-различни майстори и сервизи и слушане на какви ли не глупости най-сетне намерих сервиз за климатици който заслужава да бъде споменат с добра дума!!! Вежлив, учтив, отзивчив, компетентен майстор който отдели половин час да отговаря на въпросите ми, свърши отлична работа и ме таксува по съвсем човешка тарифа!

За да не се получи като реклама и темата ми да бъде изтрита, с удоволствие ще дам координатите на сервиза комуто е необходимо на ЛС.
Отговори

Jay снимка Jay 03 май 2008 - 00:04

А аз моля някой да ми каже, ако има такъв добър сервиз във Варна :)
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 06 май 2008 - 15:18

За да разсея някои предположения искам да споделя, че сервиза за който става дума НЕ Е Импас 56 или www.klimatron.net. Тези двата отиват в историята!
Мнението беше редактирано от siegfrid: 27 април 2009 - 23:30
Отговори

ZENON снимка ZENON 07 май 2008 - 20:29

Бат' Жоре, ако не беше обяснявал толкоз дълго, колко си доволен от този, пък недоволен от другите... нямаше да звучи като реклама ;) И съвсем просто можеше да драснеш кой е тоя тайнствен сервиз, че да не се налага всеги да ти пише ЛС.
Така, че напиши го тук, пък ако някой казва, че е раклама да не го чете :whistle:
Мнението беше редактирано от siegfrid: 27 април 2009 - 23:32
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 07 май 2008 - 20:42

Колега, не ми тежи за хубаво нещо да напиша по някой ред в повече! Имаш ЛС.
Отговори

ascona_16d снимка ascona_16d 08 май 2008 - 10:27

и мен ме вълнува читав сервиз
Отговори

outlive снимка outlive 08 май 2008 - 10:35

Не мисля, че има проблем да кажеш кой е сервиза. Както виждаш има и други подобни теми. Затова може да напишеш направо, че да го имаме пред вид дори и да не ни трябва в момента, а не всеки да те пита. Не знам защо толкова държиш да ти пишат ЛС... :whistle:
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 08 май 2008 - 13:50

Няма проблеми и тук да напиша координатите на сервиза, ще ми бъде неприятно да ми "праснат" темата заради буквата на закона. Много се дразня от такива работи, а в същото време искам информацията която имам да бъде от полза за повече хора. Аз самия намерих този сервиз от постинги в клуб Пежо от 2006-а година. http://peugeotclub.i...pic.php?t=10014

АВТОКЛИМАТИЦИ - СЕРВИЗ "ИРИС"

Специализиран само за автоклиматици.
- Стенд - дигитален за диагностика и зареждане на WHITE INDUSTRIES - USA - последно поколение
- Ремонт и изработване на маркучи
- Ремонт компресори
- Монтаж на климатици
- Внос на нови климатици
- UV диагностика
- Трансформиране климатична система от фреон R-12 на R-134.

АДРЕС:
г.София,кв.Княжево
бул.Цар Борис ІІІ, №: 272
(между предпоследната и последна спирка на трамвай №: 5)
ТЕЛ: 02-9631224,9630859
МОБИЛНИ: 0888 400993
Мнението беше редактирано от siegfrid: 27 април 2009 - 23:31
Отговори

outlive снимка outlive 08 май 2008 - 14:10

И аз бях хвърлил око на този сервиз като имах проблем с моя климатик. Но така и не го намерих. Няколко пъти минах между двете спирки на трамвая, че и повече. И пеш слязох да го търся, но нищо. Къде точно се намира? Можеш ли да качиш скриин шот от някоя карта с отбелязан сервиза? Надявам се, ще е полезно на хората, които имат проблеми с климатика.

П.С. Не мисля, че има проблем за рекламата. Но не мисля, че темата ти е за тук. Трябва да е в Опел Клуб България > Обяви > Сервизи и магазини според мен. Като пуснеш търсачката там са темите, в които се обсъждат сервизи, въпреки че е в отдел "Обяви". :whistle:
Отговори

bat_jorko снимка bat_jorko 08 май 2008 - 15:30

Прочети новите правила за писане в този раздел и ще разбереш че от целия форум това е единственото място (Сервизи и Магазини) което НЕ става за публикуване на тема с такова съдържание.

Значи като се качваш нагоре към Княжево трамвая от локалното в ляво влиза по средата на пътното платно. Това става на един светофар, който е първия след светофара на околовръстното. Веднага след светофара на който трамвая минава по средата гледаш фабричните дворове отдясно по посока на движението. В единия от дворовете има стар комин, около 30м висок, опасан със метални шини. Точно зад комина е сервиза, за да се стигне до него тряба да се навлезне хубаво в двора. Двора няма бариера или пазач. Предишния двор има. От нивото на светофара комина се вижда, така че става добре за ориентир. Ето линка http://bgmaps.com/services/links/links.asp...ccda956c1009c02
Мнението беше редактирано от siegfrid: 27 април 2009 - 23:31
Отговори

outlive снимка outlive 08 май 2008 - 15:40

:whistle: Много добро обяснение. Мерси. Ако някога пак имам проблеми с климатика, не дай боже, ще знам. Мисля, че ще е полезно за много хора. Климатиците, поне на Астра Г, съм чувал, че се развалят често. Аз си купих нов радиатор, а вече е почнал да се пълни с буболечки. И майсторът викаше, че до три години от тези мушички ще почне да изгнива и пак ще се спука.
Отговори

OuT-OF-CoNtRoL снимка OuT-OF-CoNtRoL 11 май 2008 - 11:24

Ами значи да кажа и аз , вчера видях темата и веднага се обадих на човека че просто в тия жеги щях да умра в колата ! Та чух се с него , супер любезен , обясни ми къде е , отидох (много лесно го намерих) , видя колата веднага свали повредената част и уж ми каза до 2 дни че ще е готово , обаче тамън си влизам в офиса и той звъни че е готов , та се върнах , за 2 часа и всичко вече е на 6 , много готин човек , обяснява , търпелив е когато получава глупави въпроси , общо взето съм много доволен и не ми взе много пари , свърши си работата чисто и бързо ! ТАКА ЧЕ БАТ ЖОРКО мерси за темата и трябва да се видиме да си получиш обещаната бира от мене :opel_forever: :3:

П.с. Само да кажа че на ГСМ-а да се търси човека , че стационарните му не работят ! Успех на всичи
Отговори

Goggo снимка Goggo 11 май 2008 - 21:29

И моите впечатления са изцяло положителни, днес ходих да си взема готовата кола. Човекът (Людмил) е изключително любезен, културен и компетентен. Обясни ми подробно какъв е проблема (при мен беше радиатора), както и възможните варианти за ремонт, включително и опции, които не бяха в негов интерес и друг на негово място можеше и да си спести. В крайна сметка предпочетох да си сменя радиатора с нов, а накрая като ми каза колко ще ми вземе за труда, го попитах дали няма някаква грешка - по други сервизи са ми взимали повече само за да вдигнат капака.
Препоръчвам го с две ръце.

П.С. Хиляди благодарности на бат Жорко, който ме насочи към него! Дано да носи на бира, че и аз имам желание да го почерпя :opel_forever:
Отговори

presledvach снимка presledvach 21 май 2008 - 08:27

Нека похваля и аз сервиза, човека е точен и коректен, обяснява за всяко нещо за което го попиташ и най важното останах доволен от цената за услугата. :whistle:
Отговори

Piron45 снимка Piron45 22 май 2008 - 20:53

Е след толкова положителни отзиви да кажа и нещо отрицателно.

Подведен от многото приказки тук отидох и аз при този майстор. Висок, строен и достолепен.
Човека любезен, напълни системата и климатика не тръгва. Започна да ми рови по бушоните с някакъв пробник, въртя се насам натам, показва ми схеми на други коли които бил правил и това към два часа. Накрая каза че до датчика за налягане на газта нямало ток и нямало да може да го оправи защото по тая част бил друг човек който щял да дойде вечерта. Ок, дадох му телефона си като се разбрахме същия ден вторник, да ми каже кога да отида отново за да я види другия майстор. За съжаление минаха три дни и той не се обади. Така че днес отидох в сервиза в Горна Баня, където хората се оказаха наистина специалисти и само за 15 мин климатика ми беше готов и заработи. Не излезе никакъв проблем с датчика за налягане , необходимо му беше само пълнене и всичко си е вече наред.
Между другото хората при които отидох имат три халета в които имат машини за пълнене, в едното има и канал и ремонтират всичко по климатиците като имат и резервни части под ръка.Не съм взимал телефони защото работя в Г. Баня и ми е под носа, но просто не знаех за тях. Ако някой се интересува ще му обясня как да ги намери.
С работещ климатик вече съм готов да посрещна лятото :whistle:
Успех на всички останали
Отговори

tarambuka3500 снимка tarambuka3500 28 май 2008 - 13:17

и аз да кажа малко впечатления - човека е коректен и любезен,
свърши ми работа.

от друга страна, малко бавно се ориентира с тоците май :)

ако някой ходи там, да има впредвид че в предния двор (посока центъра) цъщо има сервиз за климатици, по-голям, но това е ДРУГ сервиз.
Отговори

Todor Petkov снимка Todor Petkov 28 май 2008 - 13:22

 Jay, на May 3 2008, 01:04 AM, каза:

А аз моля някой да ми каже, ако има такъв добър сервиз във Варна :)




Колега..аз am от Бургас но см много доволен от един Варненски сервиз,намирa се на околоврасното..зад бензинотанция РОЗА,другия е във Бургас...ако имаш път на сам ми се обади,лично ще те закарам
:unsure:
Отговори

tazmanieco снимка tazmanieco 28 май 2008 - 13:57

Колеги в тоя двор на княжево кадето говорите са два сервизи за климатици,единия е нов и голям а другия е точно до нвего и пише хладилен техник,той няма гараж.значи като влезнеш в двора се пада в дясно до големия сервиз с табелата,той е в бараките.Казваше се тони мисля,вчера бях при него и ми оправи климатика за 1 4ас и вече ми духа 11 градуса вътре.Са само двигателя да сменя че да мога и да потеглям :unsure:
Отговори

presledvach снимка presledvach 30 май 2008 - 14:01

Нека похваля още един път човека от сервиза, вчера закарах и другата си кола и останах отново доволен-коректен и точен.
Отговори

Марто снимка Марто 05 юни 2012 - 13:23

Малко стара темичката , но и аз да похваля човека . Работи много спокойно. Много е съвестен и има зверско търпение да обяснява всичко от-до.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg